Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
07-12-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nelson Mandela

Grote Nelson?

xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /> 

Nelson Mandela blies voor de laatste keer zowel vriend als vijand omver.

Is men nu voor of tegenstander van de man, hij schreef geschiedenis.

Er zal dus zoals op Trafalar square ook wel een grote zuil met zijn standbeeld in Zuid Afrika komen.

Een mooie ouderdom kreeg de man maar een mooi leven was iets anders. Van niks een groot staatsman worden en dan zijn laatste levensjaren afzien met piepen en hoesten.

 

Volgende zondag met zijn uitvaart zal er schoon volk zijn. Ons  Elioke en Chriske willen absoluut op de foto…

Waren al die uitgenodigde mensen ook zo happig in de beginperiode dat Nelson voor de omwenteling zorgde in de apartheid?

Veel steun van al die groten der aarde heeft hij in het begin niet gehad maar zodra er wat meer gelijkheid was dan wilden al die groten op de foto naast Nelson.

 

Zoals mijn vader altijd zei: “er zijn heel veel mensen die eigenlijk een struisvogel zouden moeten zijn! er zouden nogal wat kopkes in de grond verdwijnen telkens het een beetje verantwoordelijkheid nemen is.”

 

In eigen land nam dat Gents madammeke met haar push-upke wel haar verantwoordelijkheid om haar boegbeeld Johan te verdedigen. Het is schoon en heeft iets van tederheid hoe Freya de Oostendse golven glad strijkt voor Vandelanotte.

De Middelkerkse stadsroeper mag zo luid  roepen en tieren als hij wil. Iedere nuchtere mens weet dat het niet zou mogen en kunnen dat een politieker als hoofd van gelijk welke firma geld doorsluist aan zijn firma. Meer dan 100 miljoen is niet niks maar als we horen hoe de regering ‘speelt’ met miljoenen in de begroting dan kunnen we enkel eens zuchten en in ons zelf denken: wacht maar tot de komende verkiezingen…

J.M. Dedecker denkt nu ook dat hij enkele stemmen heeft gewonnen maar de man heeft al jaren voor een groot deel gelijk maar kan het niet waardig aan de man brengen.

Hij had in heel veel dossiers gelijk in het verleden maar goede bewijskracht kon hij niet vinden.

Het past nu ideaal met het dossier ‘elektrische vleugels’… heel veel wind maar wind is vluchtig… echt waar want mijn pa zei me ook altijd: “het stinkt maar het is maar een scheet in een fles!”

Dat vuile woordje gebruikte hij nooit als zijn vrouw in de buurt was.

Mijn ouders droegen wel geen broek maar het was toch moeder teef die baas was over vader reu!

 



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!