Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
11-05-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aandachtig of oppervlakkig?

De aandachtige lezer van Baziel zal vandaag zijn euro gevallen zijn bij het aanhoren van het nieuws. De oppervlakkige lezer mag zich kandidaat stellen om in de politiek te gaan. Die betweters uit de Wetstraat lezen ook alles diagonaal…

Wat we konden verwachten is al begonnen. De Nederlanders nemen het voortouw en hun truckers nemen de binnenwegen zodat ze geen bakske aan hun voorruit moeten kleven. Het was voorspelbaar dat buitenlanders onze betaalwegen links zouden laten liggen en dus is het de Belg die weer opdraait voor de extra kosten.

De volgende aderlating zal zijn dat Rotterdam meer de voorkeurhaven zal worden en dat onze (meeste zogezegde Belgische chauffeurs) minder vrachten zullen moeten vervoeren.

De aandachtige lezer zal zich herinneren dat Baziel voorspelde dat er een verschuiving zou gebeuren die geld zou kosten.

Securex deed reeds een onderzoek en wat blijkt?

Werknemers boven de 58 die geen beroep meer kunnen doen op het brugpensioen stappen over naar langdurige ziekte.

Baziel verwittigde Kris Peeters maar hij las oppervlakkig en zit nu met de gebakken peren.

De man moet nu Maggy onder druk zetten om die langdurigen te sanctioneren. Ook geen oplossing want het zal nog een verschuiving teweeg brengen. Geen ziekte-uitkering zal ervoor zorgen dat men zal overstappen naar het OCMW.

Er dringt zich een voorstel op om naar de toekomst een examen in te richten voor toekomstige politiekers.

Jaren liep het mopje dat om ‘flik’ te worden je moest kunnen lezen en schrijven. Ook voor mensen op kieslijsten zou dat moeten.

Wat draait er eigenlijk nog vlot in ons land?

Er is ongenoegen bij de Federale overheid. Ongenoegen bij de cipiers, ongenoegen bij de centra van kringloopactiviteiten, ongenoegen bij de welzijnssector, ongenoegen bij de verkeersleiders, ongenoegen bij de loodsen, kortom er is bijna overal ongenoegen.

Besparen op onrechtmatige manier en rijken belonen is het devies van de regeringsleiders.

Geld uitgeven aan onderzoekscommissies war we van op voorhand weten dat de enige reden van tekortkomingen waren dat er geen voldoende geld was. Omdat alle commissieleden dit weten vullen ze voorlopig hun dagen met kritiek op mensen die deden wat ze konden met de weinige middelen. Nog enkele dagen en dan zal die commissie vervallen in het elkaar beschuldigen en beschimpen.

Even de aandacht want ik vrees dat er binnenkort nog één van die dames in Brussel het toneel zal moeten verlaten. Namelijk Joke. Liegen dat die kan, of mooier uitgedrukt…. Geen antwoord geven op gestelde vragen om haar vel te redden. Ze komt met de dag ongeloofwaardiger over. Gelooft er echt iemand dat het transportbedrijf dennen liet omhakken, gelegen op de bermen tussen twee autostrades?Ik vrees dat Joke een beetje een oriëntatieprobleem heeft en geef de raad enkel haar chauffeur te laten rijden want ze lijkt me met haar uitleg in staat om te gaan spookrijden.

Leuk is onze bekende BV met zijn gewezen spleetje tussen de tanden. Tegenwoordig herkent men hem aan zijn uniek kapsel en zijn redevoeringen met handen en armen. Eigenlijk ludiek hoe Guy Verhofstadt Erdogan uitdaagde. Minder ludiek zal de reactie van erdogan zijn. Alsof we nog geen conflicten genoeg hebben gooit Guyke olie op het vuur. Erdogan uitte reeds beschuldigingen aan ons land dat we partijdig zijn omtrent de Koerden en de uitlatingen die Verhofstadt deed zullen het allemaal nog meer op de spits drijven.

Hopelijk stuurt Erdogan zijn mannen enkel naar de wijngaard in Toscane want ik denk dat Guy geen beroep zal moeten doen op druivenplukkers in loopbaanonderbreking dit jaar!

Mijn voorstel is dat we ons moeten beginnen haasten want Will Tura werd 75 en beloofde wel nog een tijdje door te gaan maar hij kan best aan een liedje beginnen over ons dierbaar land.

Als ons landje moet doodgaan dan kan hij best al zijn song geschreven hebben voor de uitvaart….





Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!