Inhoud blog
  • ruzies in appartementen wijk, stemt tot nadenken
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    leven verziekt van bewoners 'duitse wijk'
    houdt het ooit op?
    20-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ruzies in appartementen wijk, stemt tot nadenken
    Misschien geen leuk nieuws maar het stemt alleszins tot nadenken en zeker het vermelden waard:
    Ik ben al jaren lang woonachtig in de 'duitse wijk' , de wijk waar BAF meer den 40 jaar geleden een domein neerzette met woningen voor het personeel uit binnen- en buitenland.
    12 Jaar geleden kregen de bewoners de kans de appartementen te kopen danwel te verlaten, en de leeggebleven overschotten werden aan particulieren verkocht. Er kwamen vele 'outsiders' wonen met verschillende inzichten; dit leidde vaak tot ruzies tijdens Algemene Vergaderingen en tussen eigenaren onderling. De statuten werden vaak niet gerespecteerd en men week graag af van de huisregels. Ik , als nieuwkomer, besefte soms ook niet dat mensen die heel hun leven in de 'duite wijk' gewoond hadden, soms andere leefgewoonten hadden dan de nieuwkomers, die vaak jonger en innovatiever zijn of waren. In sommige blokken liepen ruzies uit de hand, soms wat milder, soms met harde tussenkomst van mensen die dachten de dienst te moeten uitmaken. Veel stress en depressie waren soms het gevolg van de intolerantie en het macho gedrag van sommige bewoners. Deze week is echter het ondenkbare gebeurd. Na jarenlange pesterijen in een bepaald blok, en wel bepaald 3 gezinnen tegen een ouder echtpaar, en ruzies met fysieke bedreigingen en geestelijke intimidatie gedurende jaren, is de oudere man overleden aan een hartaanval, 20 minuten nadat de buren 'val toch dood' tegen hem geroepen hadden, daar een bezoeker van zijn woning de zijn wagen op een plaats geparkeerd had die volgens de intolerante buren ongeschikt was. In overweging nemende dat de bestuurder slecht ter been was en slechts 10 minuten binnen moest zijn, en ook het feit dat hij bij het kiezen van een plaats wel overwogen te werk was gegaan om niemand de doorgang te belemmeren, was een intimidatie en het uiten van bedreigingen absoluut niet aan de orde. De heer op leeftijd heeft de gang van zaken moeten bekopen met de dood, ondanks 45 minuten reanimatie. Ik hoop dat dit tot nadenken stemt en dat er eindelijk rust komt in dit prachtig doemein, wat het paradijs op aarde zou kunnen zijn.
    marnix


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 20/12-26/12 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs