Inhoud blog
  • Angstaanjagende verhaal van Jeroen Brouwers
  • Memoires van zevenjarige Bana Alabed
  • Val van Herman Brusselmans
  • Marvel Comics onder vuur
  • De volgende boekenweekgeschenk
    Zoeken in blog

    Zoeken met Google


    Literatuur actualiteit
    De literatuur wereld
    10-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Marvel Comics onder vuur
    Beste bloggers,

    Iedereen kent of heeft wel ooit eens gehoord van de superhelden uit Marvel Comics. Toen ik klein was, was ik daar een grote fan van hun superheld stripverhalen.

    Onlangs was er controverse in verband met een freelance auteur genaamd Ardian Syiaf. De auteur wou met zijn werk een politieke beeld schetsen over de maatschappij. In plaats daarvan ontvangt hij kritieken van diverse lezers en religieuze maatschappijen in verband met zijn verwijzingen die te vinden zijn in zijn werk. Men zag het als een haatverspreiding voor de religieuze maatschappijen. Hierdoor is zijn carrière als auteur voorbij.

    Ik vind het niet kunnen dat men op de dag van vandaag de vrije meningsuiting van andere nog steeds in bedwang houden. Men mag religie serieus aannemen maar niet tot op de niveau van andere die anders is dan u negatief bestempelen. Men kan moeilijk verwachten dat iedereen hetzelfde is.

    Chu


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)




    Archief per week
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs