Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
18-07-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kus van de juf…

Indien de juf van Macron van het eerste studiejaar nog leeft zou ze hem zeker een kus geven en mag hij een bank vooruit. De man is van een nieuwe generatie politiekers. In eerste instantie was er de indruk dat hij Trump een beetje zou negeren, spijts hem uitnodigde.
Hij wekte de indruk dat hij zijn pijlen volledig op Angela afvuurde maar de Franse President had duidelijk een goed doordacht plan hoe Trump aan te pakken.

Geen ontvangst op het asfalt toen Trump met zijn First Lady aankwam. Trump mocht eerst via de Amerikaanse ambassade het land van Dieu ontdekken. Na het afscheid van Angela kwam Macron een stevige hand drukken van Donald.
Heel doordacht en met de nodige zwier en show troonde hij Trump mee naar de restanten van Napoleon.
Het werd in tegenstelling met mijn allusie op zelfs geen pain, vin en Boursin een diner in het pronkstuk van Parijs. Voor iedere Amerikaan een plaats waar ze over dromen. De Eifeltoren is voor hem het ultieme van de grootstad.
Het was diezelfde Eifel die voor het Amerikaanse Vrijheidsbeeld zorgde. Een detail maar het is een teken dat er werd over nagedacht. Trump die weinig kaas at voor al wat het leger is blijkt te vallen voor uniformen en parades dus ook daarover werd nagedacht vooraleer hem uit te nodigen.
We leerden ook bij dat de muzikale kennis van Trump magertjes is. Het zou kunnen dat Donald enkel de speciale muziek herkent die typisch is voor bepaalde etablissementen waar meisjes van plezier ‘werken’!
Mogelijks zal Trump ook het Amerikaanse leger de opdracht geven om een Trumpliedje te componeren. Amerika en show zijn één pot nat en de man wil zowat in alles zijn mening doorvoeren.
Na het vertrek van de Amerikaanse gekke haardos, gaf de Franse President een speech in Nice voor de Nationale Feestdag. Hij verdiende nog een tweede kus van de juf want hij deed wat de media vanaf de eerste dag zou moeten doen. de naam van die moordenaars nooit meer vernoemen. Op een moderne manier doen zoals in de Middeleeuwen. Die laffe moordenaars doodzwijgen.

Veertien juli was voor al wat Frans was een reuze dag want ook de ritoverwinning in de Ronde was Frans!

Er zal een litertje wijn zijn gedronken en de zorgen waren eventjes weg…



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!