Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
11-10-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Phara de Aguirre

Je moet een sterk karakter hebben om tot 14 oktober de verkiezingscarrousel te blijven volgen.

Er is er maar eentje die een stem zou mogen krijgen. Namelijk Phara, een vrouw uit één stuk die snedig maar stijlvol vragen durft te stellen aan politiekers.

De vrouw kende gezondheidsproblemen maar overwon die en kwam nog sterker terug dan voorheen. Het is duidelijk dat ze een ploeg medewerkers heeft die haar steunen en alles uit de kast halen om ze een feedback te bezorgen waar ze kan op betrouwen en steunen.

Phara heeft een manier om die rond de pot draaiende politiekers danig over hun toeren te krijgen dat ze ofwel hun flaters toegeven ofwel dat ze schuld bekennen door de vraag niet te beantwoorden. Geduld in haar vraagstelling zorgt ervoor dat ze uiteindelijk de waarheid open en bloot legt. Een pluspunt in de saaie politieke wereld is dat Phara een rubriekje erbij kreeg over het duivelse spel van de politiek. Ludiek en tof gebracht is het een verademing om te horen hoe varkens de bovenhand halen op de politieke intriges. Bijna in elk dorp of gemeente zijn er van die hallucinante verhalen hoe politiekers elkaar de ‘duvel’ aandoen.

Phara vond een ideale manier om mensen die onder de gordel slaan tegen het einde van haar interview de laatste slag boven te gordel te laten aankomen.

Vrouwen zoals Phara zijn er nauwelijks en het is overduidelijk dat de nieuwe jonge generatie van eerste tot derde generatie van Belgen ook de trend van elkaar beschimpen niet zullen veranderen.

Vrouwen zoals Phara die zich zouden kunnen laten gelden zijn er nauwelijks. Mondiger zijn ze wel geworden dan ten tijde van Madame Non of Laurette Onckelynckx.

Stop Miet Smet, Mieke Vogels samen met Phara in een container, zorg voor wat drank en hapjes, sluit de containerdeur en je zal boeiende TV krijgen.

Of Phara een keukenprinses is weten we niet maar we mogen er zeker van zijn dat ze eitjes kan pellen al zijn ze nog maar pas opgevist uit de hete pot….

 

 

 



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!