Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
18-01-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.God ziet je!
Wie herinnert zich nog de huiskamers in de vorige eeuw?
Een voorplaats die men enkel gebruikte als er bezoek kwam en bij begrafenissen.
De eigenlijke woonplaats was meestal achteraan met een apart keukentje en veel later werd er naast dat keukentje het buiten toilet ‘aangeplakt’.
Steevast stond er in die woonruimte een leuvense stoof waar de bewoners hun voeten onder de roodgloeiende pot warmden… Het deksel van die stoof lag half open zodat er wat licht was en moeder de vrouw Kerk en Leven kon lezen.
Alles gebeurde op die kachel. Koken, de was afkoken en met feestdagen bakten men pannenkoeken op die kachel.
Boven de schouw hing er nagenoeg altijd een kadertje met een ‘oog’ en de spreuk: ‘hier vloekt men niet, god ziet je’…
Vervlogen nostalgie?
Een beetje. Het is nog steeds hetzelfde maar een beetje moderner.
In de woonruimte staat nu een computer of laptop.
Handige jongens gebruiken die middelen om bij de mensen binnen te gluren.
Het is niet meer god die je begluurt maar een andere freak.
Van god mocht je niet vloeken. Van die nep God mag je alles en liefst heeft hij dat  je rondloopt in dat goedkoop kostuumke van Adam en Eva!
Je bent alleen in je privé en je denkt aan de spreuk: ‘je moet krabben als het jeukt!’ Geen probleem zolang het niet jeukt waar je nooit zou krabben met mensen in de buurt!
Voor hetzelfde geld krijg je tien minuten later een mailtje hoe je op zoek bent naar de nagenoeg uitgestorven ‘schaamluis’.
Van het verschot neem je de telefoon en belt naar de allerbeste vriendin om je ongenoegen te melden.

Waar je niet bij stilstaat is dat na je telefoontje Obama een berichtje krijgt: ‘De allerlaatste schaamluis werd in België aangetroffen maar zal zich niet meer kunnen voortplanten!

Vanaf heden heb ik een nieuwe hobby. Overal waar ik binnen kom zoek ik de pc of laptop en hangt er een gekleurd briefje boven het scherm dan weet ik het… hier loopt men niet in smoking rond…
 




Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (1)

20-01-2014
God ziet u!
Is het verdwijnen van de schaamluis het gevolg van de ontbossing voor landingsbanen?
Peter

20-01-2014 om 18:38 geschreven door peter Lecluyse




Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Startpagina !

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!