Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
20-03-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geheugenverlies!

Het wetsvoorstel voor naamaangiften is nog niet rond en het is al één en al miserie.
Niet moeilijk dat een CD-nv parlementair vlug de Kamer uitliep om naar zijn partijvoorzitter te bellen.
Als het ‘koppel’ niet overeenkomt over de keuze van de familienaam of namen dan komt de naam van de vader eerst. Turtelboom viel niet uit haar boom maar liet een serieuze tak op de kop van de katholieke papa’s vallen….
Wat nu in de toekomst? Als de pastoor, onderpastoor of andere verkondiger van Gods woord zijn rubbertje niet of scheef en schots aantrok!
Dan krijgt dat ukkie de eerste familienaam van bijvoorbeeld Vangheluwe… Geen probleem voor Turtelboom maar voor de stamboom?
Wel iets eenvoudiger naar de toekomst bij het opzoeken van de stamboom in tegenstelling tot wat er velen nu denken.
Als onderzoeker volg je gewoon de route van de overplaatsingen van mijnheer pastoor! Het onderzoek zal wel iets duurder worden als de verwekker een hogere ‘graad’ heeft in de kerkelijke hiërarchie. Ze plaatsen die mannen gemakkelijk over naar de andere kant van de wereld voor enkele jaren….

Ook niet alles wanneer je iets teveel dronk, een misstapje deed van het voetpad en op je bolleke viel… de speciale engelbewaarder voor mensen onder invloed zal er wel voor zorgen dat het bij een hersenschudding blijft maar door die ‘kluts’ kan men zijn geheugen tijdelijk kwijt zijn. Vroeger had je één naam maar vanaf de nieuwe wet kan je meerdere namen hebben…. Men zou er een pint minder voor beginnen drinken.
Ik denk, een beetje typisch Open VLD, dat men aan de inkomsten denkt…
Op je achttiende kan je zelf beslissen of je die namen wel wil behouden. Dat je niet de naam van een vader wil die je moeder eens plezier wilde doen is begrijpelijk. Het zal echter geld kosten.
Wat als je voor pedofilie enkele korte jaren in de gevangenis zat? Kan je dan beslissen dat je een andere familienaam wil? Eventjes handig de onderzoekers de duivel aandoen om je verder in het oog te houden. We hebben een enorme databank maar er zijn wel links tussen de verschillende departementen maar de koppelingen lukken meer niet dan wel.

Terwijl onze leiders zich bezig houden met het maken van wetten over de familienaam is Amerika en Rusland bezig met een nieuwe koude oorlog… onze Europese leiders kijken nog een beetje de kat uit de boom. De grote mond voor Europa, Verhofstadt leerde zijn lesje nog niet. Voor zijn speech had hij volgens de VTM van Rusland een onderhoud met de oppositie… op zijn James bond luisterde men het gesprek af en zond dit uit… Het wil weer lukken, ons land is met moeite te vinden op een ouderwetse landkaart maar we zitten weer in de eerste linie als er van een koude een warme oorlog zou volgen…

Honderd jaar na de vorige oorlogen sterven nog dagelijks mensen door achtergelaten munitie…

Vandaag de internationale dag van het ‘geluk’ maar hopelijk zitten we morgen geen jaren met dagen van ongeluk….



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!