Bloed Zweet en Tranen Een blog over drie "echte" mannen op weg naar de eeuwige roem met het zeemvel tussen de benen.
06-06-2011
Verslag Kruishoutem 04/06/2011
Rudy
Vandaag te kruishoutem met warme tempraturen en veel zijwind.Ik hoopte vandaag te bevestigen van mijn goede vorm dat ik al enkele weken heb.Al van in de eerste ronde in de beklimming zat ik vooraan en bij een versnelling van Devos reden 3 renners weg ik wilde mee maar zat ingesloten en moets wachten tot ik eruit graakte om dit te beantwoorden het gat was ongeveer 75meter en kon dat een 2 tal ronden zo houden ,bij mij was er nog een renner maar eens ik vond dat die te weinig meewerkte zette ik alleen aan ,ondertussen was er vooraan 1 renner platgevallen zodat ik voor 3 de plaats reed.achter mij was de groep voordurend op een 1/2 minuut, maar ik forseerde me niet en hield nog wat reserve over voor het geval dat ze terug kwammen . Op een 6 tal ronden van het einde zag ik 2 renners komen saey en delys eens ze bij mij aansloten reden we goed rond zodat niemand meer kon terug keren .in de spurt voor de 3de plaats werdt ik 2de zodat ik als 4de eindigde en ik was enorm tevreden over mijn koers. volgende week is er geen koers daarna 2x in ooigem waar ik graag rijdt . wie weet???
Rudy; Vandaag te aalter op een verkleinde omloop met 4 slechte draaien, kasseien en veel open vlaktes en tevens de strakke wind. Ik voelde me zeer goed en van in de eerste ronde zette ik me op kop in de strook tegen wind en ging nogal goed door toen ik me recht zette was ik verbaast dat we maar met 6 renners waren de rest had al een kleine achterstand en nog voor het einde van de eerste ronde zatten we al bij de jeugd die 1 minuut voor ons starte.ik bleef iets te lang vanachter zitten bij de jeugd want de andere5 koplopers waren er vandoor en in de 2de ronde kwam het peleton van de cat D ook aansluiten .In de 4de ronde bij een versneling bij de jeugd reed de jeugd weg van ons en ik waagde me de sprong maken dat heeft 2 ronden geduurd voor ik aansluiting kreeg bij dat groepje , er zat ook nog 1 cat D renner.bij het ingaan van de laatste ronde bij het afrijden van de kasseien vielen ze 3 plaatsen voor mij en die andere D renner reed voor mij en viel ook ik kon ze nipt onwijken en kwam tot stilstand op het land tussen de aardappelen zonder veel erg ,ik sprong van de fiets en kon onmiddelijk weer verder rijden en eindigde ik alleen op een 6 de plaats.
Timmy;
Zoals veel andere wedstrijden zeer veel wind, direct kwamen er aanvallen en moest ik me op kop van het peleton zetten om terug naar de eerste te rijden. daarna was het even aanklampen, en toen rudy terug naar de jeugd probeerde te rijden had ik geen antwoord. Enkele ronden later kon ik terug mijn deel doen en reden ik en Steve de gehele tijd op kop. Jamer genoeg viel hij weg en kon ik tegen Danny en anderen nog voor een 8e plaats sprinten als eerste van het groepje dat we in zaten, Rudy hebben we evenwel niet meer terug gezien.
Voor de start had ik een slecht gevoel in mijn benen ik voelde me niet fit.Maar na enkele ronden me koest te houden voelde ik me beter na een 7tal ronden reden er een 5 tal weg ik dierf niet meegaan ,was bang dat dit me duur zou bekommen . Enkele ronden later reden Horewege en Saeyke weg ik zat aan de verkeerde kant en kon niet meespringen ,maar die zelfste ronde sprong Debock en meteen reageerde ik mee en reden naar de twee voor ons maar net voor we konden aansluiten zette Debock zich recht en dat zelfste moment liet Saeyke zich ook uitzakken en riep me wat toe (achteraf hoorde ik dat er iets was met zijn stuur pech voor Kris ,spijtig )en zo strande ik op 20 meter van Horewege en de jeugd . ik proberde het gat nog toe te rijden maar alleen lukte dit niet en al gauw reed ik mijn eigen tempo de rest van de koers alleen , ik probeerde een regelmaat in mijn snelheid te leggen met wind 40a45km/u in de strook met zijwind 37km/u en tegenwind zo dicht mogelijk rond de 35km/u zo lukte het mij om mijn voorsprong uit te bouwen tegenover te peleton en zo eindigde ik op een knappe 7de plaats
Brecht;
Ik had vandaag een totale off day , niks lukte ik had dan ook nog eens last van mijn maag(zuur) tijdens de wedstrijd , ik werd pas 25ste op 61 renners .
Rudy vandaag waren we terug in kruishoutem beland en na enkele ronden te hebben losgereden voor de wedstrijd voelde ik me redelijk goed, er waren weer vele renners aanwezig wat onze koers mooier maakt . Van in de start ben ik er meteen al ingevlogen en had meteen een gat van een 100 tal meter maar eens aan de klim begonnen voelde ik dat ik niet mocht doorrijden alleen ,en wachte maar de groep op . In de 3de ronde in de klim was het zo ver een 7 tal renners kozen het hazepad en ik zat achteraan de groep en moest iedereen laten rijden maar in de afdaling raakt ik terug vooraan de groep, de 7 renners waren natuurlijk weg ik hield me koest in da overblijvend groepje (5renners). daar ze ieder ronde niet rap klommen kon ik gemakkelijk volgen .Ik wachte tot de laatste ronde om mijn slag te slaan , bij het ingaan van de laatste ronde demareerde ik en ging als een raket naar beneden (66km/u) en als ik beneden kwam zag ik al een mooie voorsprong van een 75tal meter en die voorsprong gaf ik niet meer weg en zo eindigde ik op een knappe 8ste plaats
Timmy:
Vandaag ging het eigenlijk redelijk goed, ik had bewust geen antwoord op de aanvallen maar kon mij redelijk goed wegsteken in de groep, na een anonieme koers ging rudy weg in de voorlaatste afdaling en zo kon ik op mijn gemak naar de sprint begeven. Maar door een kleine misrekening moest ik de duimen leggen tegen Danny in de sprint en werd ik 10e