Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
27-06-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thuis…

Opnieuw een seizoen dat op zijn einde liep. Zoals naar gewoonte was de laatste aflevering voor de zomerstop één en al drama. Zoals bij elke aflevering sneuvelen er enkele acteurs en kunnen ze hun vroegere activiteiten terug opnemen. Zowel Marianne als Hélène werden door hun gezamenlijk vriendje naar de eeuwige jachtvelden gezonden. Olijfje zal afwachten worden zoals bij de vorige afleveringen want ook toen bleef de ‘zomervraag’ of er nog leven overbleef voor het volgende seizoen.

Bianca gaat terug voor een periode verdwijnen en ook haar stiefzusje zal niet meer dagelijks te zien zijn.

Frank kreeg een crisis zoals men er dagelijks meemaakt in psychiatrische instellingen….

Niettegenstaande het maar om een soap gaat is er toch goed nagedacht en de feedback van mensen met NAH (niet aangeboren hersenletsel) speelt Luc Bomans zeer voortreffelijk. Karakterwijziging en gebrek aan normbesef na zijn mislukte wanhoopsdaad geeft de acteur heel goed weer. De man werd door de soap een heel goede acteur.

Zorgen zullen de makers stilaan wel krijgen om hun aantal kijkers te behouden. Al goed en wel om er na ieder seizoen een deel te ‘liquideren’ maar de kijklustigen met iets of wat jaren op de teller staan minder enthousiast om de jonge nieuwkomers te verwelkomen. Dat jong geweld is te luidruchtig. De vorige generaties herkennen zich niet in die jongeren. Ze zullen Marianne & Cie missen.

Naar de toekomst zullen ook nog Yvetje verdwijnen en Jenny en haar gierigaard zullen wellicht ook binnenkort met de camper uit de serie geschreven worden.

Vanaf nu is het weer twee maanden herhalingen volgen. Alhoewel 2016 is een boerenjaar. Na de voetbal, de Tour hebben we nog de Spelen.

Erger dan een soap is de realiteit en nu we de Britten verliezen in Europa hebben we al enkele minuten minder Eurosong, ploegen minder bij Europese sportwedstrijden enz.

We moeten hopen dat er geen navolging komt van uitstappen uit Europa of we zitten met dubbele afleveringen van herhalingen van F.C. De kampioenen…



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!