Hoikes vijfdeklassers,
Alweer een nieuwe kijk op de week. De dagen gaan open en toe, en voor we het weten hebben we een extra dagje vakantie volgende week.
Deze week was de sportdag een mooie opener van de week. We genoten met volle teugen van judo, klimmen, tennis, dance en conditietraining.
Ook de fietstocht was tijdens de terugweg geen lachertje. Die dekselse wind zorgde voor vermoeide benen tegen de avond.
Maar het was supertof. Getuige de foto's die jullie kunnen vinden op de blog van het vijfde leerjaar.
Ook bedankt aan de beide oma's die ons wilden helpen begeleiden tijdens het fietsen. Alles verliep picco-bello.
Deze week kregen jullie ook de brief mee i.v.m. bingel. Elk kind heeft zijn persoonlijke code en kan zo veel als hij wil oefenen op de pc.
Voor volgende week staan weer wat activiteiten gepland.
- maandag 28 september: zwemmen + start nieuw contract
- dinsdag 29 september: geen studie wegens personeelsvergadering
- woensdag 30 september: pedagogische studiedag. Geen school voor de leerlingen.
- donderdag 1 oktober: turnen voor 5B
- vrijdag 2 oktober: projectwerk + toets unité 3
Nu al vermelden wij graag dat er op maandag 5 oktober een info-avond doorgaat in het vijfde leerjaar. Daarop zijn alle ouders vriendelijk uitgenodigd.
Beginuur wordt meegedeeld in de volgende kijk op de week.
Op dinsdag 13 oktober gaan we, als het weer het toelaat, op bosuitstap richting Wervique-Sud. Mochten er weer fietsende (groot)ouders ter beschikking zijn, je mag het ons altijd laten weten.
Groetjes en veel plezier dit weekend,
meester en juf.
|