Via deze weg wil ik alle kinderen die vorig schooljaar onze school verlieten een prachtige start toewensen in de middelbare school. De kinderen die vanaf morgen in het zesde leerjaar zitten wil ik alvast welkom heten. We maken er een fijn schooljaar van!
Via deze weg wil ik het medeleven van de ganse klas betuigen aan Hannah en haar familie met het overlijden van de papa. In gedachten zijn we bij jullie. Komende zaterdag is de begrafenis. In bijlage vind je de rouwbrief. Hopelijk kunnen er veel kinderen aanwezig zijn. De begrafenis gaat door in de aula van de stedelijke begraafplaats , Ziekebeemden te Mechelen.
de interdiocesane proeven zijn achter de rug. Vandaag kregen uw kinderen reeds de resultaten van de eerste dag mee, de resultaten van dag 2 komen er morgen aan. Op die manier kan u goed geïnformeerd aan uw weekend beginnen. Via deze weg alvast proficiat gewenst, jullie deden het erg goed.
Indien uw een kijkje wil nemen in de toetsen zelf, kan uw steeds even langskomen in de klas.
uw kinderen kregen alle toetsen die ze reeds gemaakt hebben, zoals gewoonlijk, verbeterd mee naar huis. U vindt ze terug in het toetsenmapje. De toetsen die uw kind vandaag maakte krijgt u morgen te zien. Indien u dat wenst kan u een overzicht krijgen van de resultaten van de reeds gemaakte toetsen van de voorbije periode. Stuur een mailtje naar koen.maes@coloma.be Op die manier bent u er zeker van dat u alle resultaten te zien hebt gekregen. De komende dagen volgen nog enkele erg belangrijke toetsen. Volgende week sluiten we af met de interdiocesane proeven. Proeven die voor alle zesdejaars van het katholiek onderwijs in Vlaanderen dezelfde zijn. Ook deze zijn belangrijk. De resultaten zijn tot nog toe goed te noemen. Uw kinderen doen het goed, nog even volhouden en dan genieten van een fijne vakantie.
De leuke activiteit van meester Stef resulteerde in deze mooie foto's en filmpjes. Bedankt meester Stef voor de leuke en leerrijke activiteit. Klik hier om alles nog eens goed te bekijken.
vandaag kregen uw kinderen hun examenrooster mee naar huis. U vindt deze ook terug in bijlage. Alvast heel veel succes gewenst aan iedereen. Goed oefenen en nu beginnen te studeren is de boodschap.
Proficiat voor de deelnemers aan de kangoeroewedstrijd. Een wedstrijd over gans Vlaanderen voor sterke rekenaars. De resultaten waren meer dan goed. Proficiat!!!Klik hier voor de foto!
Onze Lieve Vrouw van Vlaanderen by August Coppens & Lodewijk de Vocht Liefde gaf U duizend namen Groot en edel, schoon en zoet Maar geen een die 't hart der Vlamen Even hoog verblijden doet Als de naam, O, Moeder Maagd Dien Gij in ons landje draagt Schooner klinkt hij dan al d'andren Onze Lieve Vrouw van Vlaanderen
Waar men ga langs Vlaamsche wegen Oude hoeve, huis of tronk Komt men u, Maria, tegen Staat Uw beeltenis te pronk Lacht ons toe uit lindengroen Bloemenkrans, of blij festoen Moge 't nimmer hier verandren O, Gij Lieve Vrouw van Vlaanderen
Blijf in 't Vlaamsche harte tronen Als de hoogste Koningin Als de beste moeder wonen In elk Vlaamsch huisgezin Sta ons bij in allen nood Nu en in het uur der dood Ons, uw kindren, maar ook d'anderen Liefste Lieve Vrouw van Vlaanderen
In bijlage een animatie die Seppe maakte met het animatieprogramma Pivot. Heel wat kinderen van onze klas kunnen hier al goed mee aan de slag. Seppe is er al keigoed in. Top!