Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
05-10-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Och gottekes toch!

Las Vegas, de glamour en glitter van America krijgt het hard te verduren door een onverlaat die met machinegeweren in een half uurtje meer dan 60 mensen de dood injoeg. Onbegrijpelijk en toch mogen we dergelijke toestanden in Trump zijn land verwachten.

Zoals een oude indiaan aan Arne verklaarde is America een land van mensen die hun eigen land verlieten omdat ze het in hun eigen land te bont maakten. Iedere toerist die door de far West trok maakte al eens een praatje met die indianen die nog steeds als sukkelaars in reservaten verblijven. Zoals ons Bokrijk zijn die Amerikaanse reservaten een attractie maar met mensen die er effectief wonen en leven. Armoede is er troef en die mensen gebruikt men als levende attracties.

Zielig hoe Trump zijn volk een hart onder de riem steekt. Hij leeft mee met de nabestaanden van de slachtoffers. Hij zal voor hen bidden en als besluit van zijn deelneming vraagt hij hulp aan God.
Nogal simplistisch om de hulp van god in te roepen terwijl hij langs de andere kant iedere inwoner de mogelijkheid geeft om zich te bewapenen als een Rambo!
Nog voor de laatste dode waren de lobbyisten van de wapenindustrie reeds aan het bespreken hoe ze de mogelijke hitse tegen de vrije wapenverkoop zouden aan banden leggen.

Zoals de oude indiaan wist te vertellen dat de Amerikaan altijd wel ergens met iemand in oorlog ligt, voert hij een oorlog tegen zichzelf.

Trump gedraagt zich als God en wanneer hij geen oplossing ziet roept hij God aan!
Dan blijkt och gottekes hoe zielig je als land en leider kan zijn.



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!