Inhoud blog
  • Eerste week
  • Spanning loopt op
  • Aftellen
  • Thailand once again
  • Dag 17
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Thailand maagd

    17-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 10
    Eindelijk is het zover, vandaag gingen we naar de olifanten in het woud. Om 8.00h werden we opgehaald aan ons hotel met een pick-up truck met achteraan 2 rijen banken. Het eerste gedeelte van de trip verliep vlekkeloos, maar eens de truck van de baan het bosweggetje inreed werden we serieus dooreengerammeld. Voor we van de baan afgingen werde er nog een stop gemaakt om iets te eten of naar het toilet te gaan. Bij het vertrek zei de chauffeur dat het nog een 8 km was. Dat was goe gelachen,we zijn nog 3 kwartier stevig dooreen geschud.
    eindelijk was het zover. We kregen een soort truitje dat we moesten aantrekken en dan werd er nog wat uitleg gegeven over wat we allemaal konden verwachten, dan op naar de eerste olifanten die zich in het bos bevonden. Strelen, knuffelen, eten geven en foto's nemen alle kon.
    Dan op naar de tweede groep olifanten die wat verder in bos stonden. Daar net hetzelfde ritueel. Dan zijn we naar de waterval gewandeld, waar ons een lekkere Thaise lunch werd aangeboden. Na de lunch was het tijd voor het modderbad, iedereen werd gevraagd om in badpak en zonder camera mee te gaan. In de modderpoel stonden de olifanten ons al op te wachten, en lieten zich met plezier vol modder smeren.
    Onze groep bestond voor 99% uit -30 jarigen, dus een echt modderegevecht kon niet uitblijven, ook de 1% +30 jarigen lieten zich niet onbetuigd. Helemaal onder de modder gingen we dan terug met de olifanten naar de rivier en de waterval om onszelf en de olifanten te wassen. Na de wasbeurt namen de olifanten nog een stofbad, en trokken dan terug het bos in. Dat was voor ons het sein om afscheid te nemen van deze zachtaardige reuzen, en de terugweg aan te vatten. Alweer een een zeer geslaagde Thaise ervaring.
    'savonds met de tuktuk de stad in richting Night bazaar, een grote markt met allerlei souvenirs, kleding, eten en drinken die elke avond daar doorgaat. Na hier en daar wat afgepingeld en gekocht te hebben, vonden we de boy blues bar, waar we dan nog een aantal uurtjes hebben goorgrbracht alvorens met een tuktuk terug naar het hotel te trekken



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    18-02-2016
    I love Dumbo !!!

    Mooi hé tussen die grote reuzen ! Snap je nu dat ik zo weg ben van deze loebassen ? Tof dat jullie zo genieten van dit grote avontuur . En , Kevin , als ge nog plaats in je valies moest hebben ? ........  ;-) 

    18-02-2016 om 16:07 geschreven door Anita


    17-02-2016
    een aantal uurtjes

    Geweldig he zo met  de olifanten. Dat is echt iets onvergetelijks.

    Dat aantal uren in de BBB kan ik me al goed voorstellenRolling Eyes, met een lekkere mai thai of een Chang! God, ik wil terug... Weet je wat ik ga gewoon lekker boeken!!! YOLO...

    xxx

    17-02-2016 om 12:37 geschreven door Kevin



    Archief per week
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 13/11-19/11 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs