Inhoud blog
  • Wij springen de vakantie in !
  • Zwemmen in de buitenlucht!
  • Vandaag probeerden we de speelkoffers uit op de 'grote' speelplaats.
  • Het Zuiden vertelt mee: Mama Cécile op bezoek in onze 3e kleuterklas
  • Onze laatste keer zwemmen
    Zoeken in blog

    Derde kleuterklas Stene
    Welkom op de blog van de derde kleuterklas!
    Dag iedereen. Wij heten jullie van harte welkom op onze weblog van de derde kleuterklas! Hopelijk kom je vaak een kijkje nemen. Wij doen ons best om leuke dingen op de blog te plaatsen ! Lieve knuffels, Juf. Els, Juf. Brenda & Juf. Karoline
    27-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carnaval op school

    Serpentines kan je gooien, bolle wangen als een reus...
    Zaterdag is het carnaval op school. Dan mag iedereen zich verkleden ....
    Kaarten kan je nog steeds verkrijgen via de juffen.... ik zou zeggen... "hartelijk welkom allemaal!"

    serpentines kunnen wel, confetti en spuitbussen blijven liever thuis.

    27-02-2007 om 00:00 geschreven door Juf.Karoline  


    16-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.een hart voor verdraagzaamheid, een knal tegen pesten!

    Vandaag droegen we allemaal een rood lintje aan onze pols, hebben we ons warm gedanst , dronken we lekkere chocolademelk en aten we lekkere hartenkoekjes.
    We gingen dan ook naar huis met een ballon, maar onze kleine oortjes luisterden niet naar de knal.... we namen de ballon liever mee naar huis.
    Cool Slideshows

    16-02-2007 om 20:58 geschreven door Juf.Karoline  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gelukkige verjaardag Tom en Fay !

    Cool Slideshows

    16-02-2007 om 20:49 geschreven door Juf.Karoline  


    13-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdag hebben we allemaal een rood lintje aan onze pols.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     Wij zullen vrijdag allemaal een rood lint rond de pols dragen waar we onze hoop uitdrukken op verdraagzaamheid. Wij , samen met alle andere kleuters, bakken ook hartenwafeltjes en zullen die vrijdag samen opeten .
    Wij willen geen ruzie, en zeggen stop tegen het pesten.
    Een HART voor iedereen.....
    vol verdraagzaamheid!

    Kijk in de spiegel
    Kijk goed naar dat beeld
    Want daar sta jijzelf
    In tweeën gedeeld
    Dus kijk in die spiegel
    En blijf niet verdeeld
    Weerspiegel jezelf
    Zodat jij jezelf heelt
    Kijk goed in die spiegel
    En bedenk terwijl je kijkt
    Dat ons kikkerlandje
    Aan verdeeldheid bezwijkt
    Bedenk dat in die spiegel
    Grauw van verdriet
    Een ieder die kijkt
    Hetzelfde ziet !!!
    Dus laat ons genieten
    Vooral van elkaar
    Accepteer de verschillen
    Al zijn ze soms raar
    Weerkaats dan het licht
    Van de spiegels in de zon
    En verander ons land
    Weer in een warmtebron
    Een bron die weerspiegelt
    Wat de wereld nu niet ziet
    Kijk vooral naar jezelf
    Want onverdraagzaamheid…….
    Dat accepteer je toch niet !!!!!


    groetjes!

    13-02-2007 om 20:26 geschreven door Juf.Karoline  


    05-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De letters aan onze lettermuur!
    Beste ouders,
    Als je samen met je kleuter over de letters praat, willen we even een aantal zaken meegeven waar je best kan op letten.
    Let erop dat u de juiste uitspraak hanteert:
    Een letter ‘a’ klinkt kort zoals in ‘bak’, de letter ‘aa’ klinkt langerekt en wordt als één letter benoemd.
    ( dat geldt ook voor de e en de ee, de o en oo en u en uu)
    Ook andere letters worden op een bepaalde manier uitgesproken f niets als ef,
     maar f als in geef,
    h niet als haa ,
     maar hu met een bijna onhoorbare u ,
    i niets als ie, maar i als in vis .

    We leerden tot nu toe al de letters S , G , O, H , N, A ,K, D ,W.
    Laat de kleuters die letters al eens oefenen. Herkennen ze de letters? Kunnen ze de eindrijmpjes vormen? Begin -en eindrijm zijn heel belangrijk om later nieuwe woorden vlot te kunnen lezen. Het is noodzakelijk om de letters , begin-en eindrijmpjes dagelijks te blijven oefenen.
    Vriendelijke groeten , Juf.Els, Juf .Brenda en Juf.Karoline

    05-02-2007 om 21:00 geschreven door Juf.Karoline  


    02-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze 'bedank-walking-dinner" was heel leuk !

    Wij vonden het heel leuk om deze week zelf te mogen koken aan de hand van de kookfriezen.
    Als aflsuiter hadden we dan ook onze 'bedank-waling-dinner" waarbij we onze mama, papa, oma ,opa,.... eerst en vooral wilden bedanken voor het kookgerief dat we kregen voor onze klas.
    Daarom toonden we onze kookkunsten en stonden er een aantal lekkere gerechtjes op het menu zoals een aperitief maison,koude kiwisoep, een lekker stukje cake, lekkere yoghurt met vers fruit, zandkoekjes en bonte broodspiesjes!
    We versierden dan ook nog onze tentjes , maakten een koksmuts ,kregen echte schortjes aan en maakten slingers voor de versiering van de klas.... En het bezoek van jullie vonden we  heel leuk ! We "waren" de koks!
    Tot de volgende keer..... hopelijk vonden jullie het lekker en plezant !
    Dikke kussen van jullie kapoenen !
    xxx
    Cool Slideshows

    02-02-2007 om 19:02 geschreven door Juf.Karoline  


    01-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog enkele foto's van onze kookkunsten!

    Cool Slideshows

    01-02-2007 om 00:00 geschreven door Juf.Karoline  


    31-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zwemmen !!

    Cool Slideshows


    Ons eerste zwempartijtje was heel leuk.  We hadden ruim de tijd om ons uit- en aan te kleden.   In het zwembad zelf waren de kleuters één en al oor naar de opdrachten van Juf Julie. Waarbij we allerlei leuke spelletjes deden. 
    Leuk afsluitertje was vrij spelen in het ploeterbadje. 
    Zo is onze eerste zwemuitstap met glans geslaagd.  We kijken al uit naar de volgende zwemdatum.
    De kleuters van K3A = 7 maart , de kleuters van K3B =14 februari
    Natte zwemgroetjes de juffen.

    31-01-2007 om 21:13 geschreven door Juf.Karoline  


    29-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stop pesten met een knal
    In het kader van de Vlaamse week tegen PESTEN heeft de werkgroep een actie voorbereid die de naam zal dragen "stop pesten met een knal" . Wij willen , samen met het middelbaar onderwijs , op de laatste dag van deze campagne, die loopt van 9 t.e.m. 16 februari , honderden ballonnen laten springen.
    Tijdens deze week zullen de ballonnen zichtbaar hangen in de klassen en de school, op vrijdag laten we ze knallen in het lager.
    Er zullen versjes, tekeningen gemaakt worden tijdens de week tegen pesten, die aan de ballon kunnen gehangen worden. Wij zullen die laatste dag ook allemaal een rood lint rond de pols dragen waar we onze hoop uitdrukken op verdraagzaamheid.

    groetjes!

    29-01-2007 om 21:24 geschreven door Juf.Karoline  


    28-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thema : Uit eten , gezonde voeding!
    Deze week leren we heel wat over voeding, lekker en gezond eten ,.....
    Wij tellen ook af naar vrijdag want dan is er onze 'bedank-walking-dinner'.
    Wij willen jullie allen bedanken want wij zijn heel blij dat wij nu een kookkast in onze klas hebben.
    Aan de hand van de kookfriezen kunnen wij zelf lekkere dingen klaarmaken en dat vinden wij heel leuk.


    nog enkele interessante links:
    www.123aantafel.be
    www.smakelijkengezond.be
    www.gezondontbijt.be

    Deze sites zijn echt de moeite waard om eens een kijkje te nemen en leuke informatie te vinden over het eten met kleuters en de noodzaak van een gezond ontbijt!

    Smakelijk !

    28-01-2007 om 11:08 geschreven door Juf.Karoline  


    21-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gelukkige verjaardag Maxim en Luna!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Cool Slideshows

    21-01-2007 om 00:00 geschreven door Juf.Karoline  


    18-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thema schoenen in de klas

    Cool Slideshows

    18-01-2007 om 19:32 geschreven door Juf.Karoline  


    17-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zwemmen !!!!

    Cool Slideshows
    Ons eerste zwempartijtje is succesvol verlopen.  We hadden ruim de tijd om ons uit- en aan te kleden.  Onder de douche was het wat luider met het frisse water.  In het zwembad zelf waren de kleuters één en al oor naar de opdrachten van Juf Julie.  Leuk afsluitertje was vrij spelen in het ploeterbadje.  Dan kwam het moeilijkste van de ochtend!  Helemaal alleen afdrogen en helemaal alleen aankleden.  Voor de een ging het al vlotter dan voor de ander, maar iedereen heeft heel erg zijn best gedaan.  Zo is onze eerste zwemuitstap met glans geslaagd.  We kijken al uit naar de volgende zwemdatum.
    De kleuters van Juf Els & Juf Karoline gaan hun eerste waterspetters beleven op 31 januari a.s.
    Natte zwemgroetjes van juf Brenda.

    17-01-2007 om 00:00 geschreven door Juf.Karoline  


    15-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oprolpoppenkast

    Cool Slideshows


    Eventjes voorstellen... onze nieuwe poppenkast in de klas.
    Een leuk gordijn vastgemaakt aan het plafond.  Spelen we eventjes geen poppenkast, dan rolt juf het gordijn omhoog en weg is hij!

    15-01-2007 om 20:25 geschreven door Juf. Brenda  


    11-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto in de Zeewacht

    In de Zeewacht van 12 januari a.s. zal de foto verschijnen van de derde kleuterklas B in de rubriek "later als ik groot ben..."

    11-01-2007 om 18:48 geschreven door Juf. Brenda  


    09-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.enkele foto's uit de klas

    Cool Slideshows

    09-01-2007 om 00:00 geschreven door Juf.Karoline  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. er zit een schat verborgen in jezelf

    Cool Slideshows

    09-01-2007 om 00:00 geschreven door Juf.Karoline  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verjaardag Noa

    Cool Slideshows

    09-01-2007 om 00:00 geschreven door Juf.Karoline  


    06-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.beste wensen
    Aan alle kleuters, mama's, papa's, oma's en opa's van onze derde kleuterklas,

    Hierbij wens ik jullie een tof en spetterend 2007 toe.  Geniet nog ten volle van jullie laatste half jaartje in de kleuterklas.  Vanaf september komt de grote schooltas van pas.

    Ik heb nog leuk nieuws ontvangen: Shana komt vanaf maandag 8 januari terug naar onze klas.

    Geniet nog van de laatste vakantiedag.  Maandag gaan we er weer met volle teugen tegenaan.

    Groetjes,

    Juf. Brenda

    06-01-2007 om 00:00 geschreven door Juf. Brenda  


    02-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mijn wens .....
    Ik heb een wens voor iedereen,
    een mooie kerst en een sprankelend eindejaar met lieve mensen om je heen.
    Mensen die van je houden om wie je bent,
    in wie je misschien een stukje van jezelf herkent.
    Laat merken dat je om die mensen geeft,
    dat je samen met hen iets moois beleeft.
    Geniet van de warmte die dat alles brengen kan,
    geniet van alles...liefde tussen ouders, kinderen ...vrouw en man.
    Geniet van dit alles niet alleen met kerst,
    het zou alle jaren lang zo moeten zijn.
    of je nu hier woont of in een ander land
    veroordeeld bent en in de cel bent beland
    of je nu ziek bent of gezond
    slank bent of juist tonnetje rond
    of je nu volwassen bent of een kind
    en wel of niet iemand bemind
    of je nu rijk bent of juist arm
    kerst is voor een ieder even warm
    zo hoort het tenminste te zijn
    helaas is de werkelijkheid minder fijn
    Maar laat ons nu die twee dagen per jaar
    eens gewoon lief zijn voor elkaar
    mensen ik wens jullie- en hen die jullie omringen
    het allerbeste voor het nieuwe jaar
    geluk in grote en in kleine dingen
    maar bovenal: gelukkig met elkaar!
    Geniet van alle extra's - alle franje
    als aanloop naar een schitterend nieuwjaar
    de belletjes die dansen in champagne
    waarmee we straks weer toasten op elkaar
    Stap boordevol vertrouwen in het splinternieuwe jaar
    maak elke dag een tikkeltje bijzonder
    voor iedereen het beste - het mooiste wat er is
    en telkens weer een ander prachtig wonder
    Hele fijne dagen toegewenst en natuurlijk alle goeds, gezondheid, geluk, liefde 
    en voorspoed voor het komende nieuwe jaar !!
    Vrolijk kerstfeest en een sprankelend 2007 gewenst !
    Juf.Karoline

    02-01-2007 om 00:00 geschreven door Juf.Karoline  




    Foto

    Archief per maand
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 09-2005

    Wolken van licht! 
                       William Martin
    Ze lijken zo klein en fragiel,
    maar ze zijn groot en geweldig!
    .....
    Als je hun ware gedaante zou kunnen zien,
    zou je verbaasd zijn.
    Je zou geen kleine kinderen zien,
    maar dansende wolken van licht, energie en beweging.
    Ondergedompeld in een oceaan van liefde.
    Ze zijn zoveel meer
    dan je ziet.
    .....
    Lieve knuffels,
    Juf. Els, Juf. Brenda & Juf. Karoline ©

    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs