Hallo vijfdeklassers,
Eerste en vooral een dikke dankjewel aan de aanwezige ouders op de ouderavond. Het doet ons deugd te merken dat er zoveel ouders zijn die aan hetzelfde touw én in dezelfde richting trekken als het te maken heeft met de opvoeding van onze kinderen.
Tijdens de week werkten we ons eerste focusthema af. Ook de eerste 4 unités van Frans hebben we onder de knie. Vandaar dat we toekomende week een toets van deze vakken plannen.
Volgende week trekken we naar het bos, meer bepaald naar Parc Dalle Dumont te Wervicq-Sud. Wat hebben we daarvoor nodig: een fiets die tiptop in orde is, fietshelm, fluojas, picknick, voldoende drankjes en gezonde tussendoortjes. Voor een bepaalde opdracht heb je een boek nodig waartussen je de gevonden bladeren netjes zal moeten stoppen. Gelieve dit zeker mee te hebben dinsdagmorgen. We komen pas om 17u terug, er zijn nog rijen die avond.
Hieronder het programma voor volgende week:
- Maandag 12/10 : zwemmen, bibliotheekbezoek
- Dinsdag 13/10 : bosuitstap naar Wervicq-Sud tot 17u
- Woensdag 14/10 : turnen ; voordragen gedicht
- Donderdag 15/10 : toets WO - focusthema 1, turnen voor 5B
- Vrijdag 16/10 : toets taalschat + toets Frans U1-U4
Bosgroetjes

|