Zoeken in blog

Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Welkom op mijn blog!
Zoeken in blog

E-mail mij

Iedereen mag mij mailen.

Een interessant adres?
Rondvraag / Poll
Hoeveel keer is Sven Nys al Belgisch kampioen?
4 keer
6 keer
10 keer
Bekijk resultaat

Foto
Archief
  • Klassement WK veldrijden 2009
    Rondvraag / Poll
    Welke sport heeft acteur Louis Talpe nog gedaan
    voetbal
    paardrijden
    tennis
    wielrennen
    Bekijk resultaat

    Rondvraag / Poll
    Wie is is wereldkampioen 2009 van waar is hij afkomstig?
    Lars Boom - Nederland
    Bart Wellens - België
    Sven Nys - België
    Niels Albert - België
    Zdenek Stybar - Zweden
    Bekijk resultaat

    20-25/01: Tour Down Under (PT)
    08-15/03: Parijs-Nice (HM)
    11-17/03: Tirreno-Adriatico (HM)
    21/03: Milaan-Sanremo (HM)
    05/04: Ronde van Vlaanderen (PT)
    06-11/04: Ronde van Baskenland (PT)
    08/04: Gent-Wevelgem (PT)
    12/04: Parijs-Roubaix (HM)
    19/04: Amstel Gold Race (PT)
    22/04: Waalse Pijl (HM)
    26/04: Luik-Bastenaken-Luik (HM)
    28/04-03/05: Ronde van Romandië (PT)
    09/05-31/05: Ronde van Italië (HM)
    18/05-24/05: Ronde van Catalonië (PT)
    07-14/06: Dauphiné Libéré (PT)
    13-21/06: Ronde van Zwitserland (PT)
    04-26/07: Tour de France (HM)
    01/08: Clasica San Sebastian (PT)
    02-08/08: Ronde van Polen (PT)
    16/08: Vattenfall Cyclassics Hamburg (PT)
    19-26/08: Eneco/Benelux Tour (PT)
    23/08: GP Plouay (PT)
    29/08-06/09: Ronde van Duitsland (PT)
    29/08-20/09: Ronde van Spanje (HM)
    17/10: Ronde van Lombardije (HM)

    HM = Historisch monument
    PT = Pro Tour 

    JANUARI
    1/01/2009 do Baal-Tremelo BEL GVA-Trofee 6  
    1/01/2009 do Petange LUX    
    2/01/2009 vrij Sint-Niklaas BEL    
    4/01/2009 zon Tervuren BEL    
    4/01/2009 zon Sint Michielsgestel NED    
               
    11/01/2009 zon NATIONAL CHAMPIONSHIPS   National Championships  
               
    12/01/2009 ma Otegem BEL    
    14/01/2009 wo Surhuisterveen NED    
    17/01/2009 zat Valkenswaard NED    
    18/01/2009 zon Roubaix FRA World Cup Series 8  
               
    24/01/2009 zat Zonnebeke BEL    
    25/01/2009 zon Milaan ITA World Cup Series 9  
               
    31/01/2009 zat Hoogerheide NED World Championships  
               
    FEBRUARI
    1/02/2009 zon Hoogerheide NED World Championships  
               
    4/02/2009 wo Maldegem BEL    
    5/02/2009 do Indoorcross hasselt BEL    
    7/02/2009 za Lille BEL GVA-Trofee 7  
    8/02/2009 zon Hoogstraten BEL Super Prestige 7  
               
    14/02/2009 zat Heerlen NED    
    15/02/2009 zon Vorselaar BEL Super Prestige 8  
               
    21/02/2009 zat eeklo BEL    
    22/02/2009 zon Oostmalle / Malle BEL GVA-Trofee 8
    In totaliteit vulden 370 personen het deelnemingsformulier in. Hiervan hadden er 253 de correcte antwoorden doorgegeven.
    1. Het verschil tussen Alberto Contador en Cadel Evans in de Tour 2007 bedroeg 23 seconden
    2. De eerste Belg die een Pro Tour rittenwedstrijd won is Johan Vansummeren in de Ronde van Polen 2007
    3. Jürgen Roelandts won in zijn eerste profjaar meteen 7 wedstrijden (criteriums inclusief).

    De schiftingsvraag bedroeg dus 370 deelnemers.

    De volgende vier personen stuurden de correcte antwoorden door en wisten de schiftingsvraag het dichtste te benaderen:

    • Simon Verhaeghe (Hulste) - 389 – verschil 19
    • Bart Mullie (Meise) – 347 deelnemers – verschil 23
    • Romain Labruyère (Stave) – 345 – verschil 25
    • Brecht Denys (Tielt) – 410 – verschil 40

    Zij worden vandaag door de ploeg verwittigd.

    Een dikke proficiat en tot de volgende wedstrijd !

    Stijn Devolder wint zijn 2de opéénvolgende Ronde van Vlaanderen - Philippe Gilbert 3de

    Vandaag was dan de langverwachte dag, de dag van 'Vlaanderens Mooiste', de Ronde van Vlaanderen. De renners gingen om 9u45 van start in Brugge, voor een tocht over 262 km. Na een tocht doorheen West- en Oost-Vlaanderen, kregen ze exact halverwege wedstrijd met de Molenberg de eerste helling van de dag voorgeschoteld. Daarna volgden nog 15 andere beklimmingen, met o.a. het trio Oude Kwaremont, Paterberg, Koppenberg, om diep in de finale af te sluiten met het tweeluik Muur van Geraardsbergen / Bosberg. Onderweg moesten ze ook 10 kasseistroken verteren.

    Het werd een bijzonder snelle editie van 'Vlaanderens Mooiste'. Onmiddellijk na de start was het alle hens aan dek en na 2 uur wedstrijd stonden bijna 100 km op de teller ! Het was dan ook een quasi onmogelijke zaak om weg te rijden uit het peloton, pas na 120 km kon een succesvolle vlucht opgezet worden.

    Er verschenen vier renners in de spits en zij begonnen met 2' boni aan de heuvelzone. Op het drieluik Oude Kwaremont, Paterberg en Koppenberg spatte het peloton compleet uiteen en konden zes renners de kloof naar voren overbruggen. Die kopgroep was gehalveerd, zodat we acht renners voorop kregen. Hierbij zat één Silence-Lotto renner, nl. een sterke Leif Hoste.

    De slijtageslag ging verder op de Taaienberg, waar er zich een achtervolgende groep vormde waarbij Philippe Gilbert, Staf Scheirlinckx, Roy Sentjens en Greg Van Avermaet. Op de Berendries volgden zij op 1' van de leiders, waar het trio Hoste, Chavanel en Quinziato zich kon afzonderen. Die drie kregen even het gezelschap van Boonen, Pozzato, Devolder, waarna Chavanel en Quinziato wegreden van hun metgezellen.

    Dat tweetal kreeg nog voor de Muur van Geraardsbergen het gezelschap van een ander duo, nl. Stijn Devolder en Preben Van Hecke en daar ontbond de winnaar van vorig jaar zijn duivels. Devolder snelde in zijn eentje richting Bosberg en pakte in Meerbeke zijn tweede opéénvolgende Ronde van Vlaanderen. De Duitser Heinrich Haussler (Cervèlo) eindigde nog afgescheiden als tweede, terwijl Philippe Gilbert de spurt van de achtervolgende groep won en het podium mocht vervolledigen. Die spurt werd nog ontsierd door een massale valpartij, o.a. Greg Van Avermaet behoorde tot de slachtoffers.

    Uitslag
    1. Stijn Devolder (Bel) Quick Step
    2. Heinrich Haussler (Ger) Cervelo Test Team op 59"
    3. Philippe Gilbert (Bel) Silence-Lotto
    4. Martijn Maaskant (Ned) Garmin - Slipstream
    5. Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha
    6. Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank
    7. Marcus Burghardt (Ger) Team Columbia - Highroad
    8. Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team
    9. Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale
    10. Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet - Colnago
    ...
    16. Roy Sentjens
    22. Staf Scheirlinckx
    27. Leif Hoste
    35. Greg Van Avermaet op 3'02"

    Leuven organiseert Belgisch kampioenschap wielrennen in 2010

    21 januari 2006

    Het Belgisch kampioenschap wielrennen voor profrenners vindt in 2010 voor de allereerste keer plaats in Leuven. Dat maakte burgemeester Louis Tobback (sp.a) op 20 januari bekend.

    De stad had zich eind 2005 kandidaat gesteld en de Koninklijke Belgische Wielrijdersbond (KBWB) heeft nu het kampioenschap voor elites met contract toegewezen aan de provinciehoofdstad van Vlaams-Brabant. De praktische organisatie van de titelstrijd zelf komt in handen van de Leuvense Stoempersclub. Die kan alvast rekenen op de financiële steun van bierbrouwer Inbev (Stella-Artois) die samen met de stad een groot deel van de inrichtingskost van 125.000 euro op zich zal nemen. Het Belgisch kampioenschap wielrennen voor profrenners vindt in 2010 voor de allereerste keer plaats in Leuven. Dat maakte burgemeester Louis Tobback (sp.a) op 20 januari bekend. De profrenners wacht in 2010 overigens een loodzware opdracht, want de titelstrijd zal verreden worden op het traditionele parcours van de Grote Prijs Jef Scherens. Dat betekent dat de renners minstens zestien keer de beklimmingen van de Keizersberg, de Wijnpers en de Ludenscheidsingel krijgen voorgeschoteld. De aankomst is naar alle waarschijnlijkheid voorzien op de Leuvense Bondgenotenlaan.

    Een speciale commissie van de wielerfederatie moet het voorziene parcours nog aan een grondige controle onderwerpen, maar veel problemen worden er niet verwacht. Burgemeester Louis Tobback is alvast opgetogen met de komst van het Belgisch kampioenschap in Leuven. "Elk jaar tijdens de GP Jef Scherens kreeg ik te horen dat het parkoers in Leuven de gedroomde omloop is voor een BK. Dit najaar is er daarover overleg ontstaan tussen de Stoempersclub, de stad, de wielerbond en Inbev. We hebben daarbij meteen duidelijk gemaakt dat we niet zouden meedoen aan een opbod met andere steden om de wedstrijd binnen te rijven. Dat is uiteindelijk ook niet gebeurd. Dat het BK 2010 in Leuven zal plaatsvinden is voor de promotie van onze stad alvast een zeer goede zaak", aldus Tobback.

    Volgens voorzitter Michel Vanmeerbeek van de Leuvense Stoempersclub betekent de komst van het BK in 2010 niet dat de GP Jef Scherens een jaar zal moeten wijken. "We beseffen dat we voor een enorme uitdaging staan, maar gaan we er wel vanuit dat we voldoende ervaring in huis hebben om een kampioenschap in te richten. Uiteindelijk organiseren we met de GP Jef Scherens elk jaar een topwedstrijd op een volledig verkeersvrij parcours", aldus Vanmeerbeek.

    (Kristof Debecker)

    Programma


    Januari
    12/01 22/01 Trainingskamp Spanje ESP
    18/01 25/01 Tour Down Under AUS
    23/01 23/01 Ploegvoorstelling BEL


    Februari
    01/02 06/02 Qatar VAE
    08/02 12/02 Trofeo Mallorca ESP
    13/02 15/02 Giro della Provincia di Grosseto ITA
    15/02 22/02 Tour of California USA
    18/02 22/02 Volta ao Algarve POR
    21/02 22/02 Tour du Haut Var FRA
    28/02 28/02 Omloop Het Nieuwsblad BEL
    28/02 28/02 Gran Premio delle Insubria ITA


    Maart
    01/03 01/03 GP di Lugano ITA
    01/03 01/03 Kuurne-Brussel-Kuurne BEL
    04/03 04/03 Le Samyn BEL
    06/03 08/03 Driedaagse van West-Vlaanderen BEL
    08/03 15/03 Paris-Nice FRA
    11/03 17/03 Tirreno - Adriatico ITA
    18/03 18/03 Nokere koerse BEL
    21/03 21/03 Milaan - San Remo ITA
    25/03 25/03 Dwars door Vlaanderen BEL
    28/03 28/03 E3 Prijs Vlaanderen BEL
    29/03 29/03 De Brabantse Pijl BEL
    31/03 02/04 KBC Driedaagse De Panne-Koksijde BEL


    April
    05/04 05/04 Ronde van Vlaanderen BEL
    06/04 11/04 Vuelta al País Vasco ESP
    08/04 08/04 Gent - Wevelgem BEL
    12/04 19/04 Tour of Turkey TUR
    12/04 12/04 Paris-Roubaix FRA
    15/04 15/04 Scheldeprijs BEL
    19/04 19/04 Amstel Gold Race NED
    22/04 22/04 Fleche Wallonne BEL
    26/04 26/04 Luik-Bastenaken-Luik BEL
    28/04 03/05 Tour de Romandie SUI


    Mei
    05/05 10/05 4 Jours de Dunkerque FRA
    09/05 31/05 Giro d'Italia ITA
    16/05 16/05 Dutch Food Valley Classic NED
    17/05 17/05 Tour de Rijke NED
    18/05 24/05 Vuelta a Catalunya ESP
    27/05 31/05 Ronde van België BEL


    Juni
    07/06 14/06 Dauphiné Libéré FRA
    13/06 21/06 Tour de Suisse SUI
    17/06 21/06 Elektro Tour NED
    24/06 24/06 Brussel-Ingooigem BEL
    28/06 28/06 Nationale Kampioenschappen  


    Juli
    04/07 26/07 Tour de France FRA
    05/07 12/07 Tour of Austria AUT
    25/07 29/07 Tour de la Région Wallonne BEL


    Augustus
    01/08 01/08 San Sebastian ESP
    02/08 08/08 Tour de Pologne POL
    05/08 09/08 Vuelta a Burgos ESP
    09/08 12/08 Tour de l'Ain FRA
    16/08 16/08 HEW Classics Hamburg GER
    18/08 25/08 Ronde van de Benelux NED
    23/08 23/08 GP Ouest France Plouay FRA
    25/08 28/08 Tour du Poitou Charentes FRA
    26/08 26/08 Druivenkoers - Overijse BEL
    29/08 20/09 Vuelta a España ESP


    September
    06/09 06/09 GP Jef Scherens - Rondom Leuven BEL
    09/09 09/09 Memorial Rik Van Steenbergen BEL
    12/09 12/09 Paris-Bruxelles FRA
    13/09 13/09 GP de Fourmies / La voix du Nord FRA
    16/09 16/09 GP de Wallonie BEL
    18/09 18/09 Kampioenschap van Vlaanderen BEL
    23/09 23/09 Omloop van het Houtland Lichtervelde BEL


    Oktober
    01/10 04/10 Circuit Franco-Belge BEL
    08/10 08/10 Paris-Bourges FRA
    11/10 11/10 Paris-Tours FRA
    13/10 13/10 Putte-Kapellen BEL
    17/10 17/10 Giro di Lombardia ITA
    Quickstep
    Innergetic
    Specialized
    Vermarc
    Peugeot
    James Harvest Sportswear
    Coca Cola
    2009_sportscontrol
    Derijke
    Polar Bruno Denijs verzekeringen
    Naqi Sports lotions
    2009prohuppeldepup
    2009tacx
    Inhoud blog
  • Klassement WK veldrijden 2009
    Plaats Naam Land
    1 Alberto CONTADOR VELASCO
    2 Andy SCHLECK
    3 Lance ARMSTRONG
    4 Bradley WIGGINS
    5 Frank SCHLECK
    6 Andreas KLODEN
    7 Vincenzo NIBALI
    8 Christian VANDEVELDE
    9 Roman KREUZIGER
    10 Christophe LE MEVEL
    11 Mikel ASTARLOZA CHAURREAU
    12 Sandy CASAR
    13 Vladimir KARPETS
    14 Rinaldo NOCENTINI
    15 Jurgen VAN DEN BROECK
    16 Stephane GOUBERT
    17 Carlos SASTRE CANDIL
    18 Alexandre BOTCHAROV
    19 George HINCAPIE
    20 Sylvain CHAVANEL
    21 Christian KNEES
    22 Pierre ROLLAND
    23 Nicholas ROCHE
    24 Linus GERDEMANN
    25 Brice FEILLU
    26 Luis Leon SANCHEZ GIL
    27 Haimar ZUBELDIA AGUIRRE
    28 Maxime MONFORT
    29 Christophe MOREAU
    30 Cadel EVANS
    31 Nicki SORENSEN
    32 Peter VELITS
    33 Hubert DUPONT
    34 Chris Anker SORENSEN
    35 Sergio PAULINHO
    36 Tony MARTIN
    37 Franco PELLIZOTTI
    38 Sebastien MINARD
    39 Luis PASAMONTES RODRIGUEZ
    40 Serguei IVANOV
    41 Yaroslav POPOVYCH
    42 Laurent LEFEVRE
    43 Remi PAURIOL
    44 Egoi MARTINEZ DE ESTEBAN
    45 Volodymir GUSTOV
    46 Matthew LLOYD
    47 Iouri TROFIMOV
    48 Jérémy ROY
    49 Ryder HESJEDAL
    50 Gustav LARSSON
    51 Denis MENCHOV
    52 Rigoberto URAN
    53 David LOOSLI
    54 Grischa NIERMANN
    55 Sylvain CALZATI
    56 Pierrick FEDRIGO
    57 Kim KIRCHEN
    58 David MONCOUTIE
    59 Charles WEGELIUS
    60 Laurens TEN DAM
    61 Gorka VERDUGO MARKOTEGUI
    62 Juan Manuel GARATE
    63 Carlos BARREDO LLAMAZALES
    64 Geoffroy LEQUATRE
    65 Amael MOINARD
    66 Igor ANTON HERNANDEZ
    67 Thomas VOECKLER
    68 Nicolas VOGONDY
    69 David ARROYO DURAN
    70 Maxime BOUET
    71 José Ivan GUTIERREZ PALACIOS
    72 Ruben PEREZ MORENO
    73 Joost POSTHUMA
    74 Joan HORRACH RIPPOLL
    75 Christophe KERN
    76 Sebastian LANG
    77 David ZABRISKIE
    78 Johannes FROHLINGER
    79 Hayden ROULSTON
    80 Marzio BRUSEGHIN
    81 José Luis ARRIETA LUJAMBIO
    82 Christophe RIBLON
    83 Stijn DEVOLDER
    84 Jose Joaquin ROJAS GIL
    85 David MILLAR
    86 Frederik WILLEMS
    87 Inigo CUESTA LOPEZ
    88 Jerome PINEAU
    89 Greg VAN AVERMAET
    90 Thierry HUPOND
    91 Fabian CANCELLARA
    92 Aliaksandr KUCHYNSKI
    93 Johan VANSUMMEREN
    94 Leonardo DUQUE
    95 Alessandro BALLAN
    96 Stijn VANDENBERGH
    97 Heinrich HAUSSLER
    98 Martijn MAASKANT
    99 Oscar FREIRE GOMEZ
    100 Filippo POZZATO
    101 Mickael DELAGE
    102 Juan Antonio FLECHA
    103 Michael ROGERS
    104 Sebastien ROSSELER
    105 Bingen FERNANDEZ BUSTINZA
    106 Thor HUSHOVD
    107 Juan Jose OROZ
    108 Jussi VEIKKANEN
    109 Simon SPILAK
    110 Daniele RIGHI
    111 Koen DE KORT
    112 Fumiyuki BEPPU
    113 Simon GESCHKE
    114 Matteo TOSATTO
    115 Arnaud COYOT
    116 Brian VANDBORG
    117 Alexandre PICHOT
    118 Stef CLEMENT
    119 Anthony GESLIN
    120 Alessandro VANOTTI
    121 Julian DEAN
    122 Nikolai TROUSSOV
    123 Staf SCHEIRLINCKX
    124 Stuart O'GRADY
    125 Marcus FOTHEN
    126 Gerald CIOLEK
    127 Brett LANCASTER
    128 William BONNET
    129 Yukiya ARASHIRO
    130 Albert TIMMER
    131 Mark CAVENDISH
    132 Mauro SANTAMBROGIO
    133 Lloyd MONDORY
    134 Bert GRABSCH
    135 Daniele BENNATI
    136 Stephane AUGE
    137 Fabian WEGMANN
    138 Gregory RAST
    139 Samuel DUMOULIN
    140 Mikhail IGNATIEV
    141 Danny PATE
    142 Benoît VAUGRENARD
    143 Said HADDOU
    144 Cyril LEMOINE
    145 Marco BANDIERA
    146 Marcin SAPA
    147 Fabio SABATINI
    148 Dmitriy MURAVYEV
    149 Mark RENSHAW
    150 Bernhard EISEL
    151 Tyler FARRAR
    152 Niki TERPSTRA
    153 Steven DE JONGH
    154 Jonathan HIVERT
    155 Andreas KLIER
    156 Yauheni HUTAROVICH
    Sportfans
    Alles over Sport
    01-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klassement WK veldrijden 2009

     Rnk. Coureur Team Tijd NT WR
      1.  Niels Albert Bkcp-powerplus 01:02:24 25 -
      2.  Zdenek Stybar Fidea Cycling Team 00:22 23 -
      3.  Sven Nys Landbouwkrediet - Tönissteiner 00:38 21 -
      4.  Bart Wellens Fidea Cycling Team 01:10 19 -
      5.  Francis Mourey Francaise Des Jeux 01:23 17 -
      6.  Kevin Pauwels Fidea Cycling Team zt. 15 -
      7.  Sven Vanthourenhout Sunweb Pro Job 01:24 14 -
      8.  Simon Zahner Rendementhypo Cyclingteam zt. 13 -
      9.  Steve Chainel Bbox Bouygues Telekom zt. 12 -
      10.  Klaas Vantornout Sunweb Pro Job zt. 11 -
      11.  Marco Aurelio Fontana zt. 10 -
      12.  Thijs Al AA Cycling Team zt. 9 -
      13.  Enrico Franzoi Liquigas 01:25 8 -
      14.  Jonathan Lopez 01:26 7 -
      15.  Christian Heule Rendementhypo Cyclingteam 01:29 6 -
      16.  Gerben De Knegt Rabobank Continental Team 01:50 5 -
      17.  Peter Dlask Fidea Cycling Team 01:51 4 -
      18.  Kamil Ausbuhr zt. 3 -
      19.  Erwin Vervecken Revor-jartazi zt. 2 -
      20.  Lars Boom Rabobank ProTeam zt. 1 -
      21.  Eddy Van Ijzendoorn AA Cycling Team zt. - -
      22.  Marcel Wildhaber 01:52 - -
      23.  Jose Ramos zt. - -
      24.  Nicolas Bazin Team Differdange Apiflo Vacanzes 01:56 - -
      25.  Wilant Van Gils Pro Cycling Team ZZPR.nl-DESTIL-Merida 02:01 - -
      26.  Radomir Simunek Bkcp-powerplus 02:45 - -
      27.  Marco Bianco 02:46 - -
      28.  Rene Birkenfeld 02:47 - -
      29.  Constantino Zaballa Gutierrez Paredes Rota Dos Moveis 02:48 - -
      30.  Egoitz Murgoitio 02:51 - -
      31.  Jody Crawforth 02:53 - -
      32.  Isaac Suarez zt. - -
      33.  Fabio Ursi zt. - -
      34.  Mariusz Gil zt. - -
      35.  Jeremy Powers Jelly Belly Cycling Team 02:54 - -
      36.  Marek Cichosz 02:59 - -
      37.  Milan Barenyi 03:11 - -
      38.  Richard Groenendaal AA Cycling Team 03:25 - -
      39.  Ian Field 04:01 - -
      40.  Joachim Parbo 04:17 - -
      41.  Javier Ruiz De Larrinaga Ibanez 04:26 - -
      42.  Peter Presslauer 04:35 - -
      43.  Rafael Visinelli 04:36 - -
      44.  Matthew Shriver 04:44 - -
      45.  Gusty Bausch 04:47 - -
      46.  Martin Haring 04:48 - -
      47.  Magnus Darvell 04:49 - -
      48.  Paul Oldham 04:56 - -
      49.  Brian Matter 05:12 - -
      50.  Martin Zlamalik 05:19 - -
      51.  Masanori Kosaka 05:24 - -
      52.  Jonathan Page 05:47 - -
      53.  Maros Kovác 06:26 - -
      54.  John Derrick zt. - -
      55.  Jens Westergren zt. - -
      56.  Aron Schooler zt. - -
      57.  Thijs Van Amerongen Vacansoleil zt. - -
      58.  Zoltan Tisza zt. - -
      59.  Evgeny Pechenin zt. - -
      60.  Marios Athanasiades zt. - -
      61.  Martin Vestby zt. - -
      62.  Keiichi Tsujiura zt. - -
      63.  Boris Vasilyev zt. - -
      64.  Alexey Belokrylov zt. - -

    01-02-2009 om 20:56 geschreven door Cientje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 26/01-01/02 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Schrijven
  • Hallo

    Schrijf gerust maar iets in. Elk berichtje is welkom.



    Nieuws Sporza
  • Onverslaanbaar Conegliano (vrouwen) en Kedzierzyn (mannen) winnen CL volleybal
  • OKC bereikt bodem, Jokic tovert en Clarkson heeft snoeiharde dunk in petto
  • VIDEO: Bleijenbergh wijst Giants de weg, corona stopt piepjong Oostende niet af
  • Bergen blijft leider na winst in topper tegen Giants, ook Oostende wint
  • VIDEO: Discuswerper Philip Milanov na 2 moeilijke jaren: "Wil OS-limiet zeker halen"
  • Nafi Thiam doet geen zevenkamp meer voor de Spelen: "Werken aan techniek"
  • Koen Naert: "Ik heb de beste Koen ooit laten zien in het tussenseizoen"
  • VIDEO: World Relays: Gemengde ploeg grijpt naast medaille, Cheetahs en Tornados komen er niet aan te pas
  • Nieuwigheid in de F1: 3 sprintraces dienen als kwalificatie voor GP
  • Australiër Jack Miller kan na 5 jaar nog eens zegevieren in de MotoGP

    Nieuws Sportwereld
  • Geen zevenkamp meer voor Nafi Thiam voor de Olympische Spelen
  • Mits negatieve coronatest voegt Jonathan Sacoor zich bij Belgian Tornado’s, Amerikaanse universiteit is “not amused”
  • Luca Brecel “bewijst dat snooker een cafésport is”, Paulien Couckuyt is beste vrouw ooit in De Container Cup
  • België eindigt op World Relays als vierde op gemengde estafette, Cheetahs zevende en Tornados achtste
  • Belgian Tornados na moeilijk weekend op World Relays: “Nog altijd op schema voor Tokio”
  • Clubicoon Gert van Walle nog steeds op zoek naar een nieuwe ploeg: “Ik probeer positief te blijven”
  • Geen derde titel op rij voor Maaseik, Roeselare is landskampioen in het volleybal
  • Bondscoach Fernando Munoz heeft Red Dragons-selectie voor European Golden League en EK rond
  • Gert Vande Broek start met 19 Yellow Tigers aan voorbereiding op Nations League en EK
  • Basketbalclub Oostende heeft al acht coronabesmettingen, noodoplossing voor competitiewedstrijd




    Inhoud blog
  • Klassement WK veldrijden 2009

    Zoeken in blog


    Zoeken met Google



    Laatste commentaren

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    parijsnieuws
    www.bloggen.be/parijsn
    Startpagina !

    De UCI-kalender voor het seizoen 2009-2010:

    Wereldbeker:
    4 oktober 2009: Treviso (Ita)
    18 oktober 2009: Pilzen (Tsj)
    25 oktober 2009: Schmerikon (Zwi)
    8 november 2009: Nommay (Fra)
    28 november 2009: Koksijde
    6 december 2009: Igorre (Spa)
    20 december 2009: Kalmthout
    26 december 2009: Zolder
    17 januari 2010: Roubaix (Fra)
    24 januari 2010: Hoogerheide (Ned)
    Belgische en Nederlandse wedstrijden:
    13 september 2009: Erpe-Mere
    26 september 2009: Harderwijk (Ned)
    11 oktober 2009: Ruddervoorde
    15 oktober 2009: Ardooie
    17 oktober 2009: Lebbeke
    20 oktober 2009: Woerden (Ned)
    31 oktober 2009: Koppenberg
    1 november 2009: EK en Superprestige Hoogstraten
    7 november 2009: Eernegem
    11 november 2009: Niel
    14 november 2009: Huybergen (Ned)
    14 november 2009: Dottenijs
    15 november 2009: Gavere
    21 november 2009: Hasselt
    22 november 2009: Hamme-Zogge
    29 november 2009: Gieten (Ned)
    12 december 2009: Essen
    13 december 2009: Overijse
    18 december 2009: Antwerpen
    23 december 2009: Middelkerke
    27 december 2009: Diegem
    29 december 2009: Loenhout
    30 december 2009: Torhout
    1 januari 2010: Baal
    2 januari 2010: Sint-Niklaas
    3 januari 2010: Tervuren
    3 januari 2010: Sint-Michielsgestel (Ned)
    13 januari 2010: Surhuisterveen (Ned)
    23 januari 2010: Zonnebeke
    3 februari 2010: Maldegem
    6 februari 2010: Lille
    7 februari 2010: Zonhoven
    20 februari 2010: Vorselaar.

    Rit Winnaar 2de 3de
    Rit 1: Kortrijk - Bellegem  Hoogerland, Johnny (Ned)  Mouris, Jens (Ned)  Ista, Kevyn (Bel)

    Driedaagse van West-Vlaanderen

    van 6/03/2009 tot 8/09/2009

    Klasse 2.1 Rit 1/Etappe 1 - 6/03/2009 Kortrijk - Bellegem Deelnemers: 165

    VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM

    PL/DS VAN DER SCHUEREN Hilaire

    1 TRAKSEL Bobbie

    2 VAN GROEN Arnoud

    3 VEUCHELEN Frederik

    4 HOOGERLAND Johnny

    5 MOL Wouter

    6 LÖWIK Gerben

    7 MOURIS Jens

    8 VIERHOUTEN Aart

    QUICK STEP

    PL/DS VAN SLIJCKE Rik

    J 11 CATALDO Dario

    12 ENGELS Addy

    13 FACCI Mauro

    14 HOVELIJNCK Kurt

    15 HULSMANS Kevin

    J 16 MALACARNE Davide

    J 17 WEYLANDT Wouter

    J 18 KVIST Thomas Vedel

    SILENCE-LOTTO

    PL/DS DE WOLF Dirk

    21 BRANDT Christophe

    22 SCHEIRLINCKX Staf

    23 ELIJZEN Michiel

    24 DOCKX Bart

    J 25 JACOBS Pieter

    J 26 DE GREEF Francis

    27 LJUNGBLAD Jonas

    28 SENTJENS Roy

    TEAM KATUSHA

    PL/DS LEYSEN Bart

    J 31 GALIMZYANOV Denis

    J 32 DEHAES Kenny

    33 MARKOV Alexey

    34 MIKHAYLOV Guennady

    35 NAPOLITANO Danilo

    J 36 ROVNY Ivan

    37 SEROV Alexander

    J 38 VANTOMME Maxime

    ASTANA

    PL/DS SHEFER Alexandre

    41 RAST Grégory

    42

    43

    J 44 KIREYEV Roman

    J 45 KUPESHOV Berik

    J 46 RAIMBEKOV Bolat

    J 47 RENEV Sergey

    J 48 ZEITS Andrey

    TEAM MILRAM

    PL/DS GRABSCH Ralf

    J 51 BARLA Luca

    52 EICHLER Markus

    53 FORSTER Robert

    J 54 GAJEK Artur

    J 55 ROELS Dominik

    56 SCHOLZ Ronny

    J 57 STROETINGA Wim

    J 58 VOSS Paul

    AG2R LA MONDIALE

    PL/DS MAS Gilles

    61 DION Renaud

    J 62 KADRI Biel

    63 KRIVTSOV Yuriy

    J 64 BONNAFOND Guillaume

    J 65 PINEAU Cédric

    J 66 POULHIES Stéphane

    J 67 SONNERY Blaise

    J 68 SMUKULIS Gatis

    BBOX BOUYGUES TELECOM

    PL/DS ARNOULD Dominique

    71 BELGY Julien

    72 BERNAUDEAU Giovanni

    73 BOUYER Franck

    74 CHAINEL Steve

    75 CLAUDE Mathieu

    J 76 GAUDIN Damien

    J 77 QUEMENEUR Perrig

    J 78 LE FLOCH Guillaume

    TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    PL/DS PLANCKAERT Walter

    81 COENEN Johan

    J 82 DE GENDT Thomas

    J 83 GODDAERT Kristof

    J 84 LODEWYCK Klaas

    85 STEURS Geert

    86 VAN HECKE Preben

    J 87 MAES Nikolas

    J 88 VANSPEYBROUCK Pieter

    LANDBOUWKREDIET - COLNAGO

    PL/DS VANCOILLIE Claude

    91 AMORISON Frédéric

    92 BARBE Koen

    93 BOUCHER David

    94 DE WAELE Bert

    95 FLAHAUT Denis

    96 MEIRHAEGHE Filip

    97 NEIRYNCK Kevin

    98 VERHEYEN Geert

    AGRITUBEL

    PL/DS MAINGUENAUD Frederick

    101 BERGES Emilien Benoit

    102 CAETHOVEN Steven

    103 BICHOT Freddy

    J 104 FEILLU Brice

    J 105 ISTA Kevyn

    106 JALABERT Nicolas

    107 LELAY David

    108 RAVARD Anthony

    SKIL-SHIMANO

    PL/DS ZEEMAN Merijn

    111 CURVERS Roy

    J 112 DE BACKER Bert

    J 113 DEROO David

    J 114 DOCKER Mitchell

    J 115 HOUANARD Steve

    116 BEPPU Fumiyuki

    117 LONG Jin

    118 VAN HUMMEL Kenny Robert

    BMC RACING TEAM

    PL/DS LALANGUE John

    J 121 BOOKWALTER Brent

    122 CRUZ Antonio

    J 123 FREI Thomas

    J 124 KOHLER Martin

    125 MCKISSICK Ian

    126 STALDER Florian

    127 MOOS Alexandre

    J 128 WYSS Danilo

    ELK HAUS

    PL/DS WISIAK Harald

    J 131 BRANDLE Matthias

    J 132 EIBEGGER Markus

    133 RUCKER Stefan

    134 RADOCHLA Steffen

    135 STARZENGRUBER Harald

    136 SUMMER Jochen

    J 137 THURAU Bjorn

    138 VALACH Jan

    JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    PL/DS MISSOTTEN Andy

    J 141 CALLEEUW Joeri

    J 142 DE MOOIJ Jaryd

    143 DE NEEF Steven

    144

    J 145 JOSEPH Gregory

    J 146 SCHETS Steve

    J 147 VANDOUSSELAERE Sven

    148 VANMARCKE Ken

    VERANDAS WILLEMS

    PL/DS VAN IMPE Lucien

    151 BAIOLET Nicolas

    J 152 PARDINI Olivier

    J 153 VAN DEN HOUTE Sven

    154 VAN DIJK Stefan

    155 CRIQUIELION Mathieu

    J 156 VAN MELSEN Kevin

    J 157 VAN GENECHTEN Jonas

    158 VANLANDSCHOOT James

    PALMANS CRAS

    PL/DS OMLOOP Marcel

    161 CAPPELLE Dieter

    J 162 HOORNAERT Stijn

    J 163 FRANCOIS Jurgen

    164 OMLOOP Geert

    165 VAN DER SCHUEREN Kenny

    166 VANBECELAERE Tom

    J 167 VANGHEEL Timothy

    168 ZEN Jean

    AN POST - SEAN KELLY TEAM

    PL/DS BOGAERTS Kurt

    171 PEETERS Jef

    J 172 VAN VOOREN Steven

    173 DE SCHROODER Benny

    174 EECKHOUT Niko

    175 GALLAGHER Stephen

    176 LISABETH Kenny

    J 177 O BRIEN Paidi

    178 O LOUGHLIN David


    Erelijst

    3-daagse van West-Vlaanderen



    Editie Winnaar 2de 3de
    2008 Traksel Bobbie (Ned) Eeckhout Niko (Bel) Ivanov Serguei (Rus)
    2007 Casper Jimmy (Fra) Weylandt Wouter (Bel) Van Dijk Stefan (Ned)
    2006 Eeckhout Niko (Bel) McEwen Robbie (Aus) Breschel Matti (Den)
    2005 Niet verreden wegens sneeuw
    2004 Bartko Robert (Ger) Kirsipuu Jaan (Est) Arvesen Kurt-Alse (Nor)
    2003 Kirsipuu Jaan (Est) Casper Jimmy (Fra) Aus Lauri (Est)
    2002 Dekker Erik (Ned) Van Malderghem Steven (Bel) Pollack Olaf (Ger)
    2001 Dekker Erik (Ned) De Jongh Steven (Ned) Boogerd Michael (Ned)
    2000 Knaven Servais (Ned) Michaelsen Lars (Den) Rasmussen Jacob (Den)
    1999 Peeters Wilfried (Bel) Nielsen Michael Steen (Den) De Jongh Steven (Ned)

    Voor winnaars van voor 1999 zie erelijst Omloop der Vlaamse Ardennen. In 1999 werd de Omloop der Vlaamse Ardennen namelijk uitgebreid tot een meerdaagse wielerwedstrijd. Tot en met 2002 werden deze ritten verreden onder de naam Guldensporentweedaagse. Vanaf 2003 worden de ritten verreden onder de huidige naam: 3-daagse van West-Vlaanderen.



    Editie 2008

    Rit Winnaar 2de 3de
    Rit 1: Kortrijk - Bellegem Clerc Aurélien (Sui) Hutarovich Yauheni (Blr) Traksel Bobbie (Ned)
    Rit 2: Torhout - Handzame Hutarovich Yauheni (Blr) Clerc Aurélien (Sui) Nazon Jean-Patrick (Fra)
    Rit 3: Ichtegem - Ichtegem Traksel Bobbie (Ned) Eeckhout Niko (Bel) Ivanov Serguei (Rus)
    Eindklassement Traksel Bobbie (Ned) Eeckhout Niko (Bel) Ivanov Serguei (Rus)


    Editie 2007

    Rit Winnaar 2de 3de
    Rit 1: Kortrijk - Bellegem Casper Jimmy (Fra) Eeckhout Niko (Bel) Weylandt Wouter (Bel)
    Rit 2: Torhout - Handzame Dekkers Hans (Ned) Casper Jimmy (Fra) Van Dijk Stefan (Ned)
    Rit 3: Ichtegem - Ichtegem Weylandt Wouter (Bel) Summer Jochen (Aut) Van Dijk Stefan (Ned)
    Eindklassement Casper Jimmy (Fra) Weylandt Wouter (Bel) Van Dijk Stefan (Ned)


    Editie 2006

    Rit Winnaar 2de 3de
    Rit 1: Kortrijk - Bellegem Chicchi Francesco (Ita) Hunt Jeremy (GBr) Ciolek Gerald (Ger)
    Rit 2: Torhout - Handzame McEwen Robbie (Aus) Breschel Matti (Den) Hunt Jeremy (GBr)
    Rit 3: Ichtegem - Ichtegem Eeckhout Niko (Bel) Weylandt Wouter (Bel) Sieberg Marcel (Ger)
    Eindklassement Eeckhout Niko (Bel) McEwen Robbie (Aus) Breschel Matti (Den)


    Editie 2005

    Editie 2005 - Afgelast wegens sneeuw
    Afgelast wegens sneeuw


    Editie 2004

    Rit Winnaar 2de 3de
    Rit 1: Proloog Bellegem Bartko Robert (Ger) Arvesen Kurt-Alse (Nor) Knaven Servais (Ned)
    Rit 2: Handzame - Koksijde - Handzame Kirsipuu Jaan (Est) Guidi Fabrizio (Ita) Clerc Aurélien (Sui)
    Rit 3: Ichtegem - Ichtegem Kirsipuu Jaan (Est) Kemna Rudie (Ned) Capelle Ludovic (Bel)
    Eindklassement Bartko Robert (Ger) Kirsipuu Jaan (Est) Arvesen Kurt-Alse (Nor)


    Editie 2003

    Rit Winnaar 2de 3de
    Rit 1: Proloog Bellegem Millar David (GBr) McGee Bradley (Aus) Rogers Michael (Aus)
    Rit 2: Handzame - Koksijde - Handzame Casper Jimmy (Fra) Kirsipuu Jaan (Est) Gilbert Philippe (Bel)
    Rit 3: Ichtegem - Ichtegem Kirsipuu Jaan (Est) Casper Jimmy (Fra) Blijlevens Jeroen (Ned)
    Eindklassement Kirsipuu Jaan (Est) Casper Jimmy (Fra) Aus Lauri (Est)


    Editie 2002

    Rit Winnaar 2de 3de
    Rit 1: Kortrijk - Bellegem Boerman Coen (Ned) McGee Bradley (Aus) Marc Wauters (Bel)
    Rit 2: Bellegem - Handzame Museeuw Johan (Bel) Neuville Jérôme (Fra) Van Der Ven Remco (Ned)
    Rit 3: Ichtegem - Ichtegem Dekker Erik (Ned) Van Malderghem Steven (Bel) Museeuw Johan (Bel)
    Eindklassement Dekker Erik (Ned) Van Malderghem Steven (Bel) Pollack Olaf (Ger)


    Editie 2001

    Rit Winnaar 2de 3de
    Rit 1: Bellegem – Brugge – Bellegem Dekker Erik (Ned) Boogerd Michael (Ned) De Jongh Steven (Ned)
    Rit 2: Ichtegem - Ichtegem Tombak Janek (Est) Hoj Frank (Den) Van Heeswijk Max (Ned)
    Eindklassement Dekker Erik (Ned) De Jongh Steven (Ned) Boogerd Michael (Ned)


    Editie 2000

    Rit Winnaar 2de 3de
    Rit 1: Bellegem – Brugge – Bellegem Knaven Servais (Ned) Michaelsen Lars (Den) Rasmussen Jacob (Den)
    Rit 2: Ichtegem - Ichtegem Hammond Roger (GBr) Knaven Servais (Ned) Michaelsen Lars (Den)
    Eindklassement Knaven Servais (Ned) Michaelsen Lars (Den) Rasmussen Jacob (Den)


    Editie 1999

    Rit Winnaar 2de 3de
    Rit 1: Bellegem – Brugge – Bellegem Hoffman Tristan (Ned) Klier Andreas (Ger) Museeuw Johan (Bel)
    Rit 2: Ichtegem - Ichtegem Peeters Wilfried (Bel) Nielsen Michael Steen (Den) De Jongh Steven (Ned)
    Eindklassement Peeters Wilfried (Bel) Nielsen Michael Steen (Den) De Jongh Steven (Ned)

    Zoeken in blog


    Erelijst

    Omloop der Vlaamse Ardennen - Ichtegem


    Vanaf 1999 slaat de erelijst op de laatste rit van de 3-daagse van West-Vlaanderen.

    Editie Winnaar 2de 3de
    2008 Traksel Bobbie (Ned) Eeckhout Niko Ivanov Serguei (Rus)
    2007 Weylandt Wouter Summer Jochen (Aut) Van Dijk Stefan (Ned)
    2006 Eeckhout Niko Weylandt Wouter Sieberg Martin (Ger)
    2005 Niet verreden wegens sneeuw
    2004 Kirsipuu Jaan (Est) Kemna Rudie (Ned) Capelle Ludovic
    2003 Kirsipuu Jaan (Est) Casper Jimmy (Fra) Blijlevens Jeroen (Ned)
    2002 Dekker Erik (Ned) Van Malderghem Steven Museeuw Johan
    2001 Tombak Janek (Est) Hoj Frank (Den) Van Heeswijk Max (Ned)
    2000 Hammond Roger (GBr) Knaven Servaas (Ned) Michaelsen Lars (Den)
    1999 Peeters Wilfried Nielsen Michael Steen (Den) De Jongh Steven (Ned)
    1998 Skibby Jesper (Den) Michaelsen Lars (Den) Demeester Hans
    1997 Van Bon Leon (Ned) Dekker Erik (Ned) Desmet Tom
    1996 Peeters Wilfried Museeuw Johan Redant Hendrik
    1995 Museeuw Johan Hoj Frank (Den) Vandaele Robbie
    1994 Hamburger Bo (Den) Van Bon Leon (Ned) Debaets Filip
    1993 Eeckhout Niko Cornelisse Michel (Ned) Demeester Hans
    1992 Verhoeven Nico (Ned) Van Hooydonck Edwig Koerts Janis (Ned)
    1991 Redant Hendrik Van Hooydonck Edwig Vandenabeele Frank
    1990 Demol Dirk Pieters Peter (Ned) Deneut Patrick
    1989 Colyn Luc Woods Dean (Aus) Vlassaks Ronny
    1988 Cornelisse Michel (Ned) Kleinsman Rob (Ned) Pirard Frank (Ned)
    1987 Van Oyen Francky Redant Hendrik Onnockx Patrick
    1986 Lieckens Jos Verleyen Frank Bomans Carlo
    1985 Daams Hans (Ned) Stevens Eric Frison Herman
    1984 Tackaert William Deroo Alain Durant Dirk
    1983 Peeters Ludo Vandevelde Jo (Ned) Schipper Jos (Ned)
    1982 Heirwegh Dirk Deroo Alain Madiot Marc (Fra)
    1981 Vandenhaute Ferdi Bogaert Jan Oosterbosch Bert (Ned)
    1980 Wellens Johan Gisiger Daniël (Sui) Vandevijver Ronny
    1979 Van Katwijk Piet (Ned) Vanhaerents Eddy Jakst Hans-Peter
    1978 Van Thielen Leo Pevenage Rudy Van Katwijk Fons (Ned)
    1977 Beyssens Herman Naegels Walter De Vlaeminck Eric
    1976 De Buysschere Chris Vanderslagmolen M. Cuylle Carlos
    1975 Sercu Patrick Verbeeck Frans Van Linden Rik
    1974 Sercu Patrick Planckaert Walter Steegmans Raymond
    1973 Verbeeck Frans Maertens Freddy Berckmans Jean-Pierre
    1972 Tabak Tino (Ned) Delaere Aimé Vantyghem Noël
    1971 Leman Eric Dierickx André Rosiers Roger
    1970 Niet verreden wegens sneeuw
    1969 De Vlaeminck Eric Dubois Wim (Ned) Mathy Jos
    1968 Vanneste Willy Rosiers Roger Deloof Romain
    1967 Desmet Gustaaf Mertens Theo Planckaert André
    1966 Vanclooster Noël Reybrouck Guido Kerckhove Norbert
    1965 Vandekerckhove Bernard Messelis André Beheyt Benoni
    1964 Gaelens Julien Maes Gilbert Van Meenen René
    1963 Desmet Gustaaf Desmet Armand Van Meenen René
    1962 Vanvaerenbergh Staf Rentmeester Piet (Ned) Decraeye Georges
    1961 Borra Gabriël Buysse Kamiel Demunster Lucien
    1960 Vanpollaert Florent Maliepaard Bas (Ned) Lamote Kamiel
    1959 Denys Daniël Decabooter Tuur Dürlacher Richard (Aut)
    1958 Vanbossel Cyriel Borra Gabriël Truye Willy
    1957 Foré Noël Messelis André Matthys Lucien
    1956 Van Looveren Frans Mommerency Arthur Couvreur Hilaire
    1955 Mertens René Demunster Rudy Matthys Lucien
    1954 Blomme Maurice Mommerency Arthur Truye Willy
    1953 Dierckens Marcel Decock Roger Maelbrancke André
    1952 Van Kerckhove Kwik Debaere Karel Buyl Gerard
    1951 Olivier Valeer Van Stayen Jos Matthys Lucien
    1950 Ryckaert Arseen Dierckens Marcel Caupain Gilbert
    1949 Callens Norbert Janssens Flander Maelbrancke André
    1948 Impanis Raymond Ockers Stan Dedonder Frans
    1947 Remue Michel Annutchin Albert Maelbrancke André
    1946 Somers Joseph Decin Albert Buysse Achiel
    1945 Kint Marcel Depredhomme Prosper Desimpelare M.

    agenda

    6 maart 2009: 3daagse van West- Vlaanderen in Bellegem.


    Foto

    Categorieën


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!