Vandaag nemen we verf en penseel ter hande en toveren we het beste van onszelf !! Een zelfportret. Eerst bespreken we uitvoerig wat we allemaal aan ons hoofdje hebben: oren ogen, neus, mond, haar... Sommige rupsjes houden het daarbij, anderen schilderen de buik, benen, armen enz.... er ook bij..
Morgen zullen de grootouders vast en zeker onder de indruk zijn van alle knutselwerkjes, schilderijen en tekeningen die hangen te pronken in onze klas. We laten alles nog een dagje hangen in de klas.. maandag verzamelen we dan onze knutseltassen en kan alles mee naar huis..
Ons dansje voor morgen gaat prima. maar morgen is het op een podium te doen en ik ben benieuwd hoe mijn kleine sloebers zullen reageren wanneer er ong.130 mensen naar hen staan te kijken.. Maar 'k ben er zeker van dat ik apetrots zal zijn!!!
|