kijk, je hebt het of je hebt het niet.nou jij hebt het niet. dus je hoeft niks te proberen of te doen want het lukt toch niet. lukt het wel heb jij geluk en ik gevaalt als waaarzegger.maar heb ik het goed moet je 5 euro dokken. en voor de colins onder ons 50 cent is ook goed.
Wat een storm en regen. En daar werd de 1e helft met wind mee goed gebruik van gemaakt. Hoewel Volendam technisch probeerde te voetballen kregen zij de bal amper over de middenlijn doordat de bal steeds goed werd opgevangen of onderschept. Uit een hoekschop scoorde Daan. Daarna legde Dwight de bal terug op Kevin die van randje zestien de 2-0 maakte. Vlak voor rust scoorde Dwight uit weer een teruggelegde bal ook vanaf de rand strafschopgebied strak in de verre hoek. Zou de voorsprong genoeg zijn voor de 2e helft met de storm tegen? Jazeker. Vooral verdedigend zaten onze jongens er goed bovenop en probeerden na een afgepakte bal over de grond te combineren. Door die prima aanvallende combinaties kregen we nog betere kansen dan in de 1e helft. Een keer lukte het Volendam met een hard schot tegen te scoren. De rest van hun schoten gingen naast of werden door Jesse gepakt. COMPLIMENT voor hele elftal voor de inzet en werklust. Vandaag extra pluim voor Milco die niet alleen rechtsachter maar ook in het midden veel verdedigend werk opknapte en daarna ook nog eens goed opbouwde.
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.