WEDSTRIJDEN EN UITSLAGEN DOORSTUREN A.U.B.

Weg

Katrijn De Clercq

Julie De Wilde

Sara Maes

Jade Linthoudt

Veld

Julie De Wilde

Piste

Katrijn De Clercq

Sara Maes


Aspiranten


Jade Linthout (U15)



Nieuwelingen


Katrijn De Clercq


Julie De Wilde


Sara Maes  

Juniors


x


IN ACTIE
Leuke links
  • VD HAUWE CT - GENTSE VS
  • Wielerbond Vlaanderen
  • Meg De Bruyne
  • Wielerbond Oostvlaanderen
  • KBWB
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Van den Hauwe Cycling Team - Koninklijke Gentse Velosport
    DAMES
    WIELERSEIZOEN 2018
    20-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ledegem 20 augustus

    Vandaag was het verzamelen geblazen in Ledegem bij de Dames Jeugd voor een wedstrijd van 55 km over 11 rondjes over een biljartvlakke omloop in 8-vorm. Deze wedstrijd telde voor de West-Vlamingen als provinciaal kampioenschap en dus waren zij extra gemotiveerd. In totaal liefst 67 meisjes aan de start, 35 junioren en 32 nieuwelingen.
    In onze outfit nemen Sara en Julie plaats in het peloton. Dat peloton heeft er zin in en houdt er een stevig tempo op na. Met de wind als extra tegenstander wordt het sommigen al snel te zwaar en de achterdeur gaat wijd open. Julie blijft rustig meedraaien in het peloton en Sara houdt drie ronden stand aan het hoge tempo waarna ze met een groepje van 7 meisjes het iets kalmer aan doet, maar toch voldoende snelheid onderhoudt om pas op 2 ronden van het einde te moeten spurten voor haar plaats. Zij spurt zich 3de van het gezelschap en eindigt zo op een mooie 21ste plaats.
    Julie weet zich goed in het peloton te handhaven dat is uitgedund tot zowat 36 meisjes. Er zijn intussen een Japanse en een Britse juniore op de vlucht geslagen, zij verdwenen dus “langs de voordeur”, en die rijden zowat een halve minuut vroeger binnen, de Japanse nog 5” voor de Britse.  Voor de rest wordt het de traditionele massasprint. Daar is het opnieuw wringen voor de betere posities en die les is Julie nog wat aan het leren, maar zij komt toch weer mooi op de 10de plaats uit.
    Sterk gereden van onze beide meisjes en dus een dikke proficiat. Op de foto's enkel Sara, de fotograaf van dienst voor Julie was vergeten "een filmpje in zijn camera te stoppen". Volgende keer wordt de schade ingehaald.
    Volgende week is er geen wedstrijd voor dames jeugd in eigen land, in het eerste WE van september is er op zaterdag een wedstrijd in het West-Vlaamse Hulste en op zondag in het Henegouwse Naast. Wie waar rijdt is nog niet beslist.







    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Ploegleider
    Geert Hendrikx
     geert.hendrikx@telenet.be
     +32 477 372 316

    Begeleiding
    Jonas Van Hecke
     vanheckejonas@hotmail.com
     +32 496 059 158

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs