Dagboek van een golden retriever
De wereld gezien door de ogen van een hond
06-08-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Outdoor Games!

Als sportliefhebber steun ik al wat met sport te maken heeft. Zowel laag of hoog niveau. Naar eigen vermogen is sport goed en volgens mij altijd gezond zolang men niet overdrijft.

Maar wanneer ik daarstraks na een ritje naast de tandem naar het Nieuws Laat luisterde dan heb ik meer dan bedenkingen.

Speciale outdoor games voor holibi’s is er al wat over maar als die mannen dan nog openlijk verklaren dat winnen geen belang heeft… het is enkel de bedoeling om gezien te worden en aandacht te vragen voor landen waar homo zijn een taboe is.

Ik ken slechts enkele homo’s en enkele lesbiennes. Aardige mensen die me in mijn vacht misschien wat zachter aaien dan de hetero maar verder niks mis met die mensen.

Apart of als koppel geen enkel probleem maar als ze in groep samen zijn dan doen ze echt abnormaal.

De manier waarop ze in groep aandacht vragen is gewoon ridicuul. Het heeft het omgekeerde effect van wat ze wellicht betrachten te bekomen.

Wat voor positieve aandacht kan je nu verwachten als je daar half of nagenoeg heel in je blootje op een kar staat te wippen in die gayparade? Mensen die het al moeilijk hebben met de geaardheid van anderen en die dergelijke beelden zien die worden nog negatiever.

Ook dat outdoorgedoe is volgens mij niet nodig. Ik dacht eerst dat het nog logisch zou zijn want geef toe een homo die de 100meter horden loopt dat zal iets apart zijn. Van die kleine pasjes, draaien met zijn kont zoals alleen modellen dat kunnen op de catwalk.

Voetballisten die elkaar om de haverklap om de hals vliegen na een doelpunt noemt men strandjeannetten. Volgens mij blijft er na wat ik als uitleg hoorde dat de sport op die outdoor games geen belang heeft er enkel de gemeenschappelijke douche achteraf over!

Het spijtige is dat ook die bende van exhibitionisten wellicht sponsoring krijgen.

De hondenclub waar ik leerde sociaal te zijn had alle moeite van de wereld om aan wat geld te geraken. Nu nog te begrijpen want ik ben maar een hond, een beest.

Erger is dat jeugdploegen, verenigingen die zich inzetten voor een gezonde geest in een gezond lichaam nauwelijks nog een zelfstandige of bedrijf vinden die wil steunen. Dat dan steun gaat naar mensen die sport onbelangrijk vinden is zonde.

In datzelfde nieuws hoorde ik dan het stamhoofd van ons land, weliswaar ook homo een oproep doen naar alle landen om de anders geaarden te waarderen dan gaat me dit te ver. Hij gebruikt of liever misbruikt zijn macht voor zijn eigen geaardheid.

Dat die mensen het moeilijk hebben om uit de kast te komen dat begrijp ik maar eens uit die kast moeten ze niet iedereen gaan choqueren.

Houden die mensen geen rekening met hun ouders en familie? Zolang ze in hun kast zaten hadden ze het moeilijk en zwaar maar ook hun dierbaren moesten het verwerken en als hun familie hen dan nadien alle remmen ziet losgooien, domme dingen horen verklaren dan hebben de gevoelens en emoties van hun dierbaren duidelijk geen belang meer.

Ik nam een besluit… beelden van die games, zoals die gayparades, dat is voor mij een reden om naar mijn mand te gaan. Dan sluit ik mijn ogen en droom van een lekkere teef!



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (1)

06-08-2013
outdoor games

Baziel, hou maar een telloor tegen je achterste... ik denk dat de kans groot is dat je enkele shotten onder je gat zal krijgen van sommige homo's. maar ik geef je wel gelijk. Als 'oud' trainer van basket jeugdploegen weet ik maar al te goed hoeveel moeite het kost om geld te verzamelen voor jonge sporters! Peter

06-08-2013 om 12:28 geschreven door baziel




Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • Hallo medeblogvriend(en) in de komende feestdagen
  • Prettige zomerse zonnige dag
  • Goedemiddag blogmaatje
  • voyeurisme?
  • Deal!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Blog als favoriet !

    Startpagina !

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!