********** proficiat aan beide teams voor een fantastisch seizoen ***********
Archief per maand
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
    Gastenboek
  • voorlopig afscheid
  • Geslaagde afsluiter!
  • Proficiat webmaster!!!
  • DANK U WEBMASTER!
  • Bedankt!!!

    Druk oponderstaande button om berichtjes, commentaren enz... achter te laten

    Blog als favoriet !
    Startpagina !
    Zoeken in blog

    KMSK Deinze U10 (seizoen 2010-2011)

    31-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.winst in het tornooi van Pittem

    Maandag 27 december 2010

    7° Indoortornooi KSV Pittem Jeugd

     

    Op maandag 27 december 2010 namen de U10 van trainer Geert deel aan het indoortornooi van KSV Pittem in de gemeentelijke sporthal, Egemstraat te Pittem.

    Aan dit tornooi namen in totaal 8 ploegen deel verdeeld in twee reeksen (A+B) van telkens 4 ploegen. KMSK Deinze was onderverdeeld in reeks B samen met

    SC Oostrozebeke, GL Ruiselede en KFC Meulebeke. In reeks A waren volgende ploegen onderverdeeld: Pittem, Exelsior Donk, KM Torhout ’92 en Club Roeselare.

    Hieronder vindt u de uitslagen van de schiftingswedstrijden:

    (wedstrijden van telkens 2 x 7,5’ zonder rust)

     

    Reeks A:                                                                   Reeks B:

    Pittem – Exelsior Donk                     5-4                   KFC Meulebeke – GL Ruiselede        5-3

    KM Torhout ’92 – Club Roeselare   1-1                   SC Oostrozebeke – KMSK                 0-7

    Pittem – KM Torhout ’92                 1-4                   KFC Meulebeke – SC Oostrozebeke   4-2

    Exelsior Donk – Club Roeselare       0-4                   GL Ruiselede – KMSK                      2-13

    KM Torhout ’92 – Exelsior Donk     6-0                   SC Oostrozebeke – GL Ruiselede        2-9

    Pittem – Club Roeselare                    0-4                  KFC Meulebeke – KMSK                   1-2

     

    Club Roeselare werd winnaar in groep A en speelt de finale tegen de winnaar van reeks B: KMSK Deinze.

     

    In de finalewedstrijd (2 x 7,5’) voor de en 2° plaats namen we eerder een aarzelende start en werden we op achterstand geplaatst. Naarmate de wedstrijd vorderde kwamen we nadrukkelijker in de wedstrijd en konden we terug het spel naar ons toetrekken met als resultaat een oververdiende 2-6 overwinning tegen een niet te onderschatten tegenstander. Knap werk jongens én meisje! Ik ben fier op jullie!

     

    Spelersselectie: Van Keirsbulck Jinse (keeper), Deruyver Max, Dejaeghere Olivier,

    Marchand Tibo, Vanrumste Jarne, Klussendorf Dries, Van Den Berghe Dylan, Daemers Jens én ons meisje De Baets Eva.

     

    Scoorde(n): “Jenske” (7x), Tibo (6x), Olivier (3x), Dylan (3x), Jarne (3x), Max (3x),

    Dries (2x), Eva (1x).


    een heeeeeeeeeel tevreden trainer

    31-12-2010 om 11:05 geschreven door webmaster  


    21-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tornooi petegem
    Hallo,

    Onder bijlage vindt u het tornooiboekje van het 14° Kersttornooi van KFC Sparta Petegem welke doorgaat op zondag 26 december 2010 in zaal Brielpoort te Deinze.

    Hieronder vindt u nog eens de informatie:

    Op zondag 26 december 2010 (2° Kerstdag) nemen de U10 van trainer Denis deel aan het 14° indoortornooi -zaalvoetbal van KFC Sparta
    Petegem welke doorgaat in zaal Brielpoort, Lucien Mathyslaan 9 te 9800 Deinze.

    Wedstrijdschema:          / (Doelman + 4 spelers)  (Duur: 1x15')  /

    In de voormiddag: (VM)

    09h40      T2        Lauwe - KMSK
    11h00      T3        Ingooigem A - KMSK *

    Spelersselectie:    De Neve Elinio (keeper), Vandenbossche Stephen, Vanderschueren Jarno, De Kocker Sebastiaan, Berth Tom, Onderbeke Senne, Colpaert Jerben. (=7 spelers)

    Samenkomst: om 09h00 stipt aan de inkom van zaal Brielpoort te Deinze.

    In de namiddag: (NM)

    12h20      T1            KFC Sparta Petegem A - KMSK
    13h40      T2            KMSK - Wielsbeke A

    Spelersselectie:    De Neve Elinio (keeper), Jansens Yorben, Claerman Quinten, Broos Elias, Roets Silas, Onderbeke Senne, Colpaert
    Jerben. (=7 spelers)


    Samenkomst: om 11h45 stipt aan de inkom van zaal Brielpoort te Deinze.

    Meebrengen: Aangepaste sportschoenen (betonnen ondervoer!!!), kousen, beenbeschermers!!!, broek, opwarmings T-shirt+opwarmingstraining.
    (opgelet: er is géén mogelijkheid om te douchen!).

    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!!!
    Trainer: Colpaert Denis
    Afgevaardigde: Onderbeke Bart
    Bij afwezigheid: 0472/59.05.49 (trainer Denis) Tijdig verwittigen a.u.b.!!!

    Tot zondag!
    Groetjes,


    Trainer Geert.


    21-12-2010 om 20:46 geschreven door webmaster  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tornooi pittem
    Hallo,

    Onder bijlag vindt u het volledige programma van het 7° indoorzaaltornooi van Pittem welke doorgaat op maandag 27 december 2010
    in de gemeentelijke sporthal van Pittem.

    Hieronder vindt u de nodige informatie:

    Op maandag 27 december 2010 nemen de *U10 van trainer Geert deel aan het 7° indoortornooi van KSV Pittem  welke doorgaat in de
    gemeentelijke sporthal, Egemstraat 47 te Pittem.

    Wedstrijdschema:    (Duur: 2 x 7,5 minuten - Keeper + 5 spelers + max. 4 vervangers)

    14h15      SC Oostrozebeke - KMSK
    15h35      GL Ruiselede - KMSK
    16h55      Meulebeke - KMSK

    Spelersselectie: Van Keirsbulck Jinse (keeper), Marchand Tibo, De Weirdt Jens, Daemers Jens, Vanrumste Jarne, Van Den Berghe Dylan,
    Klussendorf Dries, De Baets Eva, Deruyver Max, Dejaeghere Olivier. (= 10 spelers)

    Meebrengen: aangepaste voetbalschoenen (verharde ondergrond!!!), kousen, beenbeschermers (verplicht!!!), broek, opwarmings T-shirt + opwarmingstraining + douchegerief + badslippers.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!

    Samenkomst: om 13h30 stipt aan de inkom van de gemeentelijke sporthal van Pittem, Egemstraat 47 te Pittem.

    Trainer: Geert Bytebier
    Bij belet: 0486/12.86.19    (Tijdig verwittigen a.u.b.!!!)
    Afgevaardigde: Stefan De Baets.

    Tot maandag!

    Groetjes,

    Trainer Geert.

    21-12-2010 om 20:40 geschreven door webmaster  


    15-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag van de wedstrijd Oudenaarde - Deinze A (1-1) gezien door de ogen van trainer Geert
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Verslag van de wedstrijd KSV Oudenaarde  – KMSK Deinze:   1  - 1 

     

    Koning Winter is in het land en dit hebben we geweten.De laatste wedstrijd dateert immers van 20 november 2010. Hierdoor kwam de thuiswedstrijd tegen VCE Aalst 2002 B en de uitwedstrijd naar KSK Beveren letterlijk in de sneeuw terecht. Zelfs enkele trainingen moesten eraan geloven. Vandaag, zondag 12 december 2010 werd er eindelijk nog eens gevoetbald. Hiervoor trokken we richting jeugdcomplex Rodelos waar de jeugdterreinen van KSV Oudenaarde gelegen zijn. In de openingswedstrijd van deze competitie speelde trainer Denis reeds tegen deze tegenstander en won toen verdiend met 3-1. Een haalbare kaart, zoveel is zeker! Vandaag kon trainer Geert een beroep doen op zijn voltallige spelerskern.

     

    Op deze koude, betrokken en regenachtige zondagvoormiddag werd deze wedstrijd omstreeks 10h30 door de plaatselijke scheidsrechter op gang gefloten. De staat van het terrein was allesbehalve. Een hobbelig veld met vele oneffenheden en enkele putten van enkele centimeters diep. Eigenlijk onbegrijpelijk en onverantwoord om daarop te spelen. Van bij het begin van deze wedstrijd probeerden we de tegenstander op eigen speelhelft te houden maar daar zijn onze jongens én meisje niet helemaal in geslaagd. Daarvoor zaten er teveel slordigheden in ons spel, het tempo lag veel te laag, de opbouw naar voren toe was nergens en hierdoor kwamen onze voorspelers nauwelijks in het stuk voor. Het spreekt voor zich dat men op deze manier niet in de wedstrijd kan komen, laat staan een wedstrijd te winnen.

    Gelukkig stond onze verdediging sterk te voetballen en gaven we achteraan weinig of niks weg. Omstreeks de 10° minuut kwamen we op voorsprong na een persoonlijke actie van Max: 0-1. Knap werk Max! Nadien wijzigde de stand niet meer zodat we het eerste kwart afsloten bij een 0-1 voorsprong.

     

    Ook in het tweede kwart konden we niet echt onze stempel drukken op deze wedstrijd.

    Van samenspel was nauwelijks sprake. Enkele spelers behaalden niet hun normale niveau en bij sommigen was de inzet ver te zoeken. Op één van onze weinige tegenstoten kreeg Dylan tot tweemaal toe een uitstekende gelegenheid om onze voorsprong te vergroten maar hij miste onbegrijpelijk! Weg was deze unieke kans om op dubbele voorsprong te komen.

    De stand wijzigde niet meer zodat we het tweede kwart afsloten bij een 0-1 voorsprong.

    Kort samengevat kunnen we stellen dat in de eerste speelhelft de thuisploeg géén enkele kans kon forceren en wij daarentegen, op enkele uitschieters na, voor té weinig doelgevaar konden zorgen. Tijdens de rust werd door trainer Geert één en al uitgepraat en hij hoopte enkel op beterschap.

     

    De boodschap kwam duidelijk niet goed aan want na de herneming ging het van kwaad naar erger. Bij momenten was het huilen met de pet op. Onze jongens én meisje kwamen er totaal niet meer aan te pas en bij momenten was het pompen of verzuipen. De thuisploeg klom omstreeks de 39° minuut verdiend op gelijke hoogte na een schitterende actie én al even knap afgewerkt: 1-1. Grote klasse! Enkele minuten later kwamen we zelfs goed weg toen een KSV-aanvaller alleen op onze doelman Jinse mocht afgaan. Met een sublieme reflex behoedde hij onze ploeg van een achterstand. Ook de doorgedreven wissels bleken niet meteen te renderen en we bleven maar voor stuntelig voetbal zorgen. De stand wijzigde niet meer en het derde kwart werd afgesloten bij een 1-1 gelijkspel.

     

    In het vierde en meteen ook laatste kwart vroeg trainer Geert om nog eens alles op alles te zetten maar ook deze keer stelden onze jongens én meisje teleur. Naarmate de wedstrijd vorderde was het duidelijk dat  de geel-zwarten tevreden waren met een gelijkspel en ook zij waren niet meer zo nadrukkelijk aanwezig zoals in het derde kwart. Wij daarentegen probeerden de lakens naar ons toe te trekken maar zonder resultaat. Eén keertje kregen we nog een uitstekende mogelijkheid toen Dylan alleen op de KSV-doelvrouw mocht afgaan maar hij was niet koelbloedig genoeg om het af te maken. Het einde van deze wedstrijd werd nog ontsierd door een gemene fout op “kleine Jens” welke hierdoor de wedstrijd vroegtijdig moest staken. Zelfs een duidelijke overtreding op Dries werd door de thuisref onbegrijpelijk in het voordeel van de thuisploeg gefloten (???). Uiteindelijk werd dit streekderby afgefloten bij een 1-1 gelijkspel.

     

    Achteraf bekeken een terechte uitslag. Dit was ook de mening van zowel de trainer als afgevaardigde van KSV Oudenaarde en het mag gezegd worden dat het hier gaat om twee héél sportieve mensen! Achteraf zagen we een ontgoochelde trainer Geert.

    Dit waren ontegensprekelijk de zwakste 60 minuten uit deze tot nogtoe verlopen voetbalcompetitie. Een uitleg hiervoor heeft hij niet. Eén ding staat echter vast… op de eerstvolgende wedstrijd zal er een duchtig woordje gepraat worden!

     

    De énige speler op niveau was ontegensprekelijk ons centraal sluitstuk van de verdediging Jarne. Verdedigend gaf hij niks weg en was de énige speler die zorgde voor aanvallende impulsen.

     

    Natuurlijk mogen we onze keeper Jinse niet uit het oog verliezen. Met enkele sublieme reddingen behoedde hij onze ploeg van een nederlaag.

     

    Nog graag eventjes meegeven dat we volgend weekend aan huis spelen tegen het sterke A-team van VCE Aalst 2002. Met dezelfde ingesteldheid als vandaag krijgen we beslist een pak slaag van de ajuinjongens. Laten we deze wedstrijd nu niet dramatiseren. Vandaag kenden we, op uitzondering van Jinse en Jarne, een collectieve off-day. Zeg maar een wedstrijd om zo vlug mogelijk te vergeten! Deze week gaan we nog eens stevig doortrainen en hopelijk krijgen we komend weekend een totaal andere ploeg te zien. Een gedreven ploeg met héél veel inzet, vechtlust én doorzettingsvermogen, de wil om er iets goeds van te maken én met een winnersmentaliteit!

    Onder het motto “allemaal tube, allemaal tube, hey, hey, hey…” gaan we er ALLES aan doen om het de ajuinjongens niet gemakkelijk te maken en misschien zit er wel een stunt in?

    Wie doet mee?

    SUPPORTERS OP POST!

     

     

    Spelersselectie: Van Keirsbulck Jinse (keeper), Claerman Quinten, Vanrumste Jarne,

    De Baets Eva, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, De Weirdt Jens, Klussendorf Dries, De Ruyver Max en Daemers Jens.

     

    Scoorde:  Max (1x).

    15-12-2010 om 19:26 geschreven door webmaster  


    29-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitnodigingen en info!!!
    Hallo,

    Vooreerst mijn excuses voor het laattijdig afmelden voor de wedstrijd van gisteren. Omstreeks 09h40 werd pas beslist om alle wedstrijden op
    KMSK Deinze ter plaatse af te lassen. Achteraf bekeken een juiste beslissing want het terrein leek eerder op een ijspiste dan op een voetbalveld.

    Hieronder vindt u de uitnodigingen voor de 3 resterende wedstrijden in de maand december 2010.

    KMSK Deinze U10 B - trainer Denis

    Zaterdag 4 december 2010

    KSV Sottegem - KMSK Deinze B         (15° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 11h00
    Samenkomst: om 09h10 op de parking van KMSK kant brandweer aan poort n° 4 ingang jeugdterreinen KMSK.
    Vertrek: om 09h15 stipt! (met auto)
    Adres: Kloosterstraat 24A, Erwetegem.

    Spelersselectie voor de wedstrijd van 4 december 2010 bij de U10 B (trainer Denis) : De Neve Elinio (keeper), Berth Tom, Broos Elias, Colpaert Jerben, Dejaeghere Olivier, De Kocker Sebastiaan, Jansens Yorben, Onderbeke Senne, Roets Silas, Vandenbossche Stephen,
    Vanderschueren Jarno. (=11 spelers)

    Routebeschrijving:
    De jeugd van KSV Sottegem speelt op de terreinen in de Kloosterstraat 24A in deelgemeente Erwetegem.
    Komende van de E40 (Wetteren, Gent, Brussel, kust): neem afrit 17 - Wetteren en volg het bordje richting Zottegem/Oosterzele.
    Blijf de N42 volgen tot aan de Langestraat (volg de bordjes naar het AZ Sint-Elisabeth) (kruispunt zonder verkeerslichten)
    Neem de eerst straat naar links nadat u 'Delhaize' voorbij bent. (Tweekerkenstraat)
    Sla aan de tweede kerk af naar links. Na ongeveer 500 m ziet U op uw linkerzijde het voetbalplein.



    Zondag 12 december 2010

    FCV Dender EH - KMSK Deinze B       (16° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 10h00
    Samenkomst: om 08h20 op de parking van KMSK kant brandweer aan poort n° 4 ingang jeugdterreinen KMSK.
    Vertrek: om 08h25 stipt! (met auto)
    Adres: Thontlaan, Denderleeuw.

    Spelersselectie voor de wedstrijd van 12 december 2010 bij de U10 B (trainer Denis) : De Neve Elinio (keeper), Berth Tom, Broos Elias, Colpaert Jerben, Dejaeghere Olivier, De Kocker Sebastiaan, Jansens Yorben, Onderbeke Senne, Roets Silas, Vandenbossche Stephen,
    Vanderschueren Jarno. (=11 spelers)

    Zondag 19 december 2010

    KMSK Deinze B - Standaard Wetteren          (17° competitiewedstrijd & laatste competitiewedstrijd van 2010).

    Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 09h30 stipt!!! aan de ingang kant trap jeugdsecretariaat KMSK.

    Spelersselectie voor de wedstrijd van 19 december 2010 bij de U10 B (trainer Denis) : De Neve Elinio (keeper), Berth Tom, Broos Elias, Colpaert Jerben, Claerman Quinten, De Kocker Sebastiaan, Jansens Yorben, Onderbeke Senne, Roets Silas, Vandenbossche Stephen,
    Vanderschueren Jarno. (=11 spelers)

    Meebrengen: schoenen+kousen+beenbeschermers+broek+opwarmings T-shirt+opwarmingstraining+regenvest+douchegerief+badslippers. (bij
    koude: handschoenen, onderhemd & lange zwarte nylonkousen).
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!

    Indien belet: 0472/59.05.49 (trainer Denis)

    Bij eventuele afgelasting: raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of ga surfen naar de site van de K.B.V.B. en ga naar de link "afgelastingen".


    =============================================================================================



    KMSK Deinze U10 A (trainer Geert)

    Zondag 5 december 2010

    KSK Beveren - KMSK Deinze A         (15° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 08h40 op de parking van KMSK kant brandweer aan poort n° 4 ingang jeugdterreinen KMSK.
    Vertrek: om 08h45 stipt! (met auto)
    Adres: Klapperstraat 151 Bis, 9120 Beveren.

    Spelersselecties voor de wedstrijd van 5 december 2010 bij de U10 A (trainer Geert): Van Keirsbulck Jinse (keeper), Claerman Quinten, Daemers Jens, De Baets Eva, Deruyver Max, De Weirdt Jens, Klussendorf Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, Vanrumste Jarne. (= 10 spelers).



    Zondag 12 december 2010

    KSV Oudenaarde - KMSK Deinze A        (16° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 08h40 op de parking van KMSK kant brandweer aan poort n° 4 ingang jeugdterreinen KMSK.
    Vertrek: om 08h45 stipt! (met auto)
    Adres: Rode Los - 9700 Oudenaarde

    Routebeschrijving vanuit Deinze:
    Volg vanuit Deinze de richting Gavere, aan kruispunt “De Vogelzang” ga je rechts af de N60 op richting Oudenaarde, u komt aan lichten, rij
    rechtdoor, vervolgens aan het rond punt in Eine, ongeveer 1 km voorbij de lichten neem afslag 3 richting Eine.
    Rij door tot aan de lichten en sla rechts af.
    Rij door het centrum van Eine.
    Over de spoorweg, volg u links mee, ongeveer 1km verder bevindt zich het sportcentrum. Het jeugdcomplex vind je op de linkerkant, ingang naast het zwembad
    Of volg vanuit Deinze richting Kruishoutem, aan het rondpunt in Kruishoutem centrum neem je de derde afslag richting Oudenaarde rij 10
    km door.
    Rechtover het stationsgebouw, rechts de Jacob Lacopsstraat in,
    200 verder hou links aan Dijkstraat, altijd rechtdoor,
    Een kleine km verder op het einde van de dijkstraat (klein rond punt met kasseitjes) ga je links de Prins Leopold straat in
    Ongeveer 300 m op de rechterkant vind je sportcomplex Rodelos.

    Spelersselecties voor de wedstrijd van 12 december 2010 bij de U10 A (trainer Geert): Van Keirsbulck Jinse (keeper), Claerman Quinten, Daemers Jens, De Baets Eva, Deruyver Max, De Weirdt Jens, Klussendorf Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, Vanrumste Jarne. (= 10 spelers).


    Zondag 19 december 2010

    KMSK Deinze A - VCE Aalst 2002 A        (17° competitiewedstrijd & laatste competitiewedstrijd van 2010).

    Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 09h30 stipt!!! aan de ingang kant trap jeugdsecretariaat KMSK.

    Spelersselecties voor de wedstrijd van 19 december 2010 bij de U10 A (trainer Geert): Van Keirsbulck Jinse (keeper), Dejaeghere Olivier, Daemers Jens, De Baets Eva, Deruyver Max, De Weirdt Jens, Klussendorf Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, Vanrumste Jarne. (= 10 spelers).

    Meebrengen: schoenen+kousen+beenbeschermers+broek+opwarmings T-shirt+opwarmingstraining+regenvest+douchegerief+badslippers. (bij
    koude: handschoenen, onderhemd & lange zwarte nylonkousen).
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!* *

    Indien belet: 0486/12.86.19 (trainer Geert) (Tijdig verwittigen a.u.b.!!!)

    Bij eventuele afgelasting: raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of ga surfen naar de site van de K.B.V.B. en ga naar de link "afgelastingen".


    ============================================================================================

    INFO INDOORTORNOOIEN:

    Zondag 26 december 2010: (Trainer Denis)
    Kersttornooi KFC Sparta Petegem
    zaalvoetbal 5 tegen 5 (Keeper + 4 veldspelers) (info volgt!!!) *

    Volgende spelers komen hiervoor in aanmerking: De Neve Elinio (keeper), Berth Tom, Broos Elias, Claerman Quinten, Colpaert Jerben, De Kocker Sebastiaan, Jansens Yorben, Onderbeke Senne, Roets Silas, Vandenbossche Stephen, Vanderschueren Jarno. (=11 spelers).




    Maandag 27 december 2010: (U10: spelen in de namiddag!!!) (Trainer Geert)
    Indoorzaalvoetbaltornooi met boardings KSV Pittem - Sporthal Pittem.
    Er wordt K+5 = Keeper + 5 veldspelers gespeeld! + 4 vervangingen. (Info volgt!!!)

    Volgende spelers komen hiervoor in aanmerking: Van Keirsbulck Jinse (keeper), Daemers Jens, De Baets Eva, Dejaeghere Olivier, Deruyver Max, De Weirdt Jens, Klussendorf Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, Vanrumste Jarne. (= 10 spelers).

    Opgelet: Spelers welke op de indoortornooien NIET aanwezig kunnen zijn gelieve de respektievelijke trainers hiervan op de hoogte te willen
    brengen. Hartelijk dank bij voorbaat!

    Groetjes,

    Trainer Geert.

    29-11-2010 om 19:52 geschreven door webmaster  


    24-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITNODIGINGEN voor zondag 28/11


    KMSK Deinze U10 Geert (A-reeks) 
     
    KMSK Deinze A - VCE Aalst B
             (14° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 09h30 stipt!!! aan de ingang kant trap jeugdsecretariaat KMSK.

    Meebrengen: schoenen+kousen+beenbeschermers+broek+opwarmingsT-shirt+opwarmingstraining+douchegerief+badslippers+regenvest.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!!!

    Indien belet : trainer Geert (0486/12.86.19) Tijdig verwittigen a.u.b.!!!

    Indien afgelast???  raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of ga een kijkje nemen op de site van de K.B.V.B. en ga naar de link "afgelastingen".

    Spelersselectie: Vankeirsbulck Jinse (keeper), Daemers Jens, De Baets Eva, Dejaeghere Olivier, Deruyver Max, De Weirdt Jens, Klussendorf
    Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, Vanrumste Jarne (=10 spelers).

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    KMSK Deinze U10 Denis (B-reeks)

    KMSK Deinze B - KVV Zelzate
              (11° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 09h30 stipt!!! aan de ingang kant trap jeugdsecretariaat KMSK.

    Meebrengen: schoenen+kousen+beenbeschermers+broek+opwarmings T-shirt+opwarmingstraining+douchegerief+badslippers+regenvest.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!!!

    Indien belet: trainer Denis (0472/59.05.49) Tijdig verwittigen a.u.b.!!!

    Indien afgelast???  raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of ga een kijkje nemen op de site van de K.B.V.B. en ga naar de link "afgelastingen".

    Spelersselectie: De Neve Elinio (keeper), Berth Tom, Broos Elias, Claerman Quinten, Colpaert Jerben, De Kocker Sebastiaan, Jansens Yorben, Onderbeke Senne, Roets Silas, Vandenbossche Stephen, Vanderschueren Jarno (=11 spelers).*



    OPGELET: Dit weekend wordt er nachtvorst voorspeld en overdag geraken de temperaturen niet hoger dan het vriespunt. Het wordt dus bitter koud om te voetballen.  Zorg voor aangepaste kledij: handschoenen meebrengen + ren onderhemd + lange zwarte nylonkousen. Hou u warm!!!
    Voor het weekend is er kans op winterse neerslag! Het wordt dus uitkijken om regelmatig te gaan surfen naar de site van de K.B.V.B. én de link "afgelastingen".



    Groetjes,

    Trainer Geert.

    24-11-2010 om 20:01 geschreven door webmaster  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INFO TRAININGEN
    Beste ouders,

    Aangezien er een aantal ouders onmogelijk hun kind op vrijdagavond in Zwijnaarde kunnen laten trainen hebben ikzelf en trainer Denis
    hetvolgende besloten:
    Vooreerst is het niet de bedoeling dat we deze jongens in de kou laten staan én slechts éénmaal kunnen trainen. Vandaar ons idee dat trainer
    Denis in Deinze blijft en er zal trainen volgens het normale trainingsschema d.w.z. iedere woensdagavond van 18h45 tot 20h15 en op
    vrijdagavond van 18h45 tot 20h15. Trainer Geert daarentegen zal trainen, tesamen met trainer Denis, op woensdagavond van 18h45 tot 20h15 in Deinze. Op vrijdagavond zal hij trainen en uitwijken naar HT Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30.

    Wie op vrijdagavond bij wie traint maakt eigenlijk niet zoveel uit. Het voornaamste is en blijft dat IEDEREEN,  ook op vrijdagavond kan trainen.
         Alleen is het niet de bedoeling dat trainer Geert op vrijdagavond op HT Zwijnaarde met 14 spelers staat en trainer Denis met
    slechts 7 spelers. Daarom stel ik voor dat de spelers welke HT Zwijnaarde niet kunnen halen uiteraard in Deinze trainen alsook de spelertjes welke van Deinze en omstreken zijn.
    De "anderen" (meer regio Gent) kunnen dan op vrijdagavond trainen op HT Zwijnaarde. Op deze manier moet het perfect mogelijk zijn om een
    evenwicht van ongeveer twee keer 10 spelers  te krijgen. Gelieve uw keuze kenbaar te maken aan trainer Geert zodanig dat we een overzicht
    krijgen wie en waar traint op  vrijdagavond. Hartelijk dank bij voorbaat! We hopen hierbij ALLE ouders van dienst te zijn! Hieronder
    vindt u het trainingsschema voor de maand november & december 2010 alsook van januari & februari 2011.

    Maand November 2010
    In de maand november 2010 trainen we tesamen (U10Denis + Geert) in en op Deinze.
     
    wo. 24/11 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2. 
    (Techniektraining door techniektrainer Andy: U10Geert van 19h00 tot 19h30 & U10Denis van 19h30 tot 20h00).
    vr. 26/11 training in Deinze (tennisterrein) van 18h45 tot 20h00.

    Maand December 2010
    In de maand december 2010 traint trainer Denis in Deinze (2x) en trainer Geert in Deinze (1x) en in Zwijnaarde (1x).

    wo. 01/12 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 voor beide ploegen. (Techniektraining door techniektrainer Andy. U10Geert van
    19h00 tot 19h30 & U10Denis van 19h30 tot 20h00) + (Loopcoördinatietraining door trainster Sofie van 19h30 tot 20h15).
    vr. 03/12 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 door trainer Denis & training in Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30 door trainer Geert.
    wo. 08/12 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 voor beide ploegen.
    vr. 10/12 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 door trainer Denis & training in Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30 door trainer Geert.
    wo. 15/12 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 voor beide ploegen.
    vr. 17/12 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 door trainer Denis & training in Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30 door trainer Geert. (laatste
    buitentraining in 2010!)

    WINTERSTOP!
    wo. 22/12 Géén training!
    vr. 24/12 Géén training!
    zo. 26/12 Kersttornooi KFC Sparta Petegem - zaal Brielpoort te Deinze - indoorzaalvoetbaltornooi - voor de jongens van trainer Denis.
    ma. 27/12 Zaalvoetbaltornooi KSV Pittem - sporthal Pittem - zaalvoetbaltornooi met boardings - voor de jongens van trainer Geert.
    wo. 29/12 Géén training!
    vr. 31/12 Géén training!

    Maand Januari 2011
    We hervatten de trainingen op woensdag 5 januari 2011.

    wo. 05/01 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 voor beide ploegen.
    vr. 07/01 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 door trainer Denis & training in Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30 door trainer Geert.
    wo. 12/01 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 voor beide ploegen.
    vr. 14/01 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 door trainer Denis & training in Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30 door trainer Geert.
    wo. 19/01 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 voor beide ploegen.
    vr. 21/01 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 door trainer Denis & training in Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30 door trainer Geert.
    wo. 26/01 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 voor beide ploegen.
    vr. 28/01 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 door trainer Denis & training in Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30 door trainer Geert.

    Maand Februari 2011

    wo. 02/02 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 voor beide ploegen.
    vr. 04/04 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 door trainer Denis & training in Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30 door trainer Geert.
    wo. 09/02 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 voor beide ploegen.
    vr. 11/02 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 door trainer Denis & training in Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30 door trainer Geert.
    wo. 16/02 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 voor beide ploegen.
    vr. 18/04 training in Deinze van 18h45 tot 20h15 door trainer Denis & training in Zwijnaarde van 18h15 tot 19h30 door trainer Geert. (laatste
    training in HT Zwijnaarde!!!).

    Daarna trainen we terug gezamelijk in Deinze  (U10Denis +U10 Geert) op woensdagavond van 18h45 tot 20h15 op terrein F2 & op vrijdagavond van 18h45 tot 20h15.

    Groetjes,

    Trainer Geert.

    24-11-2010 om 19:36 geschreven door webmaster  


    23-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag van de wedstrijd Merelbeke - KMSK Deinze B (2-4) gezien door de ogen van trainer Denis
    Voor de verplaatsing naar Merelbeke konden we vandaag terug beroep doen op Elias, terug na een operatieve ingreep.
    Onze ploeg domineerde heel de 1ste helft . Het verschil in kwaliteit was duidelijk in ons voordeel en ons combinatiespel was vrij goed.
    Bij de rust was de score reeds 0-3
    De score had reeds hoger kunnen zijn en moeten zijn.
    De 2 de helft was van minder goede kwaliteit. De passing was slordig en er werd in een veel te laag tempo gespeeld. Merelbeke scoorde zelfs 2 maal -dit is zeker niet goed te spreken- doch de laatste 5 min weer wat meer gezonde agressiviteit getoond en scoorden we een 4de maal.
        
    We onthouden een zeer degelijke 1ste helft. De 2 de helft brachten we veel te weinig.
    Blijven trainen en slimmer worden is de boodschap, maar de overwinning was wel meer dan verdiend.

    Volgende zondag gaan we proberen van onze prestatie wat meer glans te geven.
     
    volgende spelers wonnen met 2-4 op Merelbeke : Elinio, Senne, Jarno, Seba, Stephen, Quinten, Jerben, Silas, Jorben, Elias, Tom

    23-11-2010 om 20:11 geschreven door webmaster  


    22-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag van de wedstrijd St. Wetteren - KMSK Deinze A (2-8) gezien door de ogen van trainer Geert

    Verslag van de wedstrijd Standaard Wetteren  – KMSK Deinze:   2  -  8

     

    Zaterdag 20 november 2010 maakten de U10 van trainer Geert de korte verplaatsing naar Standaard Wetteren. Even na negen uur kwamen we aan in de Massemsesteenweg waar het Marcel De Kerpelstadion gelegen is en waar ook de jeugdterreinen van Standaard Wetteren gelegen zijn. Vandaag kon trainer Geert een beroep doen op zijn voltallige spelerskern.

    Afgelopen weekend kon er wegens een algemene afgelasting niet gevoetbald worden en komt daarbij dat er ook op woensdag niet kon getraind worden wegens talentendag op KMSK. Enkel op vrijdag kon er, enigszins met beperkingen, getraind worden. Trainer Geert was er niet helemaal gerust in en vroeg zich af hoe onze jongens én meisje hierop zouden reageren?

    Aan de hand van enkele uitslagen wisten we dat de tegenstander van vandaag over een héél degelijke ploeg beschikt met enkele talentrijke spelertjes erbovenop. We waren dus gewaarschuwd! Omstreeks 10h00 werd deze wedstrijd door de plaatselijke ref, onder een stralend herfstzonnetje, op gang gefloten.

    Van bij het begin van deze wedstrijd probeerden onze jongens de tegenstander op eigen speelhelft te houden maar daar zijn we niet helemaal in geslaagd. Integendeel zelfs! Het was de thuisploeg die het best uit de startblokken kwam en omstreeks de 3° minuut werden we koud gepakt en op achterstand geplaatst: 1-0. Van een koude douche gesproken, nietwaar! De vreugde van de thuisploeg was echter van korte duur want een drietal minuten later stonden de bordjes terug in evenwicht na een mooie doorbraak van Dylan welke de bal knap in het mandje legde: 1-1. Vier minuten later werd onze spits “grote Jens” mooi in het straatje gestuurd, kwam alléén voor doel en hij plaatste de bal naast
    de thuisportier in doel: 1-2. De stand wijzigde niet meer zodat het eerste kwart werd afgesloten bij een 1-2 voorsprong.

    Het tweede kwart was volledig geel-groen gekleurd. De Safri-jongens bezorgden onze verdedigers kopzorgen maar gelukkig stond onze keeper Jinse sterk te keepen en met enkele goede tussenkomsten behoedde hij onze ploeg van de gelijkmaker of zelfs van een achterstand. Omstreeks de 26° minuut moest hij zich toch gewonnen geven na een verrassend shot vanuit de tweede lijn én de verdiende gelijkmaker stond op het bord: 2-2. De thuisploeg bleef domineren en wij waren enkel aangewezen op verdedigen. Een aantal keren kwamen we goed weg en hadden we het geluk aan onze zijde. Op één van de weinige tegenstoten werd onze spits “grote Jens” mooi in het straatje gestuurd, kwam alleen voor doel en op een koelbloedige manier zorgde hij ervoor dat we in extremis konden gaan rusten bij een 2-3 voorsprong. Eerlijkheidshalve moeten we er wel aan toevoegen dat deze voorsprong niet echt verdiend was. Vandaar dat trainer Geert dan ook niet helemaal tevreden was met het geleverde spelpeil van de eerste 30 minuten.
     

    Tijdens de rust werd één en al uitgepraat en trainer Geert hoopte enkel op beterschap. Boodschap begrepen, zo dachten onze jongens en gingen furieus van start. Wat we in de eerste speelhelft niet konden werd in de tweede speelhelft ruimschoots goedgemaakt. De thuisploeg werd op eigen speelhelft gehouden en de best voetballende ploeg was ontegensprekelijk KMSK Deinze. Met werkelijk mooi combinatievoetbal werden de jongens van Standaard Wetteren van het kastje naar de muur gespeeld. Omstreeks de 37° minuut werd ons veldoverwicht beloond met een mooie treffer van Max: 2-4. Zeven minuten later konden we alweer juichen toen onze “grote Jens” opnieuw in het straatje werd gestuurd, kwam oog in oog met de thuisdoelman en zette hem op het verkeerde been: 2-5. Zijn derde treffer van de partij en wat voor een treffer, zeg maar… een pareltje!  Eén minuut later zorgde Max voor een nog grotere voorsprong: 2-6. Daarna bleven er nog een handvol seconden over maar de stand wijzigde niet meer zodat het derde kwart werd afgesloten bij een 2-6 voorsprong.

    In het laatste kwart vroeg trainer Geert om op hetzelfde élan door te gaan en ook deze keer wisten onze jongens én meisje niet te ontgoochelen. Integendeel zelfs, bij momenten werd de thuisploeg op een hoopje gespeeld. De kopjes van de thuisploeg hingen nu duidelijk naar beneden en zelfs hun doelman zag het op een bepaald moment niet meer zitten en moest vervangen worden. Omstreeks de 48° minuut zagen we een mooie één-twee beweging tussen Olivier en Max, door laatstgenoemde mooi afgewerkt: 2-7. Meteen zijn derde treffer van de partij, zeg maar een “zuivere” hattrick. Enkele minuten later mocht diezelfde speler vanop rechts ongehinderd aanleggen maar zijn shot belandde echter tegen de dwarslat. Een goed gevolgde “kleine Jens” was té verrast om de bal in het mandje te leggen. Weg was deze unieke kans op een nog grotere voorsprong. Omstreeks de 55° minuut kreeg “kleine Jens” uiteindelijk dan toch loon naar werken toen hij alléén op doel mocht afgaan en hij op een sluwe manier de reservekeeper wist te verschalken: 2-8. In de laatste vijf minuten kwam de thuisploeg nog héél dicht bij de eerredder toen een shot tegen de paal belandde en een sublieme reflex van onze keeper Jinse zorgde daar anders over. De stand wijzigde niet meer zodat we deze wedstrijd afsloten bij een 2-8 eindstand. Wie had dit ooit gedacht?

    Achteraf zagen we dan ook een tevreden trainer Geert. Hij was enkel misnoegd over het spel van de eerste 30 minuten. De tweede speelhelft daarentegen was er één om duimen en vingers van af te likken. De absolute uitblinkers van deze wedstrijd waren ongetwijfeld onze spits “grote Jens” én Max. Beiden hadden een groot aandeel in onze mooie uitoverwinning en waren goed voor elk drie doelpunten. Natuurlijk mogen we de rest van de ploeg niet uit het oog verliezen.

    Achteraan zagen we een alweer héél sterke Jarne. Het mag gezegd worden dat deze jonge knaap de laatste weken sterk staat te voetballen en een betrouwbaar sluitstuk is geworden. Houden zo!

    Ook onze doelman Jinse kan terugblikken op een héél sterke wedstrijd. In moeilijke omstandigheden hield hij onze ploeg recht en behoord ontegensprekelijk tot de beste doelmannen uit onze A-reeks!

    Ook ons meisje Eva is aan een schitterend seizoen bezig en is voor onze ploeg een onmisbare schakel geworden. Met of zonder haar staat of valt onze ploeg! En wat dan gezegd over onze  twee flankverdedigers Tibo en Dries. Deze zorgden er immers voor dat de aanvoer naar voren toe gegarandeerd werd.

    Ook Olivier en Dylan waren TOP en zorgden voor enkele assist. We eindigen bij “kleine Jens”. Dit klein en venijnig baasje is technisch gezien een goudhaantje, mist misschien nog wel wat kracht, maar heeft zich ontpopt als een echte ploegspeler.   


    Langs deze weg wil trainer Geert dan ook van de gelegenheid gebruik maken om ALLE spelers te bedanken voor dit schitterend resultaat. Tegen een niet te onderschatten tegenstander werd een knap resultaat neergezet. Bedankt jongens én meisje!

    Ook een woordje van dank richt ik naar de talrijk meegereisde supporters. Bedankt alvast voor uw vooral positieve ingesteldheid naar de spelers toe!

    Na de wedstrijd mochten we felicitaties in ontvangst nemen van de trainer van Standaard Wetteren. Als dit géén sportief gebaar is nietwaar! Nog graag eventjes meegeven dat we volgend weekend aan huis spelen tegen de B-ploeg van VCE Aalst 2002, terug een niet te onderschatten tegenstander. Laten we de eerste 30 minuten van de eerste speelhelft zo vlug mogelijk vergeten en al het goede uit de tweede speelhelft onthouden. Met deze ingesteldheid gaan we proberen de ajuinjongens met lege handen huiswaarts te sturen. SUPPORTERS OP POST!

     

    Spelersselectie: Van Keirsbulck Jinse (keeper), Daemers Jens alias “kleine Jens”, De Baets Eva, Dejaeghere Olivier, Deruyver Max, De Weirdt Jens alias “grote Jens”, Klussendorf Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, Vanrumste Jarne.  

    Scoorde(n):    “grote Jens” (3x), Max (3x), Dylan (1), “kleine Jens” (1x).

     

    Een tevreden trainer Geert.

    22-11-2010 om 19:40 geschreven door webmaster  


    15-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitnodigingen voor de wedstrijden van 21 en 22 november
    KMSK Deinze A (trainer Geert)

    Zaterdag 20 november 2010

    Standaard Wetteren - KMSK Deinze A - (13° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 10h00
    Samenkomst: om 08h25
    Opgelet: de parking kant brandweer zal op zaterdag 20 november 2010 afgesloten zijn!
    We spreken af aan de ingang (achterkant stadion, langs de Vaart)
    Vertrek: om 08h30 stipt!!! (met auto) 
    (32,4 km. ongeveer 22' rijden)
    Adres: Massemsesteenweg 56A - 9230 Wetteren.
    ingang bezoekers: Zuidlaan - 9230 Wetteren.
    Routebeschrijving: Vanuit Antwerpen/Gent/Oostende: neem E40 richting Brussel.
    Neem afrit Wetteren. U komt op een rotonde. Sla linksaf richting Wetteren.
    Rij rechtdoor aan de verkeerslichten. Volg deze weg voor ongeveer 3 km. Parkeer langs de Zuidlaan.


    Zondag 28 november 2010

    KMSK Deinze A - VCE Aalst B (14° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 09h30 stipt!!! aan de ingang kant trap jeugdsecretariaat KMSK.

    Meebrengen: schoenen+kousen+beenbeschermers+broek+opwarmings T-shirt+opwarmingstraining+douchegerief+badslippers+regenvest.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!!!

    Indien belet: trainer Geert (0486/12.86.19) Tijdig verwittigen a.u.b.!!!

    Indien afgelast ???  raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of ga een kijkje nemen op de site van de K.B.V.B. en ga naar de link "afgelastingen".

    Spelersselectie: Vankeirsbulck Jinse (keeper), Daemers Jens, De Baets Eva, Dejaeghere Olivier, Deruyver Max, De Weirdt Jens, Klussendorf
    Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, Vanrumste Jarne (=10 spelers).


    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    KMSK Deinze B (trainer Denis)

    Zaterdag 20 november 2010

    Normaal gezien  zijn de jongens van trainer Denis bye maar in de plaats hiervan wordt er een oefenwedstrijd ingelast!!!
    Wedstrijd: KFC Merelbeke - KMSK Deinze B     (oefenwedstrijd)

    Aanvang: 10h00
    Samenkomst: om 08h35 
    Opgelet: de parking kant brandweer zal op zaterdag 20 november 2010 afgesloten zijn!
    We spreken af aan de ingang (achterkant stadion, langs de Vaart)
    Vertrek: om 08h40 stipt!!! (met auto)
    (21,9 km. - ongeveer 17' rijden)
    Adres: Sportstraat 9820 Merelbeke


    Zondag 28 november 2010

    KMSK Deinze B - KVV Zelzate  (11° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 09h30 stipt!!! aan de ingang kant trap jeugdsecretariaat KMSK.

    Meebrengen: schoenen+kousen+beenbeschermers+broek+opwarmings T-shirt+opwarmingstraining+douchegerief+badslippers+regenvest.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!!!

    Indien belet: trainer Denis (0472/59.05.49) Tijdig verwittigen a.u.b.!!!

    Indien afgelast ???  raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of ga een kijkje nemen op de site van de K.B.V.B. en ga naar de link "afgelastingen".

    Spelersselectie: De Neve Elinio (keeper), Berth Tom, Broos Elias, Claerman Quinten, Colpaert Jerben, De Kocker Sebastiaan, Jansens Yorben,
    Onderbeke Senne, Roets Silas, Vandenbossche Stephen, Vanderschueren Jarno (=11 spelers).

    Groetjes,

    Trainer Geert.

    15-11-2010 om 20:24 geschreven door webmaster  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag van de wedstrijd Deinze B - St.Niklaas (2-3) gezien door de ogen van trainer Denis
    We ontvingen St-Niklaas,een ploeg waarvan we toch al het een  en ander wisten , zoals het proberen voetballen.
    Ons eerste kwartuur was zeer goed ,we waren baas in het spel , hadden meer balbezit, legden degelijke combinaties op de mat en ook op de inworpen werd er goed bewogen door 2a3 verschillende spelers.

    Het enige minpunt was het scorend vermogen  en dat betaalden we cash. Omstreeks de 13 de min: eerste halve doelkans voor de geel-blauwen en boempatat 0-1. Een goed linkspootje vanop 20 meter.
    Het 2 kwartuur blijven we baas , dwingen weer wat kansen af , maar telkens net niet. In plaats van 5-1 aan de rust, staat het 0-2...
    Het is niet de eerste maal dit seizoen. Dit scenario ken ik ondertussen al. Nuja, het combineren blijft de prioriteit en laat ons hopen dat de scherpte in de waarheidzone ook verbetert want uiteindelijk wil je toch loon naar werken.
    De 2 de helft vond ik ons wat te veel de lange bal hanteren , te weinig aanbieding waardoor het procentueel balbezit ook afneemt . We krijgen dan wat meer pokervoetbal  en we scoren via hoekschop (mooi geschilderd van Seba op het hoofd van Stephen en via rebound "binnen in het mandje", zoals Bossie het commentarieert.
    Ondertussen scoort de tegenstander een 3 de maal ,en mildert Silas mooi met de linker rond de tegengoalie. Het blijft spannend tot de laatste seconde, maar de nederlaag is onvermijdbaar.
    Dit is een wedstrijd welke we niet mogen verliezen, maar we kennen zoals reeds gezegd de oorzaak.
    Ontgoocheld, neen maar...

    Trainer Denis

    15-11-2010 om 20:11 geschreven door webmaster  


    12-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AFLASTING VAN TRAININGEN EN WEDSTRIJDEN
    Waar we vooraf voor vreesden is werkelijkheid geworden.
    Dit weekend géén jeugdvoetbal.
    Concreet betekent dit dat de wedstrijden bij de U10Geert & U10Denis afgelast zijn!

    U10Geert Zondag 14 november 2010     10h30 KMSK - FCV Dender EH  AFGELAST!
    U10Denis Zaterdag 13 november 2010    09h00 GL Ruiselede (U11) - KMSK (oefenwedstrijd)  AFGELAST!

    groeten
    Trainer Geert

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    mededeling van sportief manager Bart Van Cauwenberghe:

    Ik kom net van de terreinen en ze liggen er in principe trainbaar bij, maar gezien het deze namiddag en avond terug gaat regenen en aangezien
    dit weekend toch alles AFGELAST is, is het opportuun om deze avond NIET te trainen en de jongens een mooi rustig verlengd weekend te gunnen.
    Prettig voetballoos weekend !!

    12-11-2010 om 14:44 geschreven door webmaster  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitnodigingen voor het weekend van 13 en 14 november
    Wedstrijden voor het weekend van 13&14 november 2010_-

    KMSK Deinze U10 A (trainer Geert)

    KMSK Deinze - FCV Dender EH         (12° competitiewedstrijd)

    Zondag 14 november - Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 09h30 stipt aan de ingang kant trap jeugdsecretariaat KMSK.

    Meebrengen: schoenen, beenbeschermers, kousen, broek, opwarmings T-shirt + opwarmingstraining, regenvest, douchegerief + badslippers.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!

    Indien belet: trainer Geert 0486/12.86.19  (Tijdig verwittigen a.u.b.!!!)

    Afgelast???_:Raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of surf naar de site van de KBVB en ga naar de rubriek "afgelastingen".

    Spelersselectie: Van Keirsbulck Jinse (keeper), Broos Elias, Daemers Jens, De Baets Eva, Dejaeghere Olivier, Deruyver Max, De Weirdt Jens,
    Klussendorf Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, Vanrumste Jarne. (=11 spelers).

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    KMSK Deinze U10 B (trainer Denis) 

    GL Ruiselede (U11) - KMSK Deinze
                 (oefenwedstrijd)

    Zaterdag 13 november - Aanvang: 09h00
    Samenkomst: om 07h35 op de parking kant brandweer aan poort n° 4 ingang jeugdterreinen KMSK.
    Vertrek: om 07h40 stipt!!! (met auto)
    Adres: Tieltstraat - 8755 Ruiselede (ongeveer 15' rijden)

    Meebrengen: schoenen, beenbeschermers, kousen, broek, opwarmings T-shirt + opwarmingstraining, regenvest, douchegerief + badslippers.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!

    Indien belet: trainer Denis 0472/59.05.49 (Tijdig verwittigen a.u.b.!!!)

    Afgelast???_: Raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of surf naar de site van de KBVB en ga naar de rubriek "afgelastingen".

    Spelersselectie: De Neve Elinio (keeper), Berth Tom, Claerman Quinten, Colpaert Jerben, De Kocker Sebastiaan, Jansens Yorben, Onderbeke Senne, Roets Silas, Vandenbossche Stephen en  Vanderschueren Jarno. (=10 spelers).

    Groetjes,

    Trainer Geert.

    12-11-2010 om 09:52 geschreven door webmaster  


    08-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag van de wedstrijd KSV Sottegem - KMSK Deinze A (gezien door de ogen van trainer Geert)

    Verslag van de wedstrijd KSV Sottegem – KMSK Deinze:   2  -  3

     

    Vandaag maakten de U10 van trainer Geert de verplaatsing richting Kloosterstraat te Erwetegem waar de jeugdterreinen van KSV Sottegem gelegen zijn. Als we de uitslagen van KSV Sottegem bekijken dan kunnen we er niet omheen. Dit is een héél sterke tegenstander!

    Vorige week gingen ze nog met 4-6 cijfers winnen op het veld van Waasland-Beveren, samen met FCV Dender EH, één van de betere ploegen uit de A-reeks. We waren dus gewaarschuwd!

     

    Op uitzondering van de herstellende Elias (operatieve ingreep) kon trainer Geert een beroep doen op zijn voltallige spelerskern. De hevige regenval van de afgelopen uren zorgde voor een erg drassige grasmat. Gelukkig waren de weergoden ons gunstig gezind en schoven de regenbuien door naar het oosten en maakten plaats voor brede opklaringen.

     

    Omstreeks 11h00 werd deze wedstrijd op een abnormaal klein speelveld, door de plaatselijke scheidsrechter, op gang gefloten. Vanaf het eerste fluitsignaal probeerden onze jongens de tegenstander op eigen speelhelft te houden én daar zijn ze best in geslaagd.

    De aanvangsminuten waren dan ook oranje-zwart gekleurd en onze jongens én meisje lieten enkele knappe dingen zien. Met werkelijk mooi combinatievoetbal werd geel-blauw op eigen speelhelft gehouden en konden zelfs enkele kansen creëren, alleen… het tikkeltje geluk welke men nodig heeft om te scoren ontbrak ons echter. Het eerste kwart werd dan ook brilloos afgesloten.

     

    Ook in het tweede kwart bleven we iedereen verbazen door ons sterke spel en de toonaangevende ploeg was ontegensprekelijk KMSK. Het was werkelijk mooi om zien hoe onze jongens én meisje de ene mooie aanval na de andere wisten op te bouwen.

    Omstreeks de 23° minuut kregen we eindelijk loon naar werken. Mooi samenspel tussen Max, ons meisje Eva en Dylan, eindigde tot bij “grote” Jens en hij gaf de thuisportier het nakijken: 0-1. Wat een schitterende aanval en al even knap afgewerkt. Klasse! Daarna kregen we nog enkele kansen maar waren niet koelbloedig genoeg om het af te maken. KSV Sottegem daarentegen zorgde voor weinig weerwerk maar uiteraard was dit de verdienste van onze goed georganiseerde verdediging. Vooral onze links-achter Tibo speelde zich in de kijker en was zowel verdedigend als aanvallend een streling voor het oog. De stand wijzigde niet meer zodat we gingen rusten bij een verdiende 0-1 ruststand. Tijdens de rust benadrukte trainer Geert dat de wedstrijd bijlange nog niet gespeeld was. Blijven op hetzelfde élan doorgaan was dan ook de boodschap.

     

    Na de herneming kwam de thuisploeg het best uit de startblokken. Na balverlies op het middenveld werden we op counter koud gepakt en de bordjes stonden meteen in evenwicht: 1-1. Van een koude douche gesproken, nietwaar! Twee minuten later werden we zelfs op achterstand geplaatst na een alweer goed uitgespeelde counter van de thuisploeg: 2-1.

     

    Wie dacht dat onze jongens een aangeslagen indruk zouden nalaten, kwam bedrogen uit. Integendeel zelfs, ze staken nog een tandje bij en knokten zich terug in de wedstrijd.

    KSV Sottegem werd terug op eigen speelhelft gehouden, we kregen enkele kansen om de gelijkmaker te scoren maar een sterk keepende thuisgoalie besliste daar anders over.

    De stand wijzigde niet meer zodat we het derde kwart afsloten bij een 2-1 achterstand.

     

    Voor het laatste kwart vroeg trainer Geert om nog eens alles op alles te zetten. Boodschap begrepen, zo dachten onze jongens én meisje en gingen furieus van start.    

    Bij momenten werden de geel-blauwe jongens van het kastje naar de muur gespeeld, alleen… de gelijkmaker wilde maar niet lukken. Omstreeks de 55° minuut was het dan toch zover.

    Mooi samenspel eindigde tot bij “kleine” Jens en hij zorgde voor gerechtigheid: 2-2.

    De thuisploeg leek hierdoor aangeslagen en twee minuten later wist alweer “kleine” Jens,   met een magistrale trap, ons op voorsprong te brengen: 2-3. Pure klasse, zoveel is zeker!

    Het mag gezegd worden dat dit klein en venijnig baasje de laatste weken sterk staat te voetballen. Houden zo! Geel-blauw baalde en enkele spelers geraakten hierdoor gefrustreerd.

    Enkele tussenkomsten waren er echt over en zowel “kleine” als “grote” Jens kunnen er van meepraten. De plaatselijke scheidsrechter zag er echter géén graten in en liet onbegrijpelijk doorspelen tot ergernis van trainer Geert. Uiteindelijk werd deze wedstrijd afgefloten en wisten we een verdiende uitoverwinning te behalen van 2-3. Achteraf zagen we een gelukkige trainer Geert. Hij zag dat het goed was vandaag en was vol lof over het geleverde spel. Ook de talrijk meegereisde supporters waren dolenthousiast. Dit was een wedstrijd van de bovenste plank, zeg maar een echte thriller!  IEDEREEN was het erover eens. Op basis van

    het geleverde spel én de gekregen kansen een verdiende overwinning, zoveel is zeker!

    Na de wedstrijd werd er uitbundig gevierd, er werd gezongen en de tonen van “allemaal tube… allemaal tube… hey… hey… hey, weerklonken.  

     

    De absolute uitblinker van deze wedstrijd was ongetwijfeld Jarne. Ons centraal sluitstuk stond vandaag beresterk te verdedigen. Ook aanvallend wist hij de ploeg de nodige impulsen te geven en dit kunnen we enkel en alleen maar toejuichen.

    Natuurlijk mogen we de rest van de ploeg niet uit het oog verliezen. Ook onze doelman Jinse kon terugblikken op een sterke wedstrijd. Bij een 2-1 achterstand behoedde hij onze ploeg voor een nog grotere achterstand toen hij een vrijschop pareerde en met een sublieme reflex belandde de bal via de bovenkant van de dwarslat in corner. Klasse, zoveel is zeker!
     

    Ook Dries kon terugblikken op een héél sterke wedstrijd en dit kan ook gezegd worden van

    Max, Olivier, Dylan en Tibo. En wat dan gezegd over ons meisje Eva. Zij straalde zoveel vertrouwen uit en bij momenten nam ze het middenveld volledig voor haar rekening.     

    Je moet het maar doen als meisje!

    We eindigen bij “kleine” en “grote” Jens. Beiden hadden een groot aandeel in onze uitoverwinning en waren goed voor het maken van respektievelijk twee en één doelpunt(en).  

    Bedankt jongens én meisje voor deze unieke prestatie. Ik ben fier op jullie! Leg jullie zwembroek alvast maar klaar want… het beloofde zwempartijtje komt er weldra aan.

    Vermelden we nog eventjes dat we volgend weekend dé absoltute topper spelen tegen de ongeslagen leiders uit de A-reeks. Op eigen terrein ontvangen we dan FCV Dender EH.

    Met dezelfde inzet én gedrevenheid als vandaag kunnen we misschien voor een stunt zorgen.

    SAMEN gaan we ervoor! Supporters op post!

     

    Deze overwinning dragen we speciaal op aan onze afwezige Elias. Langs deze weg wensen we hem een spoedig herstel toe en dat hij onze ploeg vlug mag komen versterken.

     

    Spelersselectie: Van Keirsbulck Jinse (keeper), Daemers Jens, De Baets Eva, Dejaeghere Olivier, Deruyver Max, De Weirdt Jens, Klussendorf Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan en Vanrumste Jarne. (=10 spelers).

     

    Scoorde(n): “kleine” Jens (=Daemers Jens) (2x), “grote” Jens (=De Weirdt Jens) (1x).  

     

    Een hééééél tevreden trainer Geert.  

    08-11-2010 om 19:03 geschreven door webmaster  


    04-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitnodigingen voor de komende wedstrijden

    Om verdere verwarring te vermijden, eerst deze korte info vooraf:
    De spelersselecties blijven onveranderd (A-team blijft A-team en B-team blijft B-team), maar aangezien de trainers nu maandelijks qua coaching zullen roteren, zal in november de coaching van het A-team gebeuren door trainer Geert en de coaching van het B-team door trainer Denis.

    KMSK Deinze U10 A

    Zaterdag 6 november 2010
    SV Sottegem - KMSK Deinze  (11° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 11h00
    Samenkomst: om 09h10 op de parking kant brandweer aan poort n° 4 ingang jeugdterreinen KMSK.
    Vertrek: om 09h20 stipt! (met auto)

    Adres: Kloosterstraat 24A, Zottegem - Erwetegem.
    Wegbeschrijving: (De jeugd van KSV Sottegem speelt op de terreinen in de Kloosterstraat 24A in deelgemeente Erwetegem.)
     Komende van de E40 (Wetteren, Gent, Brussel, kust):
     -Neem afrit 17 - Wetteren en volg het bordje richting Zottegem/Oosterzele.
     -Blijf de N42 volgen tot aan de Langestraat (volg de bordjes naar het AZ Sint-Elisabeth) (kruispunt zonder verkeerslichten)
     -Neem de eerst straat naar links nadat u 'Delhaize' voorbij bent. (Tweekerkenstraat)
     -Sla aan de tweede kerk af naar links. Na ongeveer 500 m ziet U op uw linkerzijde het voetbalplein.

    Zondag 14 november 2010
    Wedstrijd: KMSK Deinze - FCV Dender EH (12° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 09h30 stipt aan de ingang kant trap jeugdsecretariaat KMSK.

    Meebrengen: schoenen, beenbeschermers, kousen, broek, opwarmings T-shirt + opwarmingstraining, regenvest, douchegerief + badslippers.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!

    Indien belet: trainer Geert 0486/12.86.19  (Tijdig verwittigen a.u.b.!!!)

    Afgelast??? Raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of surf naar de site van de KBVB en ga naar de rubriek "afgelastingen".

    Spelersselectie: Van Keirsbulck Jinse (keeper), Broos Elias, Daemers Jens, De Baets Eva, Dejaeghere Olivier, Deruyver Max, De Weirdt Jens,
    Klussendorf Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, Vanrumste Jarne. (=11 spelers).

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    KMSK Deinze U10 B

    OPGELET: Wedstrijd van zaterdag 6 november 2010 op en tegen VV Sparta Ursel gaat NIET door!
                         In de plaats hiervan spelen we op zondag 7 november 2010 aan huis tegen FCN Sint-Niklaas om 10h30!

    Zondag  7 november 2010
    Wedstrijd: KMSK Deinze - FCN Sint-Niklaas (competitiewedstrijd A-reeks KMSK C)

    Aanvang:  10h30
    Samenkomst: om 09h30 stipt !!! aan de ingang kant trap jeugdsecretariaat KMSK.  
     
    Zaterdag 13 november 2010
    Wedstrijd: GL Ruiselede (U11) - KMSK Deinze (oefenwedstrijd)

    Aanvang: 09h00
    Samenkomst: om 07h35 op de parking kant brandweer aan poort n° 4 ingang jeugdterreinen KMSK.
    Vertrek: om 07h40 stipt!!! (met auto)

    Adres: Tieltstraat - 8755 Ruiselede (ongeveer 15' rijden)

    Meebrengen: schoenen, beenbeschermers, kousen, broek, opwarmings T-shirt + opwarmingstraining, regenvest, douchegerief + badslippers.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!

    Indien belet: trainer Denis 0472/59.05.49 (Tijdig verwittigen a.u.b.!!!)

    Afgelast??? Raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of surf naar de site van de KBVB en ga naar de rubriek "afgelastingen".

    Spelersselectie: De Neve Elinio (keeper), Berth Tom, Claerman Quinten, Colpaert Jerben, De Kocker Sebastiaan, Jansens Yorben, Onderbeke Senne, Roets Silas, Vandenbossche Stephen en  Vanderschueren Jarno. (=10 spelers).

    Op zaterdag 20 november 2010 spelen de U10B vriendschappelijk op en tegen FC Merelbeke met aftrap om 10h00!

    Verdere info volgt later!

    Groetjes,

    Trainer Geert.

    04-11-2010 om 19:24 geschreven door webmaster  


    29-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.het stond te lezen op de website van Waasland-Beveren...

    Het stond te lezen op de jeugdwebsite van Waasland-Beveren…

    Gezien door de ogen van Keanu, de spits van WB

    Wedstrijdverslag:       Zondag 24 oktober 2010

     U10A:   KMSK Deinze – Waasland-Beveren:   3 - 4

    Aangezien ikzelf niet aanwezig kon zijn door het trouwfeest van onze collegatrainer Joris, wordt ons verslag deze week verzorgd door onze kapitein van deze week, Keanu.

    Bij deze, de wedstrijd vanuit het oog van onze spits:

    Na een natte nacht hadden we geluk dat het zonnetje terug van de partij was zodat het een prachtige dag werd om te sjotten.

    Er waren een paar maatjes niet bij wegens blessures,die werden vervangen door Mo en Jorre.

    Onze trainer Stijn was ook niet aanwezig... hij lag nog te knorren na een zware nacht !!!!! (trouwfeest)  Trainer Ruben was wel paraat !

     

    Het 1 ste kwart hadden we het zeer moeilijk. Deinze zat er heel de tijd kort op zodat we niet goed konden combineren !

    Ze bleven maar druk zetten en dwongen zo de ene na de andere corner af.

    We gaven niet op  en probeerden toch samen te spelen en zo scoorden wij het eerste doelpunt van links. 0 -1

    Maar net voor het einde van 1 ste kwart maakte Deinze gelijk door een corner binnen te koppen. 1 - 1

     

    Het 2 de kwart begon zoals het eerste. We hadden het weer moeilijk. Maar we knokten voor de bal en zo belandde deze

    op de paal. Dan was er een snelle uitbraak van Deinze met de 2 – 1 tot gevolg.

    Maar gelukkig konden we net voor de rust er 2 – 2 van maken via een mooie corner.

     

    In het 3 de kwart gingen we goed van start, de combinaties begonnen te komen en we maakten al snel de 2 – 3.

    Het spel ging op en neer, gelukkig ging een mooie trap van Deinze over ons  doel.

     

    In het 4 de kwart stonden we nog maar net op het veld of het was al 3 – 3.

    We zijn blijven vechten en probeerden te voetballen en zetten hun vast voor hun doel.

    Zo dwongen we kleine kansen af  maar de bal wilde er niet in.

    Maar na een goed samenspel prikten we de 3 – 4 binnen.

    Deinze gaf ook nog niet op zodat het nog super spannend bleef tot het fluitsignaal .

     

    Ik vind dat we trots op ons zelf mogen zijn omdat we er allemaal zijn voor blijven vechten !!!

    Groetjes Keanu.

     

    Bedankt Keanu voor uw eerlijke analyse over deze wedstrijd.

     

    Trainer Geert.

    29-10-2010 om 17:12 geschreven door webmaster  


    26-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITNODIGING + info
    KMSK Deinze U10  A-reeks

    Datum: Zaterdag 6 november 2010

    Wedstrijd: SV Sottegem - KMSK Deinze (11° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 11h00
    Samenkomst: om 09h10 op de parking kant brandweer aan poort n° 4 ingang jeugdterreinen KMSK.
    Vertrek: om 09h20 stipt! (met auto)
    Adres: Kloosterstraat 24A, Zottegem - Erwetegem.
    Wegbeschrijving:
    Komende van de E40 (Wetteren, Gent, Brussel, kust)_:
    Neem afrit 17 - Wetteren en volg het bordje richting Zottegem/Oosterzele.
    Blijf de N42 volgen tot aan de Langestraat (volg de bordjes naar het AZ Sint-Elisabeth) (kruispunt zonder verkeerslichten)
    Neem de eerst straat naar links nadat u 'Delhaize' voorbij bent. (Tweekerkenstraat)
    Sla aan de tweede kerk af naar links. Na ongeveer 500 m ziet U op uw linkerzijde het voetbalplein.

    Datum: Zondag 14 november 2010

    Wedstrijd: KMSK Deinze - FCV Dender EH (12° competitiewedstrijd)

    Aanvang: 10h30
    Samenkomst: om 09h30 stipt aan de ingang kant trap jeugdsecretariaat KMSK.

    Meebrengen: schoenen, beenbeschermers, kousen, broek, opwarmings T-shirt + opwarmingstraining, regenvest, douchegerief + badslippers.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!

    Indien belet: trainer Geert 0486/12.86.19 of trainer Denis 0472/59.05.49 (Tijdig verwittigen a.u.b.!!!)

    Afgelast??? Raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of surf naar de site van de KBVB en ga naar de rubriek "afgelastingen".

    Spelersselectie: Van Keirsbulck Jinse (keeper), Broos Elias, Daemers Jens, De Baets Eva, Dejaeghere Olivier, Deruyver Max, De Weirdt Jens,
    Klussendorf Dries, Marchand Tibo, Van Den Berghe Dylan, Vanrumste Jarne. (=11 spelers).

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    KMSK Deinze U10 B-reeks

    Datum: Zaterdag 6 november 2010

    Wedstrijd: VV Sparta Ursel - KMSK Deinze (10° competitiewedstrijd)
    Aanvang: 10h00
    Samenkomst: om 08h30 op de parking kant brandweer aan poort n° 4 ingang jeugdterreinen KMSK.
    Vertrek: om 08h35 stipt! (met auto)
    Adres: Urselseweg 185, 9910 Ursel.

    In het weekend van 13 & 14 november 2010 is er géén competitie voorzien.
    Het bestuur zoekt naar een alternatief. We houden u op de hoogte!

    Meebrengen: schoenen, beenbeschermers, kousen, broek, opwarmings T-shirt + opwarmingstraining, regenvest, douchegerief + badslippers.
    Opgelet: IEDEREEN in uitgangskledij!
    Indien belet: trainer Geert 0486/12.86.19 of trainer Denis 0472/59.05.49 (Tijdig verwittigen a.u.b.!!!)

    Afgelast??? Raadpleeg vrt één teletekst pagina 598 of surf naar de site van de KBVB en ga naar de rubriek "afgelastingen".

    Spelersselectie: De Neve Elinio (keeper), Berth Tom, Claerman Quinten, Colpaert Jerben, De Kocker Sebastiaan, Jansens Yorben, Onderbeke Senne, Roets Silas, Vandenbossche Stephen en  Vanderschueren Jarno. (=10 spelers).

                                                                                  ****************************************
    INFO 1
    Woensdag 27 oktober 2010 is er training van 18h45 tot 20h15 op terrein F + loopcoördinatietraining door Sofie Debaere.
    Vrijdag 29 oktober 2010 is er géén training! (trainersuitstap).
    Zondag 31 oktober 2010 spelen we met de U10 onderling een leuk oefenpartijtje.
    Wedstrijd vangt aan om 10h30 en de samenkomst is voorzien om 09h30.
    SAMEN maken we er een leuke bedoening van!

    IN¨FO 2
    In de B-reeks staan in de maand november slechts twee wedstrijden op het programma: 06/11/2010 VV Sparta Ursel - KMSK en op 28/11/2010 KMSK - KVV Zelzate. Het bestuur zoekt naar een alternatief om de twee vrije weekends op te vangen. We houden u op de hoogte!

    INFO 3
    Op zaterdag 23 & maandag 25 april 2011 heeft ons jaarlijks Paastornooi plaats.
    Op zaterdag 23 april 2010 spelen de U8, U9, U10, U11 en BPU13.
    Op maandag 25 april 2010 spelen de U13, U15, U17 en U19.
    Opgelet: er wordt met slechts één ploeg ingeschreven!!! (=één ploeg U10 = 10 spelers)

    INFO 4
    Noteer nu reeds in uw agenda: maandag 10 & dinsdag 11 januari 2011
    Eerste Evaluaties. Info volgt later!

    INFO 5
    Op zaterdag 6 november 2010 speelt de eerste ploeg van KMSK Deinze om 20h00 tegen FCN Sint-Niklaas.
    Op deze wedstrijd kunnen ALLE houders van een jeugdabonnement GRATIS de wedstrijd bijwonen.
    Kom de eerste ploeg van KMSK aanmoedigen want... ze kunnen het best gebruiken.

    INFO 6
    Bij abnormale weersomstandigheden kunnen trainingen, wedstrijden, ... afgelast worden.
    Alle berichtgeving gebeurt via mail én NIET per sms! Gelieve dan ook regelmatig uw e-mails te kontroleren.
    Op deze manier vermijd u onaangename verrassingen.


    mvg;
    trainer Geert

    26-10-2010 om 18:35 geschreven door webmaster  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag van de wedstrijd Deinze (team Geert) - Waasland-Beveren (3-4) gezien door de ogen van trainer Geert

    Verslag van de wedstrijd KMSK Deinze – Waasland-Beveren:      3 – 4

     

    Vandaag zondag 24 oktober 2010 speelden de U10 van trainer Geert aan huis tegen de leeftijdsgenoten van Waasland – Beveren. In de voorbereidingsperiode speelden we reeds tegen deze tegenstander en toen werd het 2-8 in het voordeel van de Waaslanders. Als men weet dat de tegenstander van vandaag tot op heden nog geen enkele wedstrijd verloor dan weet men genoeg: dit is een sterke tegenstander, zoveel is zeker. We waren dus gewaarschuwd! Op uitzondering van doelman Elinio (gekwetst) kon trainer Geert een beroep doen op zijn voltallige spelerskern. Normaal gezien zou veldspeler Tom ons doel verdedigen maar dit was zonder keeperstrainer Francky Frans gerekend. Hij zorgde ervoor dat Maarten Ronsse ons doel mocht komen verdedigen, waarvoor dank trouwens.

    Op deze rustige, herfstachtige en droge zondagmorgen werd deze wedstrijd omstreeks 10h30 door de plaatselijke scheidsrechter Pieter Martens op gang gefloten.

    Van bij het eerste fluitsignaal probeerden we de tegenstander op eigen helft te houden en daar zijn we best in geslaagd. Omstreeks de 2° minuut mochten we een hoekschop nemen.

    Deze werd door Sebastiaan op een perfecte manier voor doel gebracht en Stephen plaatste er zijn hoofd tegen maar zijn kopbal kwam tegen de dwarslat terecht. Van brute pech gesproken, nietwaar! Enkele minuten later kwam Silas centimeters te kort om de bal in het mandje te leggen. Op één van de weinige tegenstoten kwamen de Waaslanders omstreeks de 7° minuut op voorsprong: 0-1. Van een opdoffer gesproken, nietwaar! Wie dacht dat onze jongens hierdoor hun kopjes zouden laten hangen, kwam bedrogen uit. Integendeel zelfs, en staken nog een tandje bij. Drie minuten later kregen we een hoekschop. Opnieuw zorgde Sebastiaan dat de bal mooi voor doel werd gebracht en deze keer kende Stephen wel sukses toen zijn kopbal prachtig in doel werd gekopt en de bordjes stonden meteen in evenwicht: 1-1.  Klasse Stephen! De stand wijzigde niet meer zodat we het eerste kwart afsloten bij een 1-1 gelijkspel.

    Ook in het tweede kwart bleven onze jongens zich in positieve zin opmerken. Omstreeks de 23° minuut kwamen we via “kilometervreter” Jens knap op voorsprong: 2-1. De vreugde bij onze jongens was echter van korte duur want enkele minuten later wisten de bezoekers op hoekschop gelijk te stellen: 2-2, meteen de ruststand.

    Tijdens de rust benadrukte trainer Geert dat we héél goed bezig waren. Er wordt voldoende druk naar voren gebracht waardoor de bezoekers niet in hun normale spel konden komen.

    Proberen op hetzelfde élan door te gaan was dan ook de boodschap! Misschien zit er wel een stunt in?   

    We begonnen niet onaardig aan het derde kwart. Toch waren het de bezoekers welke omstreeks de 4° minuut op voorsprong kwamen. Nadat onze jongens teveel naar voren voetbalden zorgde balverlies op het middenveld voor de genadesteek. De bezoekers profiteerden hiervan en speelden het knap uit: 2-3. Daarna gingen onze jongens op zoek naar de gelijkmaker maar het tikkeltje geluk welke men nodig heeft om te scoren ontbrak ons echter. De stand wijzigde niet meer zodat het derde kwart werd afgesloten bij een 2-3 achterstand.

    Voor het laatste kwart vroeg trainer Geert om nog eens alles op alles te zetten. Boodschap begrepen, zo dachten onze jongens én gingen furieus van start. Omstreeks de 47° minuut werd Tom mooi in het straatje gestuurd en hij liet deze unieke kans niet liggen: 3-3. Knap afgewerkt Tom! Onze jongens geloofden in een stunt en gingen nu voluit.  

    Met werkelijk mooi combinatievoetbal werden de waaslanders op eigen speelhelft gedrukt.

    Er werden enkele knappe acties op touw gezet, we kregen enkele uitstekende mogelijkheden om te scoren maar waren niet koelbloedig genoeg om het af te maken. Totaal onverwacht werden we omstreeks de 58° minuut koud gepakt en klommen de bezoekers op voorsprong: 3-4. Jammer, dit hadden onze jongens niet verdiend. De resterende minuten hadden onze jongens niet meer de kracht om deze scheve situatie nog recht te zetten en werd een eindstand behaald van 3-4. Ondanks deze nederlaag was trainer Geert geenszins ontgoocheld. Integendeel zelfs! Vandaag zag hij tien jongens die knokten voor wat ze waard waren en het beste van zichzelf gaven. De uitslag is de enige schaduwzijde van deze wedstrijd.

    Op basis van de vele kansen maakten onze jongens beslist aanspraak op z’n minst voor een gelijkspel en zelfs meer. Dit was ook de mening van de bezoekende trainer. Hij was vol lof over ons geleverde spel. Het is de eerste keer in deze huidige competitie dat we een tegenstander treffen die voor zoveel weerwerk zorgt. Als dit geen mooi sportief gebaar is, nietwaar! Lovende woorden met dank aan de bezoekende trainer. De absolute uitblinker van deze partij was ongetwijfeld ons centraal sluitstuk Yorben. Het mag gezegd worden dat deze jonge knaap week na week progressie maakt en de stap van gewestelijk naar Nationaal voetbal goed verteerd heeft. Houden zo! Ook Sebastiaan, Stephen en Jarno waren TOP, en wat dan gezegd over onze “kilometervreter” Jens. Ons brommerke haalde topsnelheden en de vraag luidt: wanneer geraakt die brandstoftank leeg? Quinten zat iets minder nadrukkelijker in de wedstrijd maar zijn inzet, vechtlust en doorzettingsvermogen maakten veel goed. Centraal op het middenveld stond Senne het beste van zichzelf te geven en vooraan stonden Tom en Silas knap te voetballen. Ook nog een woordje van dank naar onze gelegenheidskeeper Maarten. Hij bewees vandaag over veel talent te beschikken. Ook de ouders waren dolenthousiast over ons spel en IEDEREEN was het erover eens: dit was een héél sterke wedstrijd van onze jongens. Proficiat, ik ben fier op jullie!

    Nog graag eventjes meegeven dat we volgend weekend met de U10 van KMSK Deinze (U10 Geert + U10 Denis) er een gezellige oefenpot zullen van maken. Supporters op post!

     

    Spelersselectie: Ronsse Maarten (gelegenheidskeeper), Janssens Yorben, Roets Silas,

    De Kocker Sebastiaan, Vanderschueren Jarno, Vandenbossche Stephen, Onderbeke Senne,

    Claerman Quinten, De Weirdt Jens en Berth Tom.

     

     

    Scoorde(n): Stephen (1x), Jens (1x), Tom (1x).

     

    Assist: Sebastiaan (1x), Stephen (1x).

     

    Een héééééééééél tevreden trainer Geert.   

    26-10-2010 om 18:18 geschreven door webmaster  


    18-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag van de wedstrijd Sparta Petegem - KMSK Deinze (geert), gezien door de ogen van trainer Geert

    Verslag van de wedstrijd KFC Sparta Petegem – KMSK Deinze:      3 – 2

     

    De U10 van trainer Geert maakten op deze koude en regenachtige zaterdagmorgen de korte verplaatsing naar de buren van KFC Sparta Petegem. Voor trainer Geert een speciaal gevoel aangezien hij enkele jaren terug, gedurende een 10-tal seizoenen, er als trainer actief was.

    Van KFC Sparta Petegem is geweten dat ze over een stevig ploegje beschikken met enkele getalenteerde spelertjes. Trainer Denis kan er over meepraten want een aantal weken terug won hij nog moeizaam met 3-4 van deze tegenstander. We waren dus gewaarschuwd!

    Trainer Geert kon vandaag beschikken over zijn voltallige ploeg. Omstreeks 10h45 werd dit burenduel door de plaatselijke scheidsrechter op gang gefloten. De aanvangsminuten waren duidelijk groen-zwart gekleurd en een aantal keren moest onze doelman Elinio gevat tussenkomen. Naarmate de wedstrijd vorderde kregen we meer greep op de wedstrijd. Omstreeks de 4° minuut kon ons centraal sluitstuk Stephen een bal onderscheppen,  

    op snelheid ging hij door, schakelde zijn rechtstreekse tegenstander uit en tegen zijn shot had de thuisportier géén verhaal: 0-1. Wat een knappe aanval én al even knap afgewerkt. Klasse, Stephen! Daarna ging het spel over en weer zonder echt doelgevaar. Omstreeks de 10° minuut werd een fout in onze verdediging door de KFC-spits genadeloos afgestraft: 1-1. Van een opdoffer gesproken, nietwaar! Daarna kregen we het nog even lastig maar gelukkig stond onze doelman Elinio sterk te keepen. Met enkele goede reddingen behoedde hij ons van een achterstand. De stand wijzigde niet meer zodat we het eerste kwart afsloten bij een 1-1 gelijkspel.

    Het tweede kwart stond gekenmerkt met véél middenveldspel. Beide ploegen konden niet meteen hun stempel drukken op deze wedstrijd. Toch wist groen-zwart te profiteren van een beoordelingsfout van één van onze verdedigers: 2-1. Enkele minuten later kregen we het deksel op onze neus toen één van onze verdedigers de bal op de doellijn onvoldoende kon wegwerken, de bal kwam in de voeten van een Sparta-aanvaller terecht en hij liet deze unieke kans niet liggen: 3-1. De stand wijzigde niet meer zodat we gingen rusten bij een 3-1 achterstand. Tijdens de rust benadrukte trainer Geert dat de wedstrijd, ondanks deze achterstand, bijlange nog niet gespeeld was. Probeer uw duels te winnen en zorg ervoor dat het uitvoetballen iets verzorgder gebeurt.

    De tweede speelhelft was nog maar enkele minuten ver toen onze doelman Elinio na een onschuldig duel met de KFC-spits gekwetst geraakte en niet meer verder kon

    spelen. Brute pech, zoveel is zeker! Jammer voor Elinio want hij was nochtans sterk aan het keepen. Inderhaast werd ons centraal sluitstuk Stephen als vervanger klaargestoomd om de taak van Elinio over te nemen. Daarna waren onze jongens eventjes het noorden kwijt maar gelukkig kon groen-zwart hiervan niet echt profiteren. Naarmate de wedstrijd vorderde kwamen we nadrukkelijker in de wedstrijd. Omstreeks de 12° minuut werd ons veldoverwicht beloond met de aansluitingstreffer. Op hoekschop genomen door Sebastiaan ontstond er geharrewar voor doel en uiteindelijk wist onze spits Jens (ex-Sprarta) de bal in het mandje te leggen: 3-2. De stand wijzigde niet meer zodat het derde kwart werd afgesloten bij een 3-2 achterstand.

    Voor het vierde en meteen ook laatste kwart vroeg trainer Geert om nog eens alles op alles te zetten. Boodschap begrepen, zo dachten onze jongens én gingen furieus van start.

    De “Driesploeg” kwam er totaal niet meer uit en met werkelijk mooi combinatievoetbal werden de buren uit Petegem op een hoopje gespeeld. Op hoekschop genomen door Sebastiaan kwam Silas héél dicht bij de gelijkmaker toen hij aan de verste paal slechts enkele centimeters te kort kwam om de bal binnen te tikken. Enkele minuten later werd onze spits Jens mooi in het straatje gestuurd, mocht alleen op doel afgaan maar de bal ging net naast.

    Daarna kregen we nog enkele kansen maar het tikkeltje geluk welke men nodig heeft om te scoren ontbrak ons echter. Eén minuut voor affluiten mochten we een hoekschop nemen.

    Gelegenheidsdoelman Stephen kreeg groen licht van trainer Geert om in de aanval te gaan. Op hoekschop genomen door Sebastiaan kon Stephen er zijn hoofd tegenplaatsen. Alweer kenden we pech toen zijn kopbal via de binnenkant van de paal terug in het veld kwam en een KFC-verdediger de bal voor de aanstormende Quinten kon wegwerken. Van pech gesproken, nietwaar. Daarna waren er nog een handvol seconden over maar de stand wijzigde niet meer.

    De plaatselijke scheidsrechter maakte er een einde aan zodat dit burenduel eindigde op 3-2.

    Achteraf bekeken een té zwaar verdict voor onze jongens die dit eigenlijk niet verdienden.

    Deze wedstrijd verdiende eigenlijk géén verliezer. Op basis van het laatste kwart konden we op z’n minst aanspraak maken op de gelijkmaker. Ondanks deze verliesbeurt was trainer Geert allerminst teleurgesteld. Onze jongens waren beslist de evenknie van KFC Sparta Petegem. Vandaag lagen winst en verlies héél dicht bij elkaar maar het geluk was vandaag niet aan ons besteed. De absolute uitblinker van deze partij was ongetwijfeld Yorben.

    Hij speelde een beresterke partij en was achteraan een betrouwbaar sluitstuk. Met enkele technisch mooie bewegingen speelde hij zich in de kijker. Ook Quinten kon terugblikken op een sterke wedstrijd en met zijn snelheid zorgde hij voor veel moeilijkheden in de groen-zwarte thuisdefensie. Als besluit wil trainer Geert van de gelegenheid gebruik maken om de plaatselijke scheidsrechter te bedanken voor de correcte leiding én de groen-zwarte duivels proficiat toe te wensen met hun overwinning én vooral hun sportief spel. Enige schaduwzijde was ontegensprekelijk het uitvallen van onze doelman Elinio. Met hevige pijn werd hij uit voorzorg naar het Sint-Vincentiusziekenhuis van Deinze afgevoerd. Daar werd geconstateerd dat de ligamenten geraakt waren. Hij werd in het gips gestoken en zal vermoedelijk een tweetal weken buiten strijd zijn. Langs deze weg willen we Elinio een spoedig herstel toewensen en dat hij vlug ons doel mag komen verdedigen.

    Zowel trainer Geert, afgevaardigde Bart, alle spelers & ouders van de U10 duimen voor u!

    Nog graag eventjes meegeven dat we volgend weekend aan huis spelen tegen de leeftijdsgenoten van Waasland-Beveren, samen met VCE Aalst 2002 A één van de betere ploegen uit onze reeks. Een moeilijke opdracht, zoveel is zeker! Toch gaan we er alles aan doen om een bevredigend resultaat neer te zetten. Supporters op post!

     

    Spelersselectie: De Neve Elinio (keeper), Berth Tom, Vandenbossche Stephen, Claerman Quinten, Janssens Yorben, Roets Silas, De Kocker Sebastiaan, Onderbeke Senne, De Weirdt Jens en Vanderschueren Jarno.

     

    Scoorde(n): Sephen (1x), Jens (1x).

     

    De trainer,

     

    Geert Bytebier.

    18-10-2010 om 20:37 geschreven door webmaster  


    13-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag van de wedstrijd Deinze (team Geert) - Gent Zeehaven (9-2) gezien door de ogen van trainer Geert

    Verslag van de wedstrijd KMSK Deinze - Gent Zeehaven:      9 – 2

     

    Op zondag 10 oktober 2010 speelden de U10 van trainer Geert hun 7° competitiewedstrijd aan huis tegen de leeftijdsgenoten van KRC Gent-Zeehaven. Enkele weken terug was deze tegenstander nog te gast op KMSK Deinze  en speelden tegen de U10 van trainer Denis.

    De uitslag sprak boekdelen: 9-1. Een haalbare kaart, zoveel is zeker! Trainer Geert kreeg vandaag versterking van Dries, Jerben, Dylan en  Jens Daemers, waarvoor dank aan trainer Denis. Op deze zonnige zondagvoormiddag werd deze wedstrijd omstreeks 10h30 door de scheidsrechter van dienst, Pieter Martens, op gang gefloten. Vanaf het eerste fluitsignaal probeerden onze jongens “de ratjes” op eigen speelhelft te houden maar daar zijn we maar gedeeltelijk in geslaagd. Onze jongens zetten té weinig druk naar voren, het tempo lag veel te laag, de balcirculatie was onzuiver en er werden teveel duels verloren. Het spreekt voor zich dat men op deze manier niet in de wedstrijd kan komen laat staan een wedstrijd te winnen. Zwart-wit profiteerde hiervan en kwam omstreeks de 6° minuut op voorsprong na slecht uitverdedigen: 0-1. Van een opdoffer gesproken, nietwaar! De vreugde van de bezoekers was echter van korte duur want twee minuten later stonden de bordjes terug in evenwicht. Jarno speelde zich mooi vrij en trapte op ruime afstand naar doel. Zijn prachtig afstandshot belandde net onder de deklat buiten het bereik van de bezoekende doelman: 1-1. Knap werk Jarno! Enkele minuten later kwamen we goed weg toen de bezoekende spits ongehinderd mocht aanleggen maar een sterk keepende Elinio zorgde daar anders over. Met een sublieme reflex behoedde hij onze ploeg voor achterstand. De stand wijzigde niet meer zodat het eerste kwart eindigde op een 1-1 gelijkspel.  

    Met de inbreng van Dylan en “kleine” Jens in het tweede kwart zagen we een totaal andere ploeg. Opeens begon onze ploeg “vleugels” te krijgen (ze hadden nochtans géén redd bull gedronken) waarop de ene mooie aanval na de andere volgde. Omstreeks de 19° minuut kon Dylan zich vrijmaken van zijn rechtstreekse tegenstander, kwam alleen voor de bezoekende doelman en hij liet deze unieke kans niet liggen: 2-1. Klasse Dylan! Enkele minuten later éénzelfde situatie maar deze keer gaf hij een assist naar “kleine” Jens die bedankte: 3-1.

    Wat een schitterende aanval én al even knap afgewerkt. Van een ommekeer gesproken, nietwaar! Daarna volgden vier dolle minuten met werkelijk mooi combinatievoetbal en waarbij onze links-voor Sebastiaan zich in de kijker wist te spelen. Tot tweemaal toe was hij bij de pinken om twee schitterende aanvallen suksesvol af te ronden én de score op te drijven tot 5-1, meteen ook de ruststand.

    Tijdens de rust benadrukte trainer Geert dat de wedstrijd, ondanks de ruime voorsprong, bijlange nog niet gespeeld was. Blijven doorgaan zoals in het tweede kwart was dan ook de boodschap!

    Komt in orde, zo dachten onze jongens en gingen furieus van start. De honger naar de bal was groot en de tegenstander werd op eigen speelhelft gehouden wat ons in het eerste kwart niet lukte. De “ratjes” kwamen er niet meer uit en bij momenten was het pompen of verzuipen. Omstreeks de 34° minuut ontstond er een schermutseling voor doel en uiteindelijk wist “grote” Jens er zijn voet tegen te plaatsen en de bordjes wezen 6-1. Daarna mocht onze rechts-achter Tom voor de gelegenheid de spits afdrijven en hij bedankte met een enig mooi doelpunt. Dat hij niet alleen kan verdedigen maar ook aanvallend onze ploeg iets kan bijbrengen bewees hij vandaag. Omstreeks de 40° minuut schakelde hij zijn rechtstreekse tegenstander uit en daarna volgde een knap afstandshot welke door de bezoekende doelman niet te pakken was: 7-1. Goed zo Tom! Op één van de weinige tegenstoten kon onze doelman Elinio de bal onvoldoende wegwerken en kwam in de voeten van een KRC-speler terecht en hij had de bal maar in het mandje te leggen: 7-2, meteen ook de eindstand van het derde kwart.  

    In het vierde en meteen ook laatste kwart vroeg trainer Geert om nog eens alles te geven en daar zijn onze jongens best in geslaagd. Met mooi combinatievoetbal werd KRC Gent-Zeehaven op een hoopje gespeeld en kwamen nog nauwelijks in de buurt van onze doelman Elinio. Omstreeks de 49° en 51° minuut zorgde uitblinker Dylan voor een nog grotere voorsprong: 9-2. De laatste negen minuten viel er niet veel meer te beleven.

    De vermoeidheid bij onze jongens begon parten te spelen en dit was niet zo verwonderlijk.

    Onze jongens hadden het beste van zichzelf gegeven, de wedstrijd was gespeeld en ook de bezoekers hadden zich al neergelegd bij dit verlies. De stand wijzigde niet meer zodat deze wedstrijd eindigde op een verdiende thuisoverwinning:  9-2.

    Achteraf  zagen we dan ook tevreden gezichten. Ook trainer Geert zag dat het goed was vandaag. Op uitzondering van het eerste kwart speelden we een sterke wedstrijd.

    Het samenspel was bij momenten mooi om naar te kijken én er werden enkele knappe goals gemaakt. Het werk op training begint zijn vruchten af te werpen en dit is uiteraard de verdienste van alle spelers. Blijven goed trainen is dan ook de boodschap! De absolute uitbinker van deze partij was ongetwijfeld Dylan. Hij speelde slechts twee kwarters (= halve wedstrijd) maar stond vandaag beresterk te voetballen en zag dit beloond met drie knappe doelpunten. Natuurlijk mogen we de rest van de ploeg niet uit het oog verliezen. Bedankt  “kleine” & “grote” Jens, onze doelman Elinio, ons centraal sluitstuk Stephen, onze twee flankverdedigers Jarno & Tom, onze “nummer 10” Senne, onze flankaanvallers Jerben &  Sebastiaan én onze nooit aflatende Dries. Bedankt jongens voor deze schitterende overwinning. Ik ben fier op jullie! Nog graag eventjes meegeven dat we volgende week zaterdag de korte verplaatsing maken naar KFC Sparta Petegem. Beslist géén gemakkelijke opdracht. Met wat we vandaag gezien hebben moet het beslist lukken. Afspraak volgende week zaterdag met aftrap om 10h45 op “Den Dries”.

    Supporters, dit burenduel mag je beslist niet missen! 

     

    Spelersselectie: De Neve Elinio (keeper), Vandenbossche Stephen, Vanderschueren Jarno,

    De Kocker Sebastiaan, Colpaert Jerben, Onderbeke Senne, Daemers Jens (“kleine” Jens),

    De Weirdt Jens (“grote” Jens), Van Den Berghe Dylan, Berth Tom en Klussendorf Dries.

    (=11 spelers).

     

    Scoorde(n): Dylan (3x), Sebastiaan (2x), “kleine” Jens (1x), “grote” Jens (1x), Tom (1x), Jarno (1x).

     

    Een tevreden trainer,

     

    Geert.

    13-10-2010 om 19:34 geschreven door webmaster  




    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs