|
Na mijn daguitstap weet ik nu duidelijk het verschil tussen Rood of blauw
Aangekomen op de vrijdagmarkt in Leuven wandelde ik tot de Oude Markt en vleide me naast mijn baas in het zonentje op een terrasje. Gezellig tussen oud en nog nieuw. De gepensioneerden en onze toekomst, de jeugd.
Zoals altijd luisterde ik een beetje naar de gesprekken.
Opvallend hoe die gepensioneerden hopen dat door de eerste zon de klachten lopende vanuit de nek langs borst, rug tot aan de enkels stilaan zullen verdwijnen door de zon!
Gedaan met die pillen vitamine D de dokters zullen iets anders moeten uitvinden om aan hun snoepreisjes te kunnen geraken.
De studenten hebben duidelijk een andere vorm van medische problemen. Hoofdpijn en maagklachten. Sommigen menen de reden te kennen
met hun eigen woorden: weer teveel gezopen en te laat in bed!
Ik genoot van het verschil tussen oud en jong. Beiden hebben een andere vorm van humor.
Ik genoot van het jonge meisje dat aan haar vriendin vertelde dat ze niet weet hoe ze op haar kot geraakte, goed sliep maar deze morgen wakker werd met haar BH achterste voor aan! Ze moest haar verhaaltje vlug vertellen want ze had les binnen de twintig minuten. Veertig minuten later zat ze met een nieuwe consumptie nog te vertellen
Ook ik moest het luistervinken opgeven
opnieuw wandelen en via het mooie Leuvense stadhuis. Er was maar in één lokaal licht in dat grote stadhuis. Vermoedelijk van die ene man die de Stad in goede banen weet te leiden
den Louis tobback. Hoe die man op zijn leeftijd het weet te rooien met zijn oud en nieuw op zo een kleine oppervlakte. Een immens verschil met die andere studentenstad
Gent. Een hemelsbreed verschil tussen normen en waarden.
Na een sober middagmaal voor mijn baas, hij is ook gepensioneerde Zelfs met jaren pensioensparen en goed beheer moet hij toch nog niet al te zot doen); vervolgde ik mijn weg via de vele winkeltjes.
Na nog een terrasje voor de hoognodige koffie reden we naar die andere Stad! Mechelen
Een ander verhaal. In tegenstelling tot de rode broeder uit Leuven. Wie het verkeersplan van de binnenstad uitdokterde moet dringend iets doen aan zijn oriëntatie. Verkeersvrij maken mag maar zonder de nodige richtlijnen aan de stadsranden kan je wellicht iedereen een massa boetes aan zijn been lappen.
Een ander probleem is dat je als toerist vloeiend Arabisch moet verstaan. De nieuwe Mechelaar staat te vriendelijk te woord maar zijn uitleg hoe je van punt A naar punt B moet wandelen is in zijn moedertaal moeilijk te begrijpen.
Somers is veel jonger dan tobback en dat merk je duidelijk
het verschil aan levenswijsheid!
Na het bewonderen van de binnentuin van het gerechtsgebouw werd het voor mij eindelijk een andere uitlaatklep.
Een wandeling die ik vrij kon crossen en lopen naar het Zennegat. De kans op een boete als vrij rondlopende hond was miniem
Veel mannen in het blauw kom je in die buurt niet tegen
het is er ook nogal verlaten en eenzaam buiten de sportieve loper of fietser.
Mijn dag verliep echter in mineur. Ik merkte een mooi konijn op en wou een beetje spelen. Het was een dom Nijntje, begreep mijn bedoelingen niet en dook in het dichte struikgewas ik dook mee! Een verkeerde duik ik zat aan alle kanten vast, van achter mijn oren tot aan mijn staart. Daarenboven heb ik nu nog een verrekte verrekking van mijn rechter achterpoot!
Het is dus rusten geblazen en een evaluatie maken wat ik zou kiezen in mei
rood of blauw?
Maar ik hoop eerst nog enkele andere dagtrippen te doen waar andere kleurtjes de scepter zwaaien
|