Inhoud blog
  • Stoeltje en bijzettafeltje
  • Oude Werkbank
  • Enkele voorbeelden
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Over mijzelf
    Ik ben Dominique
    Ik ben een man en woon in Zoersel (België) en mijn beroep is Student.
    Ik ben geboren op 27/07/1988 en ben nu dus 36 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Kunst, Sport, Avontuur, Meditatie.
    Mijn huisje en de plaats waar ik aan de meubels werk.
    Wabi Sabi art
    de kunst van imperfectie
    Welkom op mijn blog. Hier kan u terecht voor het aankopen van een aantal speciaal uitgekozen en bewerkte meubelstukken die aan het Wabi Sabi principe voldoen. Wat is Wabi Sabi? Het is een oude Japanese kunstvorm die de schoonheid van imperfectie viert. Daarmee bedoelen we de meubels en voorwerpen die al echt geleefd hebben en verweerd zijn. Het grote voordeel van dit soort voorwerpen is dat je niet ziekelijk voorzichtig hoeft te zijn met je meubelstukken. Er is plaats en ruimte om te leven en ze te gebruiken. Zelfs al maak je er krassen en of vlekken op het komt het uitzicht ervan alleen maar ten goede. Wie ben ik? Ik ben een student die al alleen woont die met deze kunstvorm probeert iets bij te verdienen en de maatschappij op een positieve manier probeert te beïnvloeden. Want het feit dat je gebruikte meubelen koopt wilt zeggen dat er minder nieuwe hoeven gemaakt te worden, dus het is eigenlijk ook een soort van "recyclen". En het feit dat de meubelstukken als het ware zichtbaar onderhevig zijn geweest aan de natuurkrachten, brengt ons weer een stapje dichter bij de natuur en bij harmonie.
    26-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enkele voorbeelden
    Dit zijn enkele voorbeelden van meubelstukken die aan het Wabi Sabi principe voldoen. Deze zijn spijtig genoeg niet te koop.









    26-04-2012 om 16:05 geschreven door Dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    30-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stoeltje en bijzettafeltje
    Hier een klein stoeltje en bijzettafeltje. Het speciale hieraan is dat het klein is, dat de stoel een ongewone vorm heeft ( maar wel goed zit!) en dat de hout structuur zeer goed zichtbaar en voelbaar is. De meubels zijn niet zozeer hard verweerd maar ze hebben een speciale vorm en een mooie structuur waarin je de natuur herkent. Prijs: 40 euro of bieden.





    30-04-2012 om 16:11 geschreven door Dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oude Werkbank
    Dit meubelstuk staat wel te koop. Het gaat hier over een oude werkbank die wit geschilderd is maar voor een groot deel is "afgeblot". Ik heb ze ook helemaal afgeschuurd zodat ze wat gladder aanvoelt. De afmetingen zijn: Breedte: 1m35/ Diepte: 64cm/ Hoogte: 73 cm.  De vraagprijs hiervoor is 150 euro, bieden mag ook altijd.





    30-04-2012 om 16:00 geschreven door Dominique  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)


    Archief per week
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Blog als favoriet !

    Mijn links
  • Conscious.

  • Hier vindt u meer bewuste koopwaar: www.conscious.be

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs