|
Van in het kleuterklasje leer je vlug dat je als haantje de voorste altijd de domste bent.
Wat stellen we vast?
Dat sommige van onze politiekers nooit leerden of nooit zullen beseffen dat ze de domste zijn
Neem de beslissing om ons met die oude F16 toestellen te gaan moeien in het wespennest van de extremisten. Die zinloze slachtpartijen moeten een halt worden toegeroepen en blijkbaar zijn wapens de enige manier. Onderhandelen zit er zeker niet in want er is geen sprake bij die moordenaars van een normaal gedrag. Maar moet een pietluttig landje zoals het onze met alle mogelijke manieren aan de grote klok hangen dat we gaan meevechten?
Een duidelijker vraag om hier aanslagen te krijgen kan je niet maken.
Om zeker van de brokken te delen startte het proces in Antwerpen tegen die heethoofden die mensen ronselden om te vertrekken naar het oorlogsgebied.
De rechter zal sommigen bij verstek moeten veroordelen omdat hij zelfs niet met zekerheid weet of de dader nog in leven is
Dat moordenaars of mensen die misdaden tegen de menselijkheden pleegden moeten gestraft worden is een feit.
Doch de timing van het proces kan men niet slechter kiezen. Van verjaring is geen sprake dus kon men het proces uitstellen tot een meer geschikt moment.
Justitie denkt zoals gewoonlijk weer anders. De supermacht zoals we de rechterlijke macht moeten bekijken heeft weer het lumineuze idee dat ze een hoofdvogel gaan afschieten.
Niet moeilijk dat de media hun tenten opslaat rond het Justitiepaleis van Antwerpen.
Ieder normaal denkend mens weet dat de extremistische gedachte een wraakactie zal worden. Ofwel beseffen die slimme heren van Justitie dat niet en dan stelt zich de vraag hoe capabel die mensen zijn, ofwel willen ze zichzelf bewijzen dat ze Super Mario zijn!
Intelligenter zou geweest zijn er al die heisa niet zou zijn.
Uitdagen is nooit goed. Rechters weten dit maar al te goed want hoeveel vrouwen kregen al het deksel niet op hun neus omdat ze de dader uitdaagden?
Het is niet omdat je als knap kind uitdagend rondhuppelt er een recht bestaat dat je mag besprongen worden. Toch zijn er al meerdere rechters die daders door het uiterlijk vertoon van die mooie jongedames de verkrachter vrijspraken.
Heel erg zal het zijn als er hier onschuldige slachtoffers vallen omdat er bepaalde personen in hun ivoren toren beslisten dat ze de moed en lef hebben om te oordelen.
Wat is er in feite mis met jongens die ten oorlog trekken niet voor een goede zaak, niet voor enig geloof maar enkel om te moorden hen ons grondgebied te verbieden. Het volledige Europese grondgebied. Wettelijk volledig haalbaar. Gewoon die moordenaars staatloos maken en ze moeten voorgoed in het land van hun gedachtegang blijven.
Een eenvoudige manier om zich te ontdoen van mensen die gewoon gaan moorden.
Het is aan het land waar de daden gebeurden om voor gerechtigheid te zorgen.
Velen zullen twee keer nadenken want als staatloze heb je totaal geen rechten en tel je voor niks of niemand nog!
|