Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
13-06-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ruiselede uit de ban?

Het proces tegen de dokter uit Ruiselede ging opnieuw van start. Wellicht zal het nu eindelijk tot het einde van het proces zijn. André rammelde genoeg met de onderzoekers hun voeten. De ban bij de bevolking van Ruiselede zal gebroken worden want de dokter is zich aan het vast lopen in leugens en data.
Het familiedrama zal vanaf nu dag per dag in de publieke opinie komen en naam en faam van zowel de dokter als de ganse familie Zullen open en bloot in de pers verschijnen.

Gedaan met verstoppertje spelen voor de opdrachtgever. Zelfs het vermoeden van al dan niet incest van Stijn Saelens zal geen verzachtende omstandigheid zijn voor de dokter. Tegen het uiteindelijke vonnis zal blijken dat het ganse drama voornamelijk een geldkwestie was. Dat Stijn mogelijks ontoelaatbare zaken deed met zijn dochter zal tijdens het proces verwateren. De dokter beging een fatale fout om jaren te ontkennen de opdrachtgever te zijn. Zijn verdediging dat hij dit deed omwille van zijn kleinkinderen kan hij niet langer staande houden.

Een degelijke advocaat zal voor de tegenpartij hameren op de voorbedachtheid van de moord. Dit voorgevoel hadden velen toen bij de aanvang van het onderzoek bleek dat Stijn zijn graf klaar lag!
De uitleg dat André nu probeert om van moord naar verdwijning af te zwakken zal de rechter van tafel vegen.

Na zijn bekentenis is een zware straf een verplicht verdict. Ook voor zijn compagnon want het zijn beiden leugenaars en beiden hadden maar oog voor één ding: geld!

Naast de gevangenisstraf, het gezichtsverlies voor de dokter in Ruiselede is zijn zwaarste straf de kleinkinderen en hun moeder zullen de dokter niet meer aanzien als opa en papa.
Verder zal het proces de geschiedenis ingaan als één grote scheldpartij tussen de advocaten. Nu de zaak niet voor een volksjury komt zit er voor de advocaten niets anders in dan hun theatraal optreden aan te passen aan het bekladden van de raadsman van de tegenpartij. De moord is ondergeschikt geworden aan het ‘spel’ tussen advocaten. André Guselbrecht beging naast de moord de fout om vanaf dag 1 van het onderzoek te liegen. Sherry is een meester leugenaar en mogelijks krijgt de doodsbegeleiding van de vader van Sherry ook nog een staartje voor Gyselbrecht met als eindresultaat dat de eindconclusie zal zijn dat alles om geld draaide!



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!