Hoera, Hanne mocht 9 kaarsjes uitblazen. Een hele gelukkige verjaardag Hanne en geniet van je dagje !!!!
Tentoonstelling.
Tentoonstelling.
Tentoonstelling.
Tentoonstelling
Tentoonstelling.
Tentoonstelling.
Tentoonstelling.
We gingen naar een hele leuke tentoonstelling kijken over een wereld die volledig uit stof gemaakt is. We mochten ook zelf kleine dingetjes uit stof ontwerpen.
27-03-2015
Peru
Peru
Peru.
Peru
Eindelijk was het zover: GROOT FEEST IN PERU met lekkere soep en citroenlimonade !
24-03-2015
Verjaardag Oscar !
We vierden feest in onze klas voor Oscar want hij werd 9 jaar !!!
De taart zag er prachtig uit en was heerlijk. Geniet nog van je verjaardag !!!!!
23-03-2015
Peru.
Op dinsdag 24 maart sluiten we onze reis naar Peru af en dan is het groot feest. Vandaag deden we allerlei voorbereidingen voor dit grote feest. We maakten een poncho, leerden liedjes en speelden spelletjes, we leerden weven en we maakten lekkere soep. We kijken al uit naar het grote feest van morgen !
Peru.
Peru.
Humorfestival.
Humorfestival.
Humorfestival.
Humorfestival.
Op vrijdag 20 maart keken we in de voormiddag naar de zonsverduistering. In de namiddag stond het humorfestival op het programma. Elke klas verdiende een trofee omdat : er een hele week lang moppen in de klas werden verteld, we met grappige boeken hebben gewerkt, we een grappige klasfoto namen en omdat we het liedje ' 1 2 3 rikke tikke tik van Urbanus konden zingen. Tijdens het festival dansten en zongen we grappige liedjes, we luisterden naar een grappige verhaal en uiteraard mochten de leuke moppen niet ontbreken. Het werd een aangename maar vooral toffe namiddag.