Hieperdepieperdepiep want onze Timon is jarig. De cakejes waren echte kunstwerkjes. We waren zelfs een beetje bang om erin te bijten Een dikke proficiat van klas 2B
Deze week kwam een juf van de muzieacademie op bezoek. Daarvan kan je ook al foto's zien op de schoolwebsite. Maar dat was niet alles, want we hadden ook onze muziekinstrumentjes mee naar klas. We probeerden die eens uit en vonden dat Celeste onze kampioene was !!!
Zijn jullie bang van spoken? Wel in klas 2A helemaal niet! Met stof en krantenpapier maakten we onze eigen spookjes. Hiermee griezelden we door de klas heen!
Ondertussen zijn we bijna 2 maanden ver in het schooljaar. Heel wat leerlingen verslinden de bib-boekjes van klas. Het doet ons een plezier als er veel gelezen wordt. In klas 2A is Clémence de leeskampioen!!!!!!
Vrijdag 22 oktober was het de dag van de jeugdbeweging. En dat zagen we al goed van 's morgens vroeg. Heel wat leerlingen kwamen met hun uniform naar school. In de namiddag deden we een spel, één tegen allen. De meesters en juffen gaven ons opdrachten en als we er in slaagden dat moesten zij volgende week woensdag veranderen van juf naar meester en omgekeerd. Zijn jullie ook benieuwd wie er won...?
Deze week maandag kregen we terug bezoek van Toeka. We moesten zorgen voor een sfeervolle week. We maakten leuke potjes voor kaarsjes en leerden een dansje.
In klas zochten we naar een echte sfeermaker, wel die vonden we : Eduard!!!
Wel deze week was ik op zoek naar blije gezichtjes. Ik heb er heel wat gezien, maar ééntje vond ik toch een echt zonnetje. hopelijk zien we dit jaar nog veel blije gezichtjes
Deze week was het de eerste kampioen van de week. We gingen op speurtocht naar de netste schrijver. Na een week goed te kijken in de klasboekjes en schriftjes, vond ik die van Melani wel super netjes. Proficiat!!
Benieuwd wie volgende week het kampioentje wordt in............???
We hadden terug een feestje in klas, want er was iemand jarig. Jaja, het was de verjaardag van Korneel. We smulden van de lekkere cakejes, mmmm wat waren die lekker Hiep hiep hoera voor Korneel.
Vandaag kwam Ferre op bezoek. Ferre is het zoontje van juf Stefanie, maar ook natuurlijk het broertje van Celeste uit klas 2A!! Samen met de klas hadden we een verrassing voor Ferre. Iedereen vond het reuze dat hij op bezoek kwam.
Iedere week maken we tijd voor hoekenwerk. Hier gaan de leerlingen aan de slag met een opdracht dat ze zelfstandig moeten afwerken. Vaak moeten ze hierbij elkaar wel helpen.