Etappe van Epinal naar de camping in Til-Chatel. Afgelegde afstand 155km en gemiddelde snelheid was nog 19,8 km/uur. xml:namespace prefix = "o" ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Totaal aantal Hm met dag 1 = 2757. Tijdens de rit is er daar een bekentenis van jewelste geweest, de reden dat ik op dag 1 niet meekom was heel eenvoudig. Omdat ik mijn bagagetassen nooit controleer hadden ze daar 5liter water inzitten. Begrijpelijk dat ik niet kon volgen. Probleem opgelost en de snee er goed ingezet vandaag als represaille van die loze mop.
De sociale begeleiders habben die dag mee de start gedaan en zijn omgedraaid op ongeveer een dikke 40km. Zij hadden er dus een dikke 80km op de teller.







|