De tricolor Sworks Tarmac rijdt geweldig. Ik ga nog meer op avontuur, solo of met Yves. Ik word lid van de WielerToeristenClub De Vrije Vogels uit Schoten. Zo fier op mijn club-outfit 
Twee keer heb ik de eer om met oude bekenden te gaan fietsen: Jan, het lief, en intussen aanstaande bruidegom, van een uitgaansvriendinnetje én Kristel, een kunstzinnig talent uit Schoten.
Zie hier de activiteiten:
en met Kristel
https://www.strava.com/activities/3415272969
https://www.strava.com/activities/3478597889
Gaandeweg krijgen afstanden een heel andere dimensie, 20km is heus niet zo onoverkomelijk, zoals ik vroeger wel dacht. Ik deed een keer het ringfietspad in tegenwijzerzin en nadien in wijzerzin om toch maar aan mijn 40km te komen zonder op teveel onbekend terrein te komen en de weg te moeten zoeken.
Een echte solo-fun-ride was absoluut de Anti-Tankroute, natuurschoon en
natuurgeluiden...oh, deze stadsmus kwam weer tot leven. Die route op mijn Sworks was een marteling voor mijn fiets, maar ikzelf kon er zo van
genieten... gelukkig was het een droge periode
In gezelschap, kom ik op plaatsen waar ik nog nooit ben geweest, soms zelfs niet met de auto. Dijken, fietspaden en smalle doorgangen in dorpjes, waar ik de naam niet eens van ken. Mijn tong hangt vaak op mijn tenen. Buitenadem smeken om wat trager te gaan. Stillaan bouw ik conditie op.
Mijn langste rit in 2020 doe ik op de eerste heetste dag van het jaar op 21 mei, samen met Yves, 141km, heerlijk, chill, genieten van de buitenlucht, het mooie weer en de beweging
dat verdiende een ijsje aan de sluis in Viersel 
Ik krijg niet genoeg van fietsen
Verslag in volgende blogbericht.
|