Foto
Foto

Foto
Inhoud blog
  • Nieuwe blog!
  • Fijne vakantie allemaal!
  • Foto's van de schoolreis
  • Einde schooljaar
  • Foto's KRONKELDIDOE
    Categorieën
    GVB DORNE
    1ste leerjaar
    30-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opbrengst spaaractie eerste communie
    In naam van Frans moet ik jullie danken voor het bijeen gespaarde geld voor zijn weeshuis in Haïti.  In totaal ontving Frans 250 euro van de communicanten. Proficiat!

    30-05-2013 om 06:35 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spaarpotjes
    Maandag 6 mei verwacht ik Frans Vandueren op school. (Verleden keer is dat mis gelopen)
    Frans komt om 8.45 u. Hij zal aan de kinderen vertellen over Haïti aan de hand van foto's en filmpjes.
    Daarna mogen de kinderen hem hun spaarpotjes overhandigen. 
    De ouders zijn dan ook welkom in de klas.

    02-05-2013 om 18:58 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    30-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Proficiat!
    Aan alle eerstecommunicanten een dikke proficiat met hun eerste communie!

    De kerk van Dorne was op 28 april prachtig versierd.
    Juul, de giraf, vriend van de kinderen, stak zijn nek uit boven het altaar.
    Het werd een mooie viering op kindermaat. Alle kinderen zeiden 'ja' tegen Jezus.






    30-04-2013 om 19:36 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    15-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Haïti
    Zoals eerder vermeld op de info-brief i.v.m. de eerste communie, zijn de ouders die tijd hebben, morgen om 8.45 u. welkom in de klas. Frans Vandueren vertelt dan over de weeskinderen in Haïti.

    15-04-2013 om 16:07 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoolgeld
    Bij het begin van elk trimester wordt het schoolgeld (20 euro) opgehaald.
    Mag ik vragen het geld ten laatste maandag 22 april mee te geven? Dank!

    15-04-2013 om 16:00 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.21 maart: Werelddownsyndroomdag
    Op 21 maart werd wereldwijd aandacht besteed aan het Downsyndroom. 
    Iedereen is anders. Iedereen heeft zijn talenten. 
    Omdat we wilden laten zien dat iedereen verschillend is, droegen we allen twee verschillende sokken die dag.




    29-03-2013 om 15:18 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrolijk Paasfeest!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ik wens jullie allen een vrolijk paasfeest en een fijne paasvakantie, hopelijk met wat zon en warmte!

    29-03-2013 om 15:14 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    15-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sfeerbeelden van onze knutselnamiddag
    Heel wat ouders waren namiddag op school om de kinderen van het eerste leerjaar te helpen met het maken van vlaggen, spaarpotjes en tekeningen voor de eerste communieviering. Het resultaat mag gezien worden. De kerk gaat er op 28 april feestelijk uitzien! 
    Enkele sfeerbeelden ...




























    15-03-2013 om 18:09 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    12-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerkversiering eerste communie
    Op vrijdag 15 maart vanaf 13.00 u. zijn de ouders van de eerste communicanten welkom op school om samen met de kinderen te knutselen. We willen immers dat de kerk op 28 april feestelijk is versierd!

    Woensdag krijgen de kinderen nog een briefje mee naar huis met alle info voor de eerste communie.

    12-03-2013 om 14:23 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    27-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Info eerste communie

    Nog even ter herinnering:

    Vrijdag 1 maart om 15.30 u.verwacht mijnheer pastoor de kinderen van het eerste leerjaar met minstens één van de ouders (of grootouders) in de kerk om zich in te schrijven voor de eerste communie. Vergeet het blauwe formulier niet mee te brengen.
    Op zondag 10 maart is er om 9 u. een eucharistieviering met naamopgave in onze parochiekerk. De kinderen mogen dan gewoon bij hun ouders plaatsnemen in de kerk. De priester roept hen wel naar voor bij de naamopgave, of om te zingen of iets te lezen.

    I.v.m. ons spaarproject: Informatie over het weeshuis van Frans Vandueren in Haïti kunnen jullie vinden op www.osjosma.be

    Verder info over de eerste communie volgt nog.

    27-02-2013 om 16:30 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    09-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carnaval op school
    Vrijdag werd carnaval gevierd op onze school. Daar hadden de kornuitjes van het eerste leerjaar lang naar uitgekeken!
    Kijk eens wat een toffe bende op de foto!

    Aan iedereen een fijne krokusvakantie!



    09-02-2013 om 07:39 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    05-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carnaval in de klas
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In de lessen W.O. werkte meester Tom met de leerlingen al veel rond het thema 'Carnaval'.
    Vandaag werden in de klas Bram en Lucca verkozen tot carnavalsprins en -prinses. Zie ze eens glunderen op de foto!
    (Klik op de foto om ze te vergroten.)

    05-02-2013 om 18:51 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    04-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaamse week tegen pesten
    Op vrijdag 1 februari begon de Vlaamse week tegen pesten. Om deze actieweek nog wat meer in de kijker te zetten, gingen we
    met zijn allen vanmorgen naar de klas van juf Els. Daar bracht Noor ons een heel mooi zelfgeschreven gedicht over pesten.
    Daarna leerde meester Tom aan de hele groep een mooi lied tegen pesten, met als titel: Laat ze zeggen.
    Onder gitaarbegeleiding van meester Raf en meester Tom zongen alle kinderen het lied. Dat was tof!
    Ik geloof niet dat er op onze school nog kinderen gepest zullen worden!












    04-02-2013 om 18:29 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carnaval op school
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vrijdag 8 februari 2013 vieren we carnaval op de lagere school.

    De kinderen komen dan namiddag verkleed naar school.
    Voor de kinderen die blijven eten, is er de mogelijkheid om zich tijdens de middagspeeltijd om te kleden.

    Bij goed weer doen we een optocht door de straten van Dorne.
    ( Bij slecht weer is er een alternatief programma voorzien).

    Zoals elk jaar is verkleden verplicht en zijn wapens + confetti verboden!
    Zo wordt carnaval een leuk feest voor al onze kornuitjes !

    04-02-2013 om 17:58 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.31 januari: Gedichtendag
    De gedichtendag ging op onze school niet ongemerkt voorbij. Vanop de speelplaats kon je overal gedichtjes lezen.Catharina verraste de hele school met haar dichtkunst.
    In het eerste leerjaar las de juf versjes bij elke letter van het alfabet. De kinderen verzonnen er nog enkele bij. En ja, ook in het eerste leerjaar zijn er kinderen met dichttalent!

    04-02-2013 om 17:26 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Niveaulezen

    muisDeze week leren de kinderen de laatste letters: de 'au' en de 'f'. Dan kunnen ze in principe alle drie-letter-woorden lezen.
    Tijdens de eerste week van februari leggen alle leerlingen een leestest af bij juf Lize. Ze moeten een tekst lezen van niveau 1.
    Midden eerste leerjaar wordt van de leerlingen verwacht dat ze leesniveau 1 behalen. (Einde eerste leerjaar zouden ze minimum niveau 2 moeten behalen.)
    Na de krokusvakantie beginnen de leerlingen van het eerste leerjaar dan ook met niveaulezen, d.w.z. lezen in kleine groepjes, ingedeeld volgens leesniveau en onder begeleiding van een leerkracht of ouder of grootouder. Zo krijgt elk kind meer kans om te oefenen en ... oefening baart kunst!

     

    Bijlagen:
    http:/   

    27-01-2013 om 12:30 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Optellen tot 10
    muis De laatste weken oefenden we elke dag op het automatiseren van de optelling tot 10. Ook deze week oefenen we nog dagelijks. Vrijdag toets ik in de klas of de kinderen vlot en zonder hulp van materiaal kunnen optellen tot 10. Alle leerlingen die slagen, ontvangen een opteldiploma. Lukt het de eerste keer nog niet, dan krijgen ze een week later een nieuwe kans.

    27-01-2013 om 12:20 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    25-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vergadering eerste communie
     De vergadering voor de ouders van de eerste communicanten zal plaatsvinden op dinsdag 26 februari om 19.30 u. in de klas (of in het zaaltje). Er zal binnenkort nog een uitnodiging worden meegegeven aan de kinderen.

    25-01-2013 om 00:00 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    13-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De klasbibliotheek


    Vanaf nu kunnen de kinderen elke vrijdag een leesboek lenen uit de klasbibliotheek.
    De boeken mogen een week thuis blijven, maar elke vrijdag moeten ze terug in de boekentas om ze te wisselen. Veel leesplezier!

    13-01-2013 om 18:57 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoolgeld
    Het schoolgeld -20 euro- wordt bij het begin van elk trimester betaald.
    Mag ik vragen aan de ouders die nog niet betaald hebben, om het geld op maandag 14 januari mee te geven?
    Bedankt!

    09-01-2013 om 15:07 geschreven door juf reinhilde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto


    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • blog directie
  • tweede leerjaar Dorne
  • derde leerjaar Dorne
  • vierde leerjaar Dorne
  • vijfde leerjaar Dorne
  • zesde leerjaar Dorne
  • L.O. meester Peter
  • eerste kleuterklas
  • tweede kleuterklas
  • derde kleuterklas

    Wat je moet weten over luizen...
  • de nat kam methode
  • behandeling
  • pak luizen aan

  • E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek





    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs