's Morgens werden we al aangenaam verrast door de lekkere paaseitjes in onze paasmandjes! Nadien gingen we aan de slag met ons groepje van de paaszoektocht om iets lekkers klaar te maken. Wij maakten smoothies. Het was spijtig genoeg geen goed weer en daarom moesten we binnen blijven om van al die lekkere dingen van de paasbrunch te genieten.
Paaszoektocht
De laatste donderdag voor het paasverlof was wel een heel speciale dag ! We hielden een paaszoektocht op school. Met een gemengde leeftijdsgroep van peuters tot 2de leerjaar trokken we op pad met de juf om allerlei leuke opdrachten uit te voeren.We moesten met een schatkaart waarop een plan van de school stond de verschillende opdrachten gaan zoeken. Bij elke opdracht vonden we ook een puzzelstuk waardoor we op het einde van onze zoektocht te weten kwamen wat we de volgende dag voor lekkers gingen klaar maken met onze groep. Bij het volbrengen van alle opdrachten lag er nog een verrassing te wachten op alle ongeduldige kinderen. Het was leuk speelgoed waar we in de toekomst nog veel zullen mee kunnen spelen op de speelplaats !!! Iedereen ging tevreden naar huis.
Paasmandjes knutselen
Zoals ieder jaar willen wij een paasmandje knutselen voor de paashaas. Wij zijn heel fier als ze klaar zijn ! Laat de paashaas nu maar komen !!!
Lente - planten
Als de lente begint, willen we natuurlijk het lentegevoel in onze klas brengen! We richtten een lentehoekje in en plantten pompoenen. We volgden nauwkeurig het groeiproces via onze groeikalender. Er werd ook een tuinhoek ingericht, waar we volop zoals een "echte tuinman" te werk konden gaan met kruiwagens en gereedschap. We maakten ook een lentewandeling en bezochten toen de lammetjes. Van hen brachten we wat wol mee en legden dit in ons lentehoekje.