Inhoud blog
  • Rit 18 Rabinal del Camino - Sarria: 136km hoogtemeters 1920
  • Rit 19 Sarria Compostela 134 km 1940 hm
  • Rit 17 Sahagun – Rabanal de Camino 131km – 858hm
  • Rit 16 Najero-Burgos: 12Okm hoogtemeters 1750
  • Rit 15 Aoiz Najera 148 km 1678 hm
    Zoeken in blog

    Categorieën
    Inhoud blog
  • Rit 18 Rabinal del Camino - Sarria: 136km hoogtemeters 1920
  • Rit 19 Sarria Compostela 134 km 1940 hm
  • Rit 17 Sahagun – Rabanal de Camino 131km – 858hm
  • Rit 16 Najero-Burgos: 12Okm hoogtemeters 1750
  • Rit 15 Aoiz Najera 148 km 1678 hm
    Welkom : Info omtrent gegevens Wespelaar - Alpe d'Huez - Santiago de Compostela voor wielertoeristen.
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Wespelaar-Alpe d'Huez-Santiago de Compostela ----F.V. De Santiago Bikers
    Wielertoeristen
    10-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijkomende deelnemer
    Beste fietsvrienden,

    We verwelkomen een bijkomende deelnemer aan onze fietstocht: Wespelaar - Alpe d' Huez.
    Het gaat om de heer Danny DESAIR, Rochusstraat 23 3118 te Werchter.
    Hartelijk welkom in deze groep.
    André WOUTERS

    10-01-2012 om 20:09 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aandacht deelnemers TOT SANTIAGO
    Beste vrienden,

    - rekeninghoudende dat de bestuurder en begeleider bij aankomst in Santiago de Compostela"een verblijf" van ongeveer 2.700 km achter de rug hebben in hun lichte vrachtwagen ( we spreken hier nog niet van hun inzet als bevoorraders), heeft ROLAND HELON er toe doen beslissen dat deze mensen terugkeren met het vliegtuig.
    - dit heeft tot gevolg, dat Roland zelf, als bestuurder voor de terugtocht zal fungeren, maar vraagt een vrijwilliger die als "co-piloot " hem wil vergezellen. Indien interesse, neem kontakt op met Roland ( roland.helon@skynet.be of  0479/45.96.69).


    - we vragen de deelnemers die fietsen tot in Santiago de Compostela, een kopie van hun identiteitskaart ( recto verso) en deze te willen overhandigen op de algemene vergadering van 20/01/2012 aan Roland HELON. Belangrijk voor het bestellen van de vliegtuigtickets.

    Met dank voor je aandacht,
    ANDRE WOUTERS

    07-01-2012 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hotels ( wat betreft het eerste gedeelte tot Alpe d'Huez)
    Beste vrienden,

    Bijgaand vinden jullie de overnachtingen ( hotels) terug van het eerste gedeelte van de fietsvakantie tot Alpe d'Huez.

    Bijlagen:
    hotels.doc (20 KB)   

    05-01-2012 om 20:55 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas 2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Beste vrienden,


    Een deelnemer aan de fietstocht naar Santiago de Compostela, bezorgde onze kleinzoon een fijne Sinterklaasdag.  ( zie foto)
    Bedankt Ludo.

    Niet alleen is hij via Quick Step een aanhanger van TOM BOONEN maar tevens tijdens zijn zaterdagse voetbalwedstrijden met de U8 van KFC ZEMST een echte spits. Heeft dit jaar, tot op heden , reeds 104 maal de netten van de tegenstrevers " bol" gezet. ( tot en met 05/05/2012 -EINDE)

    Dit vanweg de fiere oma's en opa's.

    03-01-2012 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weetjes...........................

    Tempo en veiligheid:

    - het is belangrijk te genieten van het fietsen, de omgeving en de medefietsers. Daarom wordt er niet te snel gereden. Dit betekent dat wij op een vlot lopend parcours een gemiddelde snelheid halen van 25 km/uur. Bergop wordt er in principe in groep geklommen dit aan een confortabele snelheid, waarbij de groep nog voldoende adem heeft om een babbeltje te slaan. Dit wil zeggen dat het op een moeilijk en bergachtig gedeelte wat trager zal gaan.

    - dalen : bij het dalen is het VERBODEN om mekaar en verantwoordelijke baankapiteins voorbij te fietsen. Er wordt gedaald met de handen onderaan het stuur en grijpklaar om te remmen. Op het einde geven de baankapiteins de plaats aan waar op mekaar dient gewacht te worden.

    - bij pech : onze materiaalmeester geeft de groep een signaal om te wachten tot de pech verholpen is.

    - reservemateriaal : wij zullen zelf reservemateriaal meenemen, dat voor de meeste kan gebruikt worden ( aan te duiden op je individuele fiche de "groep" Shimano/Campagnolo en het aantal " tandjes" achteraan ). Het is de bedoeling dat bij pech er onmiddellijk wordt hersteld uit de voorraad of met eigen materiaal. Bij gebruik van materiaal uit de voorraad, vragen wij dat er elke avond wordt afgerekend bij de vrouw/man in de volgwagen of bij de materiaalmeester.

    02-01-2012 om 12:21 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.S.O.S.
    Beste vrienden,



    Er zal tijdens de ganse fietstocht een telefoonnummer dag en nacht ter beschikking gehouden worden, om dringende zaken vanuit het thuisfront onmiddelliijk aan de betrokken persoon te kunnen overmaken.
    Het nummer dat zal gebruikt worden is: zal na de vergadering ingebracht worden.
    Het is wel te verstaan dat dit nummer NIET GEBRUIKT wordt voor gesprekken die betrekking hebben op deze vanuit het thuisfront/vanuit de vakantieplaats, wanneer het gaat over privé gesprekken. Door de betrokken persoon zal er een lijst worden bijgehouden, waarop dagelijks de nummers van de kamers worden bijgehouden, zodoende ingeval van oproep de andere deelnemers hun nachtrust niet wordt onderbroken.
    Het is normaal en logisch, dat bij dringende gevallen ook de organisatoren worden ingeschakeld om de nodige maatregelen te treffen.
    Minuten zijn soms zolang, maar O...... zo dierbaar in bepaalde omstandigheden.

    01-01-2012 om 12:45 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingsritten
    Beste vrienden,

    Er zal na samenspraak met Ivo VERCAMMEN een oefenprogramma worden opgesteld, die de deelnemers moet toelaten in een zeer goede konditie aan het vertrek van de fietsvakantie te komen.
    Data's, bestemming en km zullen U ten gepaste tijd worden overgemaakt.
    Daarom raadpleeg voor verdere informatie dit blog.

    01-01-2012 om 12:30 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Algemene regels

    Beste vrienden,


    Laat ons toch toe nog even aandacht te hebben voor volgende punten:

    - de deelnemers zullen GEEN rechtstreeks kontakt hebben met de direktie van de hotels met specifieke vragen/eisen. Het zullen Roland HELON  en André WOUTERS zijn die discussies zullen voeren met hen. Indien er volgens U klachten/behoeften zijn, gelieve deze dan kenbaar te maken aan de bevoegde personen.
    - vermits er op de kamers al dan niet telefoon aanwezig zal zijn, wordt iedereen verzocht deze afzonderlijk te betalen. ( bij de vereffening van de kosten van verblijf, zal door de verantwoordelijke navraag gedaan worden, en niet-betalers hun rekening aanbieden).
    - consumpties: deze worden meestal buiten de maaltijden afgerekend. Met alkoholische dranken wordt voorzichtig omgesprongen. In principe is het bedtijd om 22.30 uur ) wie langer wilt opblijven spreekt dit af met zijn kamergenoot.
    - normaal gezien, niet te realiseren wegens bepaalde omstandigheden ( zondag, ..........) staan we op om 6.30 uur, om te ontbijten om 7 uur en te vertrekken om 8 uur.
    - geen massage te gebruiken voor het ontbijt.
    - sleutel van de kaner af te geven aan de begeleiders, de morgend van het vertrek.
    - grote valies in te laden voor het ontbijt - kleine reistasje voor het vertrek ( bij het inladen nummer van valies melden aan de begeleiders). Voor de mensen die de eerste maal meegaan: elke valies draagt een nummer, en om geen te vergeten wordt daar elke morgend nota van genomen.
    Het verleden heeft reeds bewezen dat het mogelijk is/was.............................( ondergetekende)

    01-01-2012 om 09:34 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Evaluatie van de fietsvakantie

    Beste fietsvrienden,

    Ook met Uw mening/reaktie wordt er rekening gehouden .
    Op het eind van deze fietsvakantie zal er U een evaluatieformulier bezorgd worden ( zie bijgaand) waarop U vrij Uw mening mag uiten.
    Deze evaluatie is naamloos en heeft alleen de bedoeling volgende fietsvakanties nog te verbeteren.
    Bij de afrekening op het eind van de vakantie, zal er een bijlage zijn met de kwoteringen.
    We noteerden verleden jaar een score ( gemiddeld) van: 4,35/5



    Bijlagen:
    mening.xls (26.5 KB)   

    31-12-2011 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Funkties
    Bijgaand vinden jullie de funkties die werden toevertrouwd aan de deelnemers onderwegen.
    Begrijp ons niet verkeerd: IEDEREEN is hier BELANGRIJK in deze "ketting".
    Maar gelet op het feit dat we dit reeds gedurende jaren hanteren, en het een goede formule blijkt te zijn, houden wij er ons aan vast.

    Bijlagen:
    FUNKTIES.ppt (29 KB)   

    30-12-2011 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geen Deelnemer

    Beste vrienden,

    De persoon die te vinden is in de out-fit van Quick Step op de bijgaande blog, is geen deelnemer aan de fietstocht van en naar Santiago de Compostela.
    Het is onze oogappel en beste vriend WARD JEURISSEN (kleinzoon).
    Opa en Oma Haacht en Oma Cécile en Opa Fonsie

    30-12-2011 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deelnemers aan Wespelaar - Alpe d'Huez-Santiago de Compostela

    Een woord van WELKOM aan de nieuwkomers en aan hen die reeds gedurende jaren hun vertrouwen schenken aan de organisatoren.
    Hierbij " het deelnemersveld



    Gilbert BOSCHMANS
    Wim CLAES
    Danny DESAIR
    Rita DOCKX ***
    Peter GOETHALS *
    Ludo GUELINCKX *
    Roland HELON *
    Willy HENDRICKX *
    Rik JANSSENS
    Patrick LEMBERECHTS *
    Corry VAN ISEGHEM *
    Stefaan VANATTENHOVEN *
    Ivo VERCAMMEN *
    Marc VERRYKEN
    René VERDONCK
    Bart VEREECKE ***
    André WITPAS
    André WOUTERS
    Stefaan WYLIN *

    * Fietsers die hun weg vanuit Allemont verder zetten naar Santiago de Compostela
    *** bestuurder en begeleider

    29-12-2011 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    28-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Editie 2012: Wespelaar - Alpe d'Huez - Santiago de Compostela
    Waarde vrienden,



    Laten we hierbij eens een overzicht geven, van de organisaties die al op "ons palmares" staan, en waarbij het doel van deze mensen is: nog beter te doen als het voorgaande jaar.

    2004: Lourdes - 2005 Mont Ventoux - 2006: Vogezen - 2007: Mont Saint Michel - 2009: Lourdes - 2010 : Clermont Ferrand - 2011: De Lus rond Parijs en 2012: een mega-organisatie: Wespelaar - Alpe d'Huez - Santiago de Compostela.

    U ziet beste vrienden wij zijn niet aan ons proefstuk toe, en kijken er samen met U naar uit, om op 21/07/2012 de "riempjes" vast te snoeren, en U allen een onvergetelijke fietsvakantie aan te bieden.

    Met deze brochure/blog willen wij U  de nodige dokumentatie bezorgen in verband met de komende fietstocht.

    In een eerste deel schetsen wij de doelstellingen van deze fietstocht en staan even stil bij de gemaakte afspraken. U krijgt eveneens enkele praktische tips.

    In een tweede deel volgt een lijst van deelnemers en hotels.


    U kunt steeds kontakt opnemen met ons voor verdere vragen, en wensen je veel fietsplezier toe.


    28-12-2011 om 16:25 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klachtenboek

    Beste vrienden,


    Na elke rit zal er vanaf 18 uur een KLACHTENBOEK in het hotel liggen, dat door elke deelnemer kan ingevuld worden.

    Je krijgt de kans je ongenoegen te  uiten. Indien er bepaalde punten niet in overeenstemming waren met de gestelde verwachtingen ( eten onderweg, snelheid, kollegialiteit,mentaliteit, etc,.......), dan zullen deze punten besproken worden, 15 minuten voor het avondeten, bij een gezamenlijk groepsgesprek.

    De verantwoordelijkheid van dit onderwerp zal in handen liggen van Ludo GUELINCKX  en Stef VANATTENHOVEN.

    Het lijkt me heel evident dat er geen besprekingen over een onderwerp zal gebeuren naderhand, indien de pagina "blank" is/blijft. Wij gaan er dan vanuit dat alles naar wens is verlopen.

    Klachtenboek ligt bij de begeleiders.
    Daarom aanzel niet voor je mening uit te komen.

    28-12-2011 om 14:29 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorwoord ( geschreven door de organisatoren)

    Waarde vrienden,



    Wat moet deze fietsvakantie voorstellen ?



    Een gezonde geest in een gezond lichaam :men onderschrijft een maarschappelijke trend om meer belang te hechten aan een gezond lichaam. Wij willen de deelnemers stimuleren en kansen aanreiken om permanent te werken aan een goede lichaamskonditie. De sportieve inspanning wordt goed begeleid en streeft een harmonie na om een goede en verantwoorde sportbeoefening te ontwikkelen voor een kwalitatief beter leven in talrijke domeinen: werk, vrije tijd,............

    Solidariteit als tegencultuur voor het individualisme: men werkt bewust aan de opbouw van een goede en solidaire groepsgeest. Het mekaar waarderen, aanmoedigen, helpen en stimuleren in de persoonlijke uitdaging van iedere deelnemer ten opzichte van de geplande sportinspanning  werd door de deelnemers als voornaamste waardering behouden bij de evaluatie van de voorbije initiatieven.

    Cultuur en omgeving: we proberen het parcours uit te bouwen in een mooie omgeving, met aandacht voor culturele, historische en de gastronomie. De belangstelling van de deelnemers wordt geprikkeld en er wordt over gewaakt de omgeving in al zijn aspecten te respecteren en te waarderen.


    Met sportieve groeten,
    André WOUTERS en het team

    28-12-2011 om 09:36 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Parcours: WESPELAAR-ALPE d'HUEZ - SANTIAGO DE COMPOSTELA




    tot ALLEMONT  ( zie parcours Wespelaar - Alpe d'Huez)
    Allemont - Livron sur Drome
    Livron sur Drome - St Privat d'Allier
    St Privat d'Allier - Espallion
    Espallion - Saint Cirq Lapopie
    Saint Cirq Lapopie - Condom
    Condom - Maslacq
    Maslacq  - Aoiz
    Aoiz - Najera
    Najera - Burgos
    Burgos - Sahagan
    Sahagan - Rabanal del Camino
    Rabanal del Camino- Sarria
    Sarria - Santiago

    Totale afstand vanuit Allemont: 1.851 km
    P.S. door de onbeschikbaarheid van een hotel op de voorziene eindplaats is het mogelijk dat we de rit moeten inkorten/verlengen.

    28-12-2011 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Parcours: Wespelaar - Alpe d'Huez




    Wespelaar -  Vresse-sur-Semois

    Vresse-sur-Semois - Commercy

    Commercy - Champlitte

    Champlitte- Bonlieu

    Bonlieu - Alby sur Charan

    Albu sur Charan - Allemont

    Allemont - Grenoble

    Totale afstand: 896km


    28-12-2011 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.E.H.B.O.
    • Het verleden heeft ons geleerd dat we altijd moeten alert blijven voor ongevallen/ongemakken tijdens de rit, en daardoor zorgen wij tevens voor een beperkte voorraad medikatie.
      Niettegenstaande raden wij aan het volgende in je reistas/koffer te steken:



      zalf voor overhitte voeten
      een lipstick voor gesprongen lippen ( preventief)
      zonnebrandcrème met een voldoende beschermende faktor
      DAKTOZIN: voor het zitvlak ( overdag ) en MYTHOSIL ( 's avonds)
      spreek af met je huisarts : dit aangaande buikloop, constipatie,misselijkheid
      aan te raden homeopatische middelen: RELAXINE,VALDISPERT,STILNOCT of SONATA
      zitvlak: DACTACOURT- laten voorschrijven door de dokter

    28-12-2011 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Algemene regels tot naleving

    1. veiligheid boven alles/ Zorg ervoor dat de fiets over de nodige versnellingen beschikt om bergop te rijden.
    2.  er zal niet alleen bergop gereden worden, er moet ook gedaald worden, dit moet gebeuren in veilige omstandigheden
    3.  het rijden met bandjes in aan te raden boven tubes.
    4.  VALHELM VERPLICHT.
    5.  aangepaste kledij voor warme en koude temperaturen.
    6.  niet toegelaten de baankapiteins zonder hun toelating voorbij te fietsen
    7.  er wordt 2 aan 2 gereden
    8.  het respektern van het verkeersreglement
    9.  bij pech:op een veilige manier zich laten uitzakken tot bij de volgwagen
    10.niemand zal zonder het akkoord van de begeleider en bestuurder toegang hebben tot de volgwagen.
    11.zuinig omspringen met de bagage - max.één reiskoffer - liefst valies die goed stapelt - en een klein handtasje
    12 fietskledij - truien - sokken - zonnebril - regenvest - handschoentjes, etc.....
    13. bestek: vork, mes, lepel, koffielepel: deze benodigdheden zullen afzonderlijk in een daar voorzien zakje in de volgwagen bevinden.
    14. drinkbeker en keukenhanddoek
    15. dozen: er zullen in de volgwagen 2 dozen te vinden zijn met als doel het verzamelen van regenmantels en pantoffels
    16. onderwegen: de begeleiders zorgen voor de nodige variatie in brood, toespijs, kaas en fruit. Suggesties vertel het ons.

    28-12-2011 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Houding bij aankomst en gedrag in de hotels

    Bij aankomst zetten we eerst de fietsen weg, nemen een bad/douche en kleden ons om.


    Er wordt met geen fietsschoenen de hotels binnengegaan ( daarom doos met pantoffels die klaar staan bij aankomst).
    Herstelling of onderhoud van het materiaal gebeurt voor het avondeten.


    De begeleiders blijven eveneens ter beschikking van de fietsers tot één uur  na de aankomst, om de mogelijkheid te geven aan de deelnemers hun kleren te drogen/wassen ( centrifuge ter beschikking).

    28-12-2011 om 00:00 geschreven door WARD  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)


    Archief per week
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     






    Over mijzelf
    Ik ben André WOUTERS
    Ik ben een man en woon in Haacht, Vijfhoekweg 7 (België) en mijn beroep is gepensioneerd kaderlid.
    Ik ben geboren op 17/05/1949 en ben nu dus 76 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Wielertoerisme - voetbal kleinzoon ( U8).

    Foto

    Foto

    Foto

    Mailinglijst

    Geef je e-mail adres op en klik op onderstaande knop om je in te schrijven voor de mailinglist.



    Foto

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs