Hoi lezers,
Na al die berichtgeving van de leiding eens een berichtje van een objectieve bron, met name de kookploeg. Buiten de hele dag een potje koken voor al die hongerige magen volgen wij ook het reilen en zeilen op de bivakplaats. Zo waren we vandaag uitgenodigd op de mega fuif van de kadeekes, speelclubs en rakwi's. Daar hebben we natuurlijk ook ons beste dansbeen voorgezet :-D. Maar we konden natuurlijk niet op tegen de uitgelaten bende jongelingen!Na een vermoeiende trektocht, een speeltuin en een bezoekje aan het zwembad én dan ook nog eens een spetterende fuif, is ondertussen de rust wedergekeerd. Iedereen ligt nu in diepe slaap in zijn bedje.
Voor de rest was het een beetje een rustdag voor ons want de oudste groepen zijn op 2-daagse vertrokken, dat waren ineens een hoop monden minder om te voeden. Dat mocht ook wel eens na al die hectische dagen. 's morgen voor ontbijt zorgen, dan nog eens warm middag eten én avond eten is niet niks. Er zijn ondertussen al enkele tientallen broden, kilo's pattatten en vlees, en de nodige groeten en fruit doorheen gegaan. Natuurlijk proberen we er voor te zorgen dat iedereen een lekkere en gezonde maaltijd achter de kiezen heeft. Daarna moet dan wel een lekker desertje volgen :-).
We kunnen ook nog meedelen aan ongeruste ouders dat ze allemaal nog in goede gezondheid zijn. Ook tandjes, handjes en de rest wordt regelmatig gewassen. Ook veel lachende gezichten hier met al die toffe spelletjes! Heimwee krijgt hier geen kans.
Zo, de vermoeide kookploeg gaat nu ook haar bedje in kruipen en morgen mee profiteren van de uitslaapdag :-p.
Smakelijke groeten,
Vera, Dirk en Inge
|