Op maandag 9 november was het dan uiteindelijk zo ver...we konden ons een dagje gaan verdiepen in 50 beroepen uit de technische wereld. Dat het allesbehalve een saai dagje werd, is duidelijk te merken aan onderstaande foto's.
Op het einde van de dag keerden we met een volgeladen rugzakje aan informatie terug naar huis.
Ben je nog niet veel wijzer geworden over welke richting je volgend jaar wilt uitgaan, check dan deze link alvast en doe de test!
We hebben de oppervlakte geleerd van een trapezium. Dat was wel puffen geblazen.
We hebben in het Frans de l', de la, du, des geleerd. Binnenkort zijn we volwaardige Fransmannen.
We maakten de tofste en gekste straten in onze namen, of nog beter...we hebben deze zelf gevonden en dromen er van dat de burgemeester deze echt zou gaan gebruiken.
Bij het sprookjesnieuws bedachten we de meest abnormale nieuwsfeiten.
Onze spreekbeurten over de wereldgodsdiensten waren de meest enthousiaste dingen.
Met de boerenkermis drongen we aan bij de mensen om hun lege glazen op te komen halen.
We hebben vele Franse woordjes geleerd zoals:le fils,le voisin,la voisine... Daarnaast hebben we ook de kamers geleerd van het huis. In het Frans natuurlijk. Bij spelling hebben we woordpakket 2 geleerd. Van wiskunde hebben we heel veel van hoofdrekenen, getallenkennis en cijferen geleerd.
Hiep Hiep hoera voor de jarige Lieselotte en Emilio die op 14 en 17 september jarig waren.
Dan hebben we nog herhaling van W.O. gedaan van alle tijden.