Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
01-03-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lefgozers!

De turteltaks kreeg wel de naam van turtelboom maar ze is niet de enige schuldige. Al wie voor de toepassing stemde van die taks heeft boter op het hoofd.

 

Lef hebben is noodzakelijk om het iets of wat waar te maken in onze huidige maatschappij.

Echte lefgozers zitten er echter niet in onze huidige regering. Ze geven de hete aardappel aan elkaar door. De oneerlijke en nutteloze taks proberen ze af te zwakken met het toekennen van een hoger pensioen voor de minder bedeelden. Verlegen zijn ze niet want de sukkelaars die ‘opslag’ krijgen zullen netto een 8€ meer op het pensioenstrookje merken.

Je moet inderdaad lef hebben om mensen 8€ meer te geven en dezelfde dag 100€ (minimum) extra doen betalen op de factuur voor energie.

 

Vandaag zit de partij in de oppositie maar Freja zijn we nog niet vergeten…

Zelfs voor Freya waren er reeds bedriegers in het parlement.

 

De toenmalige politiek van de jaren 80 motiveerden mensen om te verwarmen met ‘propere’ verwarming. De mazouttanks wilde men verminderen en toen jonge mensen bouwden, of verbouwden plaatsten mensen verwarming met elektriciteit. Het was proper, minder onderhoud, toen waren die mensen de voorlopers van de eerste huizen die isolatie hadden.

Woningen kregen een ‘vide’ met lucht, zodat men niet zoals tegenwoordig alles potdicht maakte om er dan gaten in te moeten maken omdat er geen ventilatie is. Het werden de eerste huizen met dubbele beglazing en die mensen isoleerden toen reeds hun zolder…

Er was geen sprake van enige premie. Mensen spaarden en isoleerden in hun vrije tijd. Voorlopers van energiebesparing waren ze zonder dat men al die reclame zoals tegenwoordig in de bus kreeg.

De bedanking is dat die mensen nu extra moeten betalen voor hun elektriciteit terwijl grote bedrijven premies krijgen!

Meer dan lef moet je hebben om mensen openlijk te bedriegen en te beliegen.

 

Geen enkele politieker buiten de Pvda neemt enige verantwoordelijkheid en durft eerlijk toegeven dat die ganse taks puur bedrog is.

Wat kan het de gewone man schelen dat bedrijven steeds dreigen om met hun bedrijf naar het buitenland te gaan. Ze doen het na ontvangst van alle mogelijke premies toch.

Voorbeelden zat met Renault, Ford Genk en zoveel anderen.

Eens ze genoeg profiteerden sluiten ze hoe dan ook de vestigingen in ons land en vertrekken met de dikke premies in hun achterzak.

 

De bende van Freya staat nu te roepen en te tieren op de banken van de oppositie maar ze deden de vorige jaren niks anders dan ook de mensen bedriegen.

 

Je zal maar een bestaansminimum hebben met een surplusje van enkele euro’s en plots een rekening krijgen voor elektriciteit met een verhoging van 100€! Electrabel mag dan nog briefkes sturen dat ze vanaf 1 maart de verhoging invoeren en spreiden, het is sowieso een aderlating voor veel mensen. De BTW mag dan nog zakken maar dit zal er niet voor zorgen dat bij die klasse hun broek zal afzakken omdat ze nog minder over houden dan voordien om te eten….

 

Een goede raad van nonkel Baziel…

 

Neem het openbaar vervoer naar Noord Frankrijk. Steek nadien de grens te voet over naar België, geef je op als vluchteling. Je krijgt een dak boven je hoofd, eten en drinken, een beddeke en je zit gratis in een lokaal met verwarming. Ga winkelen bij de Carrefour en onthoud enkel de woorden: ‘no money’ en het rode Kruis zal je rekening betalen….

 



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!