Deze week staat hoofdzakelijk in het teken van ons vooronderzoek. Wij zijn ons als het ware volledig aan het verdiepen in de organisatie Cliniclowns. Ondertussen hebben we al talrijke enquêtes gevoerd, die we nu volop aan het analyseren zijn.
Ondanks we ons nu nog in de onderzoeksfase bevinden, hebben we al heel wat creatieve ideeën neergepend. Volg zeker onze vooruitgang, want deze beloftevolle groep zal u zeker nog verrassen.
Ondertussen halen wij voor dit project de clown in ons naar boven en werken wij ons te pletter tot onze neus er rood van ziet. :·)
In het kader van onze opleiding, werken wij de komende weken intensief samen voor ons eindwerk. In opdracht van het reclamebureau Dubois meets Fugger, werken wij een project uit over VZW Cliniclowns. Op deze blog kan u onze werkzaamheden volgen. Bovendien wordt u op de hoogte gehouden van de laatste nieuwtjes betreffende onze groep.