een rijk vervult leven is voor iedereen weggelegt.
Hoe een vervult leven leiden?!
08-07-2010
Welkom op me blog.
Hallo en dank u dat u een bezoekje brengt aan mijn blog, Deze blog heb ik aangemaakt om mensen te helpen om met een Normaal salaris of zelfs met een uitkering een leuk en rijk en vol leven te laten hebben.Alles kan zelfs met een normaal inkomen.Bekijk mijn tips en Columns en zie het moet en hoe ik u kan helpen.ik heb praktiese tips Toegevoegd,en zelfs besparings tips voor de vakantie of voor iets wat misschien stuk kan gaan,of voor de dure feestdagen.Heeft u zelf vragen laat ze me dan gerust wet- en en ik zal u helpen met uw vraag.
U zult zien dat na een maand al veel veranderingen zichtbaar zijn!
Het is niet Altijd even makkelijk om als gezien met een Normaal inkomen of met een uitkering op vakantie gaan. Ik heb wat handige tips op geschreven om leuke vakanties te plannen en te boeken. Al en je met zijn vijfen , je kan altijd leuk op vakantie met een klein budget.
Tips
* Boek vroeg in het jaar, zoals Januari t/m Mei dan heb je super vakantie's voor een klein bedrag. denk hierbij aan een cruise vakantie van 10 dagen of langer.of steden trips voor meer dan de helft van de prijs.
*Begin te kijken naar waar je heen wilt en spuur dan de reisbureaus af in de maand December, je zult je ogen niet geloven maar de mooiste reizen voor een prikje weg gegeven.
* Spaar allvast wat bijelkaar zodat je niet in 1 keer het hele bedrag nog bijelkaar hoeft zien te krijgen.
*Stippel uit wat je wilt zien op je vakantie en wat de entree kost, of een etentje,en wat je per dag wilt besteden aan uitgaven.
* Huur een Camper als je met meerdere personen bent en ga er lekker op uit, voordeel is dat je je eten kan bereiden in de camper en dat je dus bewust bent van wat je hebt uitgegeven. lekker goed koop en zo kan je het geld wat je normaal besteeds aan uit eten gaan, weer ergens anders aan besteden.
* Hou een bedrag achteruit wat je wilt besteden aan souveniers. voor ieder persoon waar je wat voor wilt kopen een vast bedrag achteruit leggen.
Ik heb hieronder een lijste gemaakt voor makkelijk en goedkoop boodschappen doen.Wat je het beste kan doen en wat niet.In deze forum kan je alles vinden voor deze onderwerp.
the Do's:
* Maak Alleen een lijstje voor de hele week.
*kies een dag waarop je vast boodschappen gaat doen en doe dan niet eerder boodschappen als de week om is. VOORBEELD.Zaterdag Boodschappen doen voor de hele week. dan de zaterdag nakomend opnieuw boodschappen doen. Dit is zodat je niet iedere dag naar de winkel hoeft en dus niet onnodig geld uitgeeft aan iets lekkers of iets wat toch niet opgegeten word.
*Geef een bepaald bedrag uit aan boodschappen iedere week. zoals 70 euro per week voor boodschappen en hou je hieraan.
*Pin iedere week je huishoudgeld, als het op is dan is het op.
*Wat overblijft van je huishoudgeld in de week legt dat achteruit en doe het in eenpotje of in een geld kistje en spaar dit op voor voorbeeld de december maand of voor verjaardagen waar je ook eten en zeker de taart niet te vergeten moet kopen.
* Ga rustig zitten om je Boodschappenlijstje te maken, zodat je je goed kan consentreren op wat er in huis moet komen voor de hele week.
* Maak een voorraad aan, mocht je even niet veel geld hebben ,(zoals in de december maand)dan kan je die aanbreken.
*Je hoeft je Boodschappen niet perse bij een goedkope supermarkt te kopen, huismerk van een Albert heijn of de boer zijn net zo goed en lekker goedkoop en smaken nog het beste.
The Dont's:
*Neem geen kinderen mee als je boodschappen gaat doen, dit omdat ze altijd iets extra's willen( tuurlijk kan dit een keer, maar als het niet kan laat ze dan thuis.)
* Ga niet op een lege maag je boodschappen doen, neem een appel mee of een koekje als je op weg bent naar de supermarkt of eet voor boodschappen doen thuis een broodje.
*Koop niet iets waarvan het dagen in de koelkast ligt, of dat je het toch niet opeet, dit is zonde want het beland gewoon in de prullenbak. zonde van het geld ook.
* Koop Grote verpakkingen of potten, hiermee doe je veel langer en hou je de andere weken geld over om er wat anders voor te kopen en of op te sparen.
Ik ben Aaltje Visser, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Aaltje.
Ik ben een vrouw en woon in (Nederland) en mijn beroep is Schrijver/Auteur.
Ik ben geboren op 00/00/0000 en ben nu dus 2025 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Schrijven,Lezen,Reizen,Ontwerpen van websites..
Deze schrijvster heeft haar bekentheid te danken als schrijver van boeken door middel van haar eerste boek Niets Staat V
Categorieën
Dropbox
Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.