Ik ben Timmerman Els
Ik ben een vrouw en woon in Knesselare () en mijn beroep is housemanager.
Ik ben geboren op 16/11/1970 en ben nu dus 54 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Mijn hobby = mijn passie... de Cavalier King Charles Spaniël.
Het eerste levensjaar van Maggy in een notendop.
Het eerste levensjaar van "Lineke" in een notendop.
Cavalier King Charles Spaniël
“Lovely Magnolia's” Cavaliers Bijoux (R.I.P.) -
Maggy Colours of Wales (R.I.P.) -
Courtland Nobby Noa (R.I.P.) - Courtland Playful Pauline (R.I.P.)
en Lovely Magnolia's Querida Ginny
10-02-2014
Stormweer...
De storm is gaan liggen... buiten en zo stillekes aan in mijn hartje ook... Vorige week was zo'n rollercoaster van gevoelens: blijdschap om de geboorte van Noortje, verdriet om het veel te vroege heengaan van ons kleine meisje,... Af en toe laait de storm weer op maar verdriet heeft zijn tijd nodig... Bedankt aan iedereen die een berichtje van troost heeft achter gelaten op Maggy'tjes blog, sms, telefoon,... Dit doet goed... Noortje heeft voorgoed een plaatsje in ons huis... ook dat doet goed... Bedankt Vera en Tina omdat jullie dit voor ons mogelijk maakten!!
Ik moet eerlijk bekennen dat onze wens naar nog een cavaliertje niet verdwenen is met Noortje... Alles was er... de bench, de speeltjes,... en een véél te grote Petmate ("bedje" om in te slapen) volgens Maggy :lol: Bijoux & Maggy liggen voorlopig liever in de kleinere versie die veel knusser is volgens hen... Ons hart staat open voor een pupje maar het gebeurde doet ons stil staan bij... hoe groot het wonder van nieuw leven wel is... pupjes kun je niet toveren... Sta hier ook even stil bij... lieve mensen want het is beter geduldig af te wachten en een pupje te kopen bij een verantwoorde fokker dan naar een "dierenwinkel" te stappen... daar zijn altijd wel pupjes beschikbaar... Maar in welke omstandigheden? Kun je de mama zien? Worden de pupjes gesocialiseerd? Ondertussen ken ik Vera al een tijdje en weet ik dat het fokken van hondjes niet zomaar iets is... er komt heel wat bij kijken!! Dus... Wees geduldig... ... en je wordt beloond met een schat van een hondje die het wachten meer dan waard was!!
Reacties op bericht (1)
10-02-2014
Alles komt wel in orde
Ja , Maggytje in dat bedje is er nog veel plaats over ! Maar met de tijd komt dat goed hoor meid ! Gelukkig maken jij en Bijou de dagen mooi voor de baasjes , geniet er maar lekker van ! En Noortje is er eentje die ik nooit zal vergeten . Uit een vorig nestje , nu 5 jaar geleden was er ook zo een ongeluks reutje die ons al vlug moest verlaten , nu komt het puppy cavaliertje hier nog te sprake !
10-02-2014 om 15:54
geschreven door vera
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek