Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
16-08-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laksheid blijft niet ongestraft!

Voor ons zijn Chinezen mensen die formidabele optochten hebben met draken, voetzoekers, veel gekletter en vuurwerk.

Iedereen wipte al eens binnen om te Chinezen in hun typische restaurants en de ‘luie’ kooklustigen zijn vaste klanten in de meeneem Chinees. Diegenen die ooit in de keuken van die restaurants kwamen gaan nooit meer Chinezen. De Chinese levenshouding over netheid en hygiëne zijn niet wat wij Europeanen gewoon zijn. Het steekt allemaal niet zo nauw voor de Chinees. In onze ogen een vorm van laksheid. Wat ze nu meemaken in hun havenstad is ook een gevolg van laksheid en geen
enkele vorm van veiligheid respecteren. Indien de berichten juist zijn lagen er tonnen chemische producten zonder enige bescherming opgeslagen… Wij kunnen ons dat niet voorstellen maar China is één van de toplanden met de meest onveilige industrie. Als toerist lopen ze in ons land rond met een ‘doekske’ voor hun mondje maar in eigen land stockeren ze hun gevaarlijk afval waar ze het kwijt kunnen.

De bevolking is laks en durft nauwelijks opkomen tegen het regime maar dit zal zich vroeg of laat wreken. Gans de wereld zal dit dan ondervinden want een kwaad Chineeske is een vies mannenke! Zo’n beetje hyper kinetisch en opvliegend!

Onze Franse buren zijn ook laks geweest in en rondom Calais. Ze lieten de vluchtelingen maar begaan en zoals ze reeds jaren laks de grenscriminaliteit aanpakten krijgen ze de laatste tijd het deksel op hun neus. Na de tolerantie is het voor de Franse overheid nu plots geen laksheid meer maar een hardere aanpak. Mogelijks krijgt Jan Jan gelijk en zal het vluchtelingenprobleem zich
verplaatsen naar ons land.

Onze andere buur, de Hollander is ook al jaren zeer laks wanneer het over drugs gaat. De uitvinder van shop voor ‘vergif’! Dat het niet zou blijven met een jointje te verkopen of een paddestoelleke wist het kleinste kind maar de Kees was tolerant.

Ook wij zijn te tolerant in dat bestrijden van die drugshandel want de strafmaat is veel te licht. Onschuldigen die een fietstochtje maakten in de bosjes van Zuttendale zijn het slachtoffer van een te weinig harde aanpak van onze Justitie.
Mogelijks hebben die mensen hun afval van hun ‘pillenfabriekske’ ook net over de grens gedumpt in Nederland! Mogelijks leerden die chemische fabrikanten hun ‘stiel’ van Jaap of Kees!

Het mooiste bewijs dat laksheid niet ongestraft blijft leerden we van de Amerikanen. Zowat de helft van de bevolking denkt en loopt zoals John Wayne met een ‘schietgeweer’ op zak en de resultaten horen we dagelijks. Onze kindjes zingen van: ‘pief, poef, paf en je broek vliegt af!’ In Amerika doen ze pief, poef en paf met als resultaat ...  Je ligt klaar bij de begrafenisondernemer….



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!