 |
|
 |
|
|
 |
07-04-2008 |
hartelijk welkom aan onze nieuwe vriendjes |
Hallo iedereen!
Vandaag was het voor heel wat kindjes, en ook voor die ouders, een bijzondere dag! De eerste schooldag. Het was vandaag nog een beetje zoeken want het begint een aardig groepje te worden maar, we hebben ze van harte welkom geheten. We hadden vandaag maar liefst 9 nieuwe vriendjes in onze klas. Jolien, Noa, Ella, Dina, Sarah, Hanne, Anne, Daan en Kamille. De meisjes komen weer in de meerderheid! Vandaag hebben onze kapoenen heel de dag mogen spelen zodat onze juf tijd had om onze allerjongsten onder haar pluimen te nemen.
Nu waren er een paar heel mooie fotomomenten en daar stond ik met mijn fototoestel, met batterijen die nog net genoeg capaciteit hadden om 1 foto te trekken. Nu vind ik het zelf een beetje oneerlijk om die foto van dat ene kindje al wel op de blog te plaatsen en de andere ouders nog wat ongeduldig te laten wachten dus ik stel jullie geduld allemaal op de proef. Wachten tot morgen is de boodschap...
Groetjes en tot morgen!!! (en morgen mogen onze nieuwe vriendjes voor de eerste keer mee naar de turnzaal)
07-04-2008, 20:05 geschreven door juf Caroline 
|
|
|
 |
26-03-2008 |
GELUKKIGE VERJAARDAG KIARA |
Groot feest op vrijdag! Kiara vierde haar verjaardag! HIP HIP HOERAAAAAAAAAAAA Drie dikke kussen!
Ik wil mijn fototoestel nemen en wat merk ik ?!? Geen fototoestel bij me. Het ligt nog thuis. Gelukkig had juf Christel er ook eentje mee. Dat is de rede waarom de foto's vertraging hebben maar ze komen er (langzaam) aan!
Nog een fijne vakantie allemaal!!! dikke knuffel van de juf!
26-03-2008, 10:29 geschreven door juf Caroline 
|
|
|
 |
20-03-2008 |
donderdag 20 maart |
hallo iedereen!!!
De paasvakantie komt er al razendsnel aan! Ik hoop dat het weer beter zal worden dan de weersvoorspelling. Vandaag hebben jullie mooie tekeningen van jullie kapoen gekregen en maak al maar plaats op de kast want morgen volgt er een heel mooi knutselwerkje dat juf Martine met onze egeltjes gemaakt heeft! Onze klas zit overigens helemaal in de paassfeer! En vandaag zat de sfeer er bij onze kleutertjes ook helemaal in. Dat kan je wel zien op de foto's!
Groetjes en tot morgen (morgenvroeg is er trouwens 'koffie-stop' onder het afdak! Je kan dan een kop koffie drinken om de actie rond Broederlijk Delen te sponseren)




20-03-2008, 00:00 geschreven door juf Caroline 
|
|
|
 |
12-03-2008 |
een leuke woensdag! |
Vandaag was weer een leuke dag! (hoewel voor mij persoonlijk de dag niet goed begonnen is, ik had mezelf namelijk buitengesloten in mijn eigen huis! Daar moet je Caroline Raeymaekers voor heten!)
Het programma vandaag bestond uit Tik-tak! En je moet die gezichtjes maar eens zien glunderen terwijl tik-tak bezig is. Alleen al om die gezichtjes te zien, steken we elke week een heel tik-tak-programma in elkaar. Om beurt speelt een juf dan tik-tak en de kleuters vinden dat reuze-leuk!
Vervolgens eten we een stukje fruit en ik moet zeggen, jullie zijn voorbeeldige ouders die daar altijd goed aan denken.
Na de speeltijd kregen we bezoek in onze klas. De papa van Catoo kwam ballonnen blazen!!! Dat was ook weer reuze-pret. Het speelgoed werd aan de kant geschoven want er was niks zo interressant als die mooie rode ballonnen. BEDANKT PAPA VAN CATOO!
Zo, ik ga alweer beginnen aan de voorbereidingen van volgende week en dan zie ik jullie donderdag! (hopelijk met de zon en zonder wind) Groetjes!!!




12-03-2008, 17:29 geschreven door juf Caroline 
|
|
|
 |
11-03-2008 |
 |
Hallo allemaal!
ik zou jullie graag laten kennismaken met onze 'weerman'. Mier is een vriendje dat bij ons in de klas woont. Elke morgen maken we mier op een ludieke manier wakker. Vraag maar eens aan je kapoen hoe we dat doen! Mier komt vervolgens kijken wat voor weer het is en zoekt het juiste kaartje in zijn huisje. Op deze manier leren jullie kapoenen de weersomstandigheden al spelend te verwoorden. Vandaag waren het 'wiebelbomen'.
tot morgen allemaal!
11-03-2008, 20:03 geschreven door juf Caroline 
|
|
|
 |
10-03-2008 |
FEEST WANT TOBI IS JARIG |
LANG ZAL HIJ LEVEN LANG ZAL HIJ LEVEN LANG ZAL HIJ LEVEN IN DE GLORIA IN DE GLORIA IN DE GLORIA
HIP HIP HIP HOERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


10-03-2008, 18:29 geschreven door juf Caroline 
|
|
|
 |
|
werkzaamheden van de dag! |
We geven papa een 'prikke-baard'.


10-03-2008, 18:26 geschreven door juf Caroline 
|
|
|
 |
|
De automat |
Auto's! Het blijft een mannen-ding!
07-03-2008, 19:15 geschreven door juf Caroline 
|
|
|
 |
|
 |
E-mail mij |
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
|
Gastenboek |
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
|
|
|
 |