Er waren afgelopen weekend 3 crossen in Mechelen, deze was al zaterdag, en zondag was er in Neerpelt en Aalter te lopen. Afgelopen weekend geen dubbele punten. Mechelen, dat toch een mooie cross is, en Neerpelt werd door de Gantoise links gelaten. In Aalter werden er 11 prestaties geleverd.
Bij de junioren dames waren er opnieuw geen atleten. Zijn er dan geen junioren meer die graag crossen??
Bij de senioren dames was er met Michele wel een sterke prestatie. Ze werd 4de in haar categorie haar 25 punten op. Op die manier komt ze alleen aan de leiding met 114 punten.
1) Michele Vandevyvere 114p
2) Laura Martens, Lize De Vlieger 89p
4) Tessa Crois 11p
5) Jana Van Ballenberghe 5p
Erika was bij de masters dames aanwezig en raapte 2 punten mee. Ze heeft er in totaal nu 7
1) Christ Willems 31p
2) Marlene Vandenbroeck 25p
3) Erika Thybaut 7p
Bij de junioren mannen waren er 2 plaatsen bezet in de top 5, Brecht en Kobe sluipen zo wat dichter bij Rayan.
1) Rayan Vandenpoorter 146p
2) Brecht Fasseur 123p
3) Hens Kobe 114p
4) Thomas Pauwels 32p
5) Kobe De Langhe 30p
6) Tazur Hichem 27p
Bij de senioren mannen waren Gerben en Sander, die zijn eerste cross liep aanwezig. Ze liepen allebei top 10 met 29 aankomsten
1) Gerben De Backer 132p
2) Aaron Botterman, Karim 109p
4) Sander Vandenkouter 21p
Bij de Masters mannen waren er 2 uitslagen. De 50 plussers hadden hun eigen wedstrijd. Michael was eerst te vroeg aan de start maar vertrok toch te laat. jammer maar na een mooie achtervolging werd hij toch 26ste op 36 aankomsten
Bij de 35 plussers deed Zeger een goede zaak, met een 11de plaats staat hij opeens aan de leiding. Ook Steven doet opeens weer mee voor een top 3 plaatsna zijn 13de plaats.
1) Hens Zeger 248p
2)Ridha Guerfal 220p
3) Wouter Notebaert 204p
4) Steven Dobbelaere 186p
5) Michael Borremans 86p
6) Stefan Vanrose 75p
7) Geert Janssens 60p
8) Serge Demaere, Rudy De Backer, Bart Stroobandt 27p
11) Frank Herregods 18p
|