Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
22-06-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ontsnapt?

Is ons land ontsnapt aan een nieuwe gruwelijke aanslag?
Volgens de media had een crimineel opnieuw het afschuwelijke idee om een spijkerbom te laten ontploffen in het Centraal station van Brussel.


Soldaten schoten de man dood en gelukkig nog vooraleer hij zijn bom volledig tot ontploffing kon uitvoeren.

Na het verenigd Koninkrijk waren wij weer aan de beurt om machteloze onschuldige slachtoffers te hebben. Is men nog ergens veilig? Hoeveel onverlaten lopen er nog rond met van die onbegrijpelijke plannen?

Hoe langer hoe meer vragen waar geen pasklare oplossing voor is. Wat wel duidelijk is blijkt uit het optreden van onze soldaten. We hebben wel degelijk een leger met goede opleiding nodig maar dit om ons eigen volkje te verdedigen. Geen gebrek aan nieuwe uiterst dure gevechtsvliegtuigen maar soldaten die hun medemens beveiligen. Spijtig dat er van onze bewindvoerders misbruik zullen maken om toch te proberen en wellicht te lukken in de aankoop van dure vliegtuigen. Met wat de laatste weken boven komt drijven over ten onrechte uitkeringen aan politiekers mogen we weer vrezen voor gesjoemel zoals ten tijde van onze helikopters.

Zolang die sjoemelaars niet opgesloten worden tussen die extreme criminelen zal er geen oplossing komen. Onderzoekscommissies lossen het probleem niet op. Ze leggen de oorzaken bloot maar verder zijn er geen doeltreffende maatregelen. Voor wanneer zullen de gevolgen voor een sjoemelaar zijn zoals na een veroordeling?
Wanneer men ten onrechte misbruik maakt van uitkeringen zoals zitpenningen dan zou men zijn burgerrechten moeten verliezen, nooit meer aan politiek mogen doen. Al wat ten onrechte verkregen is in beslag moeten worden genomen.

Dit staat ten andere in ons wetboek: 'Iedere Belg is gelijk voor de wet!' Wat in het station van Brussel gebeurde is geen verijdelde aanslag maar een mislukte aanslag. Was de bom degelijk gemaakt dan was de catastrofe weer niet te voorzien. De militair schoot gelukkig de man dood maar niet omdat hij de aanslag verijdelde maar omdat de crimineel hem aanviel. De gek was ongemerkt in het station geraakt en daar hadden noch militairen, noch politie noch veiligheidsdiensten iets van gemerkt. Dus geen verijdelde aanslag maar puur geluk dat de man geen expert was in het maken van bommen. Dat De Wever voorstander is van militairen is geweten. Dankzij de poging van aanslag in het Brusselse station haalt Bart zijn slag thuis. Mondig als hij is komt hij de mensen dan de stuipen op het lijf jagen op Tv door te verklaren dat hij in Antwerpen meer dan 500 extremisten in het oog laat houden.
Hij daagt zo zowaar uit om een aanslag te proberen door te verklaren dat ze dag en nacht in het oog worden gehouden. Kregen nuchtere kijkers van het interview zoals ik de indruk dat het De Wever om persoonlijke macht is te doen? Door onze wetgeving heeft hij te weinig macht over Justitie en kan hij zijn politie niet opdragen wat hij zou willen opdragen. Ik ruik zo'n beetje Erdogan- Poetin- en Trumpisme bij Bartje. Die machtwellust. Gevaarlijk en een bron tot hels gekibbel in de politiek.
Hoe dan ook wij zijn nog lang niet aan de nieuw patatjes met die extremisten en lone wolfs.
Zelf sta ik te popelen om in dienst van de veiligheidsdiensten te treden. Als hond heb ik een neus die bommen van op afstand kan ruiken en dan moet mijn baasje nog enkel die slechterik doodschieten.



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!