Vrouw start bedrijf op met 600 pond, krijgt nu investering van 21 miljoen
Cambridge Satchel Company, een bedrijf dat lederen boekentassen maakt, begon met een budget van 600 pond, maakt nu 500 tassen per dag en kwam al in verschillende TV-programma's aan bod. Het bedrijf van voormalig huisvrouw Julie Deane krijgt nu een investering van 21 miljoen dollar om het merk internationaal te verspreiden.
Cambridge Satchel Company is gekend voor zijn felgekleurde versies van lederen schooltassen en heeft nu ook de interesse kunnen wekken van Index Ventures, een bedrijf dat eerder al investeerde in modesuccesverhalen zoals webshops ASOS en Net-à-Porter.
Julie Deane startte het bedrijf in 2008 op samen met haar moeder met piepklein budget van 600 pond. Het aantal bestellingen explodeerde nadat een rood exemplaar van de retro boekentas in een kerstcadeaugids van de krant The Guardian verscheen. Vorig jaar draaide Cambridge Satchel Company een omzet van 13 miljoen pond.
Verantwoording
Mr.Jim Casey,stichter van de companie UPS leende in het begin van zijn carriére 100$ van
een vriend en eindigde zijn leven als multimilionair.Het zaak van Julie Deane is op hetzelfde pad aan het rijden.Dit is nieuws omdat het zelf aantoond dat je niet een enorm budget of een Universiteits Attest nodig hebt om een bedrijf op te stichten.Intelligentie en kennis is veel belangrijker.
Schrijftechniek
De auteur geeft veel details uit zodat de schrijvers het verhaal kunnen geloven.
Ruzie over de was gaat mis: jongen schiet zijn zus dood
Het incident deed zich donderdagnamiddag (plaatselijke tijd) voor in een appartement in Oakland (Californië). De jongen schoot zijn drie jaar oudere zus, moeder van een zoon van twee jaar, neer omdat zij enkele van zijn kledingstukken had gebleekt. Het meisje overleed ter plaatsen. De politie heeft de tiener nog niet kunnen vinden. Zijn familie heeft hem in het openbaar opgeroepen zich bij de politie te melden.
Verantwoording
We kunnen hier aantonen dat de tieners in onze tijd veel wilder zijn dan hoe ze vroeger waren.En dit is ook voor mij als 'Nieuws' voorgesteld.
Schrijftechniek
De schrijver probeert ons niet echt te boeien maar de woorden 'jongen schiet zus dood' zijn al genoeg om ons interesse te geven over dit artikel.