Vandaag vertrokken om 7:00u, het was vandaag zonnig en 29gr .
Van navarrete naar burgos een rit van 140km .
Doordat ik gisteren vroeger gestopt ben door het slechte weer moest ik vandaag meer km rijden maar ik heb een beetje vals gespeeld heb een stuk van de n120 naar burgos gereden.
Er was wel één nadeel. Ik;moest een beklimming doen naar 1160 m. 5km lang en 6% stijgen daar kwam geen einde aan!
Maar ik ben toch boven geraakt.
Maar ik ben eerst nog gestopt in najera en st domingo de la calzada, mooie dorpjes maar ik was er vroeg en bijna alles was nog toe, maar ik heb toch een koffie kunnen drinken.
Dan naar belorado en dan via de n120 richting burgos met de puerto de la pedraja op 1160m hoogte.
En net voor burgos nog een beklimming van maar liefst 14% en na een rit van 110km was dat een beetje te veel! Ik heb even moeten afstappen en te voet verder gaan.
Heb gisteren nog vergeten te zeggen dat ik een stempel ben gaan halen in logrono bij dat vrouwtje dat ze getoond hebben op tv, van die journaliste die te voet naar compostela ging.
En er was daar de dag van de internationale muziek en ze vroegen van waar ik was, ik heb gezegd van België en ze hebben daar het volkslied gespeeld voor mij goed hé.
En nog proficiat aan Kevin en Mieke voor hun huwelijk vandaag zal er hier ene op drinken
Heb nog even rond gewandeld in burgos het is een mooie stad er was nog een huwelijk amaai maken die mensen kabaal.
Met vuurwerk en muziek maar het het was wel mooi
En nog een dame uit engeland Ze vroeg of ik toerist was heb gezegd dat op weg was naar compostela
Ze was al heel de dag op zoek naar een pelgrim om een foto te maken maar met de bus ging dat niet zogoed de bus stopte niet
Ze was blij dat ze een foto mocht maken van mij ze zal hem doorsturen via email