Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
20-06-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Multicultureel!

Bepaalde politieke partijen zijn absolute voorstander van al wat multicultureel is. De Groenen en ook de socialisten hebben het over de verrijking van andere culturen in ons landje.
Oppervlakkig bekeken zou het een verrijking kunnen worden maar wat er nu in Brussel met al zijn multigedoe aan de gang is kunnen we ons vragen stellen over die verrijking.

We moeten niet verder gaan dan de vorige eerste Minister eens onder het vergrootglas te bekijken.

Een Italiaan met strikje en speedo zwembroekje…
We kennen Italië als het land van de maffia en de zwijgplicht. Die gewezen Eerste Minister zorgde voor een Italiaanse culturele aanpassing in ons land. Het is duidelijk dat die maffia praktijken uit zijn oorspronkelijk
land nu in ons landje hun intocht deden. Miljoenen verzamelen zonder inspanningen. We hebben nu via Eric als regisseur de mogelijkheid om een eigen ‘Godfather’ te laten filmen.
We moeten toegeven dat het niet enkel de Waalse Socialisten zijn die zich verrijkt hebben, door de zwijgplicht was het een koud kunstje voor andere partijen om in het spoor van Di Rupo te treden.
Dankzij het gesjoemel wil men het aantal parlementairen en voorzitters allerhande beperken. Binnen de kortste keren zal het communautaire weer de kop opsteken want wie zal zijn erepostje verliezen? De Brusselse Vlaming! De Wever zal op zijn achterste poten gaan staan en we zijn weer voor een periode vertrokken. Dankzij politiekers zullen er opnieuw spanningen ontstaan tussen Walen en Vlamingen.
Zondag wond de Brusselse politieker er reeds geen doekjes om en zei flagrant dat ze de Vlaming kunnen missen. Voor De Wever een aanzet dat ze dan ook geen Vlaams geld meer moeten krijgen.

In het verenigd Koninkrijk weten ze ook wat het resultaat is van het Multi culturele. Aanslagen die ook in ons land en Frankrijk niet vreemd zijn. Dat die verrijking een keerzijde heeft bewees er eentje door nu ook met zijn lichte vrachtwagen moslims weg te maaien in de buurt van een moskee.

Geweld met geweld bestrijden is geen oplossing maar wel een bewijs dat er grenzen zijn wat dat multiculturele betreft.
Kat en hond komen bijwijlen apart overeen maar zet er best niet teveel bij elkaar of het is oorlog!



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!