Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
09-05-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Decadentie!

Bij iedere eeuwwisseling is er telkens een soort opflakkering van decadentie.

We zijn al 2016 en toch is er nog een decadentie aan de gang.

Er is toch iets onbegrijpelijk bij sommige jongeren.

In Waregem was het ‘bal der bals’ een voorbeeld van ongehoord gedrag. Wat kan men als jongere nu hebben aan het zich in coma zuipen?

Gans anders dan vroeger bezondigen meisjes zich nu ook aan overmatig drankgebruik.

Psychologen hebben veel denkwerk want naast die jongeren die strijder willen worden, zijn er nu ook jongeren die drank als het heil zien.

Komt dit door de welstand of zijn sommige jongeren niet meer in staat om de allerkleinste tegenslag te verwerken?

We hebben allemaal in onze jeugd ‘domme’ dingen gedaan maar zonder de regelmaat die die jongeren tegenwoordig hebben. Het is niet een eenmalig uit de bol gaan maar hun onredelijk gedrag krijgt een soort van vast patroon in hun leven.

In het zelfde weekend; en in schril contrast, was er de formidabele actie voor Kom op tegen kanker.

Hoed af voor de deelnemers aan het fietstochtje voor het goede doel. Fietstochtje is te minimaal want het betrof een fietstocht. Van Mechelen naar Torhout, een brokje eten, en dan terug naar Mechelen. Je moet het maar doen en zelfs met een biefstuk in je rijbroekje is het geen sinecure. De weergoden zaten wel mee maar de temperatuur was een beetje aan de hoge kant voor dergelijke inspanning.

Het is niet allemaal kommer en kwel en de media moet het positieve meer benadrukken dan die paar ‘charels’ die geen blijf weten met zichzelf.

Dat media een heel grote impact hebben zal binnenkort nog maar eens blijken.

Vermoedelijk zal een nieuwe rage ontstaan. Het onverantwoord gaan zwemmen, surfen in zee. Dat het zeewater koud is en gevaarlijk voor onderkoeling zal weer sommigen er niet van te weerhouden om te gaan zwemmen in onbewaakte zones.

Er is reeds sprake dat de reddingskosten zullen doorgegeven worden aan de roekeloze zwemmers. Weer voor sommige ouders een prijskaartje die ze niet verdienen…

Het risico voor onderkoeling in ‘zeewater’ is zeer groot en ik weet waarover ik spreek. Als doorwinterde zeezwemmer weet ik heel goed hoe fris het water is.

Een ijsbeer ben ik niet maar zowel in de zomer of in de winter duik ik regelmatig het wilde water in. Natuurlijk heb ik als hond het nodige plunje en zit mijn binnenkant een beetje anders in elkaar dan bij mijn baasje….

 



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!