Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
10-03-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrouwendag

Elk jaar hebben we dat dagje dat we vrouwendag mogen noemen. Wie heeft daar nog iets aan? Voor mij hoeft zo'n dag niet meer want er is een gebrek aan de dolle Mina's van weleer. Er zijn geen exemplaren meer die staan te roepen en te tieren van: 'eigen baas in eigen buik'. Wil je van die vrouwen zien die hun 'lijf' gebruiken om wat te tonen dan moet je naar de Gay-parade gaan kijken. Vrouwen doen het nu zoals mannen met artikeltjes en weinig zeggende woorden. Er zit geen 'swong' in hun betoog.

Neem die Meyrem Almaci die ligt te zeuren dat ze haar niet begrijpen, dat ze het enkel over haar borsten hebben. Dat ze al tevreden is dat ze over die borsten een artikeltje schrijven. Als wil ik de raad geven dat ze beter die borsten zou 'painten' in een groen kleurtje. Dat zou meegenomen zijn voor haar partij.
Of die Meyrem nu een maatje te groot heeft maakt geen verschil over wat je als vrouw wil. Neem Maggy die heel duidelijk een maatje of twee drie of meer teveel heeft maar die veel meer feministe is dan al die 'tuttebelle' die opkomen voor de vrouwendag.
Vrouwen die erkenning verdienen zijn niet dat groepje gierende meiden over feministen maar vrouwen zoals een Maggy, een wijlen Britse Margareth of Duitse Angela. Niet dat het die vrouwen zijn die het warm water uitvonden maar wel vrouwen die een 'poot' hebben daarop ze staan.

Vrouwen die zich niet onnodig druk maken over enkele beledigingen die ze moeten incasseren. Die beledigingen zijn toch maar van imbeciele mensen. Beledigingen moet je over je rug laten glijden en als opmerking moet je enkel zeggen dat het stof de ster nooit raakt! Meyrem mag nog zoveel roepen en tieren dat Trump geen respect heeft voor vrouwen maar dat ze dit in Amerika gaat verkondigen. Dat de Russen partnergeweld uit het strafboek schrappen is zwak maar ook daarvoor moet ze in Rusland gaan betogen. Dat vrouwen in de wereld nog de tolerantie van de mannen moeten ondergaan klopt maar laat het ons houden voor de situaties in eigen land.
Bij ons hebben vrouwen het niet slecht. Er kan nog links of rechts wat verbeteren maar globaal gezien is het vrouwke evenwaardig als het manneke.

Het is stilaan de tijd om een mannendag te beginnen. Zonder stakingen en dergelijke. Gewoon als man thuiskomen en de sloefkes die klaar staan, het eten met kaarsje en glaasje wijn, onder gestribbel een matchke op TV mogen volgen en op de bediening kunnen rekenen van een fris Jupilerke met stukje kaas en borrelhapje.
Meer moet dat echt niet zijn en als het vrouwke dat goed aanbrengt dan zal de man haar niet lastig vallen als de voetbalwedstrijd op niks trok.




Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!