nieuws van het thuisfront
alledaagse nieuwtjes en weetjes van vrienden en familie
Inhoud blog
  • Steven angekomen
  • vertrek van Steven
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    31-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Steven angekomen
    Donderdag om 17.30 uur eerste berichtje gekregen veilig geland in Jakarta Indonesië. Seffens al problemen om te luchthaven te kunnen verlaten iemand moeten omkopen anders zat hij daar vast begint al goe.Zoeken naar een deftige plaats om te slapen blijkt ook al niet zo gemakkelijk .Ten slotte iets gevonden naar onze maatstaven vervallen ,héél kleine douche (zonder gordijn) kast die bijna niet meer samen hangt en wc door te gieten met grote pollepel en een klein bed ( die Indonesieers zijn niet groot )maar enfin hij kan slapen na 19 uur vliegen en 24 uur onderweg  zal dat deugd doen .En het weer was ook niet al te best .In ieder geval een bewogen eerste dag in dat verre land .hopelijk volgen er nog vele mooie en betere de komende 4 maand .Gisteravond berichtje gekregen om te kijken naar Facebook de eerste foto's zijn binnen gekomen,op de foto de man die hem geholpen heeft om alles te regelen zodat hij de luchthaven kon verlaten ,en ook enkele foto's van zijn miserabel kamertje de moeite om eens te zien wat zij een motelkamer noemen ,maar alles bij elkaar gelukkig dat hij gegaan is en veel zal zien en beleven .
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-01-2009, 15:43 geschreven door Christine Baert  
    28-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vertrek van Steven

    Gisteravond volle bak hier met het vullen van de rugzak van Steven voor zijn  vertrek alleen van een 4 maand  durende trektocht naar het verre Azië.
    Beetje laat eraan begonnen ,want om 04.00 uur in de morgen ging het al richting Brussel zuid. voor het halen van de tgv naar de luchthaven van Parijs Charles de Gaulle.Wij niet (ouders) niet gaan slapen ,eventjes beneden in de zeten gelegen tot 3.40uur .Beetje pech in Brussel want alle tunnels waren nog dicht voor het nachtelijk onderhoud zodat er kleine omwegen moesten gemaakt worden.Met en goeie 10 minuten overshot belanden we aan het station oef opluchting we zijn er.Steven heeft altijd genoeg tijd,niet op jagen zal er wel komen.Wij terug naar huis gelukkig waren de tunnels al terug open ,behalve één anders waren wij die Brussel niet kennen misschien nog onze weg aan het zoeken.Na korte tijd het eerste berichtje van Steven ,de TGV was al vertrokken zijn avontuur kon beginnen.hopelijk valt alles mee ,houd hij ons een beetje op de hoogte waar hij is zodat we een beetje kunnen meevolgen op de landkaart van het  eerste van de 5 landen die hij wil bezoeken nl Indonesië.Na een goeie 19 uren vliegen en 26 uren onderweg zal hij blij zijn even zijn benen te kunnen stekken.En nu maar wachten op een berichtje,hopelijk komt het gauw.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-01-2009, 15:10 geschreven door Christine Baert  
    Archief per week
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Welkom op mijn blog!
    Welkom op mijn blog!

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs