Vandaag werden er een paar hondjes verzorgd !!!
Sansa heeft een verkoudheid en Macy werd ook eens onderzocht !!!
Het was rustgevend, de zon was er. De radio speelde mooie muziek en de hondjes waren rustig.
Toen we naar de tuin even gingen uitwaaien waren Noki en Quickje de liefdesdans aan het doen. Zo mooi om te zien hoe ze dat doen.
Sansa wist niet wat er gebeurde en deed zotjes.
Ik kreeg een mooie foto van ZoyaÂ… super dankjewel aan baasje Carine !!!
Wat is ze mooi !!!
Zo lief van jou Truus om een fotootje van Sacha als pupje en als nu door te sturen... Sacha is vandaag 8 jaar... Ja Kannelle en Kaylee zijn ook in gedachten erbij.
Gisteren was er een beetje zon, en de reutjes mochten langs de kant van het gras zonder pamper lopen, zalig is dat !!! De pampertjes zitten ruim genoeg en ze hebben er zeker geen last van als ze binnen zijn... Zo kunnen de reutjes zonder probleem overal in huis zijn... zonder dat ze alles markeren.
Zo leuk die prachtige foto's met de hondjes bij de kerstdecoratie...
Gisteren was ik daar met Joyce en vandaag met Mireille.
Dankjewel voor de traktatie Mireille na ons uitje ging ik een eindje te voet gaan naar huis... Maar Mireille wou mij thuisbrengen ook al was dat helemaal blokje omrijden hier met de wegenwerken... Bedankt Mireille !!!
Prachtig om te zien hoe Izzy en Pia goedendag kwamen zeggen
tegen Carine, ja onze wandeling van maandag waren ze nog niet vergeten.
Bedankt Carine voor al die mooie wandelingen en de vriendschap !!!
De hondjes hebben ons samengebracht en daar ben ik je eeuwig dankbaar voor !!!
Zo'n prachtige wandeling dat Carine had uitgestippeld.
Het was heel leuk en we hebben weer veel nieuwe plaatsjes gezien.
Bedankt Carine ik ben je heel dankbaar !!!
De baasjes van Sox en Stan stuurden een fotootje door...
Super dankjewel daarvoor !!! Wat zijn ze toch mooi !!!
Vandaag waren we naar Luc zijn visvriend Filip en zijn dochter Emeline stond daar klaar om te vertrekken, maar ze bleef wachten toen we aankwamen en zo heeft ze Sansa eens vastgehouden. Binnen werd Sansa ook nog eens vastgehouden en kreeg ze aaikes... allemaal goed want morgen mag ze mee naar de show en dan is ze een beetje mensenhanden gewend.
Toen we terug thuis kwamen mocht Sansa in bad en kreeg ze een poot-nagelverzorging... Ben super benieuwd hoe ze het zal doen.
Dankjewel aan Joyce voor het mooie sjaaltje die je zelf maakte
het past heel mooi met Sansa.
Dankjewel aan Lisette en Sylvia voor de prachtige foto's van Rox en Skippy.
Baasje Carine was zo blij toen ze Zoya terug zag !!!
Wat was baasje Carine blij Zoya terug te zien.
Carine had Zoya gemist en ook de buurvrouw waar Zoya regelmatig eens mag zijn, vroeg wanneer Zoya terug kwam. Dat maakt mijn hartje blij, als een hondje zoveel vreugde in ieders leven kan brengen.
Zoya heeft een heel lief karaktertje en was een speelkameraadje voor onze Sansa. Nu zal Sansa het weer rustiger aan kunnen doen, en Q-Time met mij alleen, zo wordt ze zelfzekerder naar de buitenwereld toe.
Zoya had ook vakantie... terwijl haar baasjes op reis waren
mocht ze hier eventjes logeren, ze heeft haar hartje kunnen ophalen en heeft zich geen seconde verveeld... Het is een braaf hondje, dikke pluim voor baasje Carine !!!
Dat was een plaatje waard... zo mooi hoe Paco en zijn dochter Sansa
samen naar mij keken... met hun oogjes zo lief !!!
Zoya is ook een dochter van Paco. Pico mocht op de verzorgingstafel.
Vandaag en gisteren werden de hondjes iets uitgebreider verzorgd.
De oortjes werden ook eens gereiningd, haartjes aan de voetjes werden bijgeknipt. Een wonder ik heb met mijn duimnagel tandplak kunnen verwijderen bij Ona , het was een tip van Melissa om het zo te doen en het werkt nog ook !!!Bedankt Melissa !!!
Ik duim dat Mireille hele lieve baasjes vind voor haar pupjes
Mireille jou pupjes zijn zo mooi... wat jij allemaal bereikt hebt mijn petje af.
Geen moeite is jou teveel om prachtige pupjes te fokken. Er zijn nog 3 pupjes beschikbaar.
Ik wens dat je hele lieve baasjes mag ontmoeten die de pupjes met heel hun hartje graag zien.
Zo fijn toen ik Lydia en Oesie zag bij Anita op de victoria avond.
En Lydia is zo gelukkig met Oesie ze zou haar voor geen geld van de wereld nog kunnen missen... de liefde is zo groot. Dankjewel Lydia het doet me deugt te zien dat de baasjes zo gelukkig zijn.
In de puppy tijd heeft Lydia het heel lastig gehad want een pupje brengt heel veel geduld en energie met zich mee. Een pupje moet leren dat bijten niet mag... dat het zijn plasje en kakje moet doen waar het mag... volharding en opvoeden een hele opgave en de vruchtjes daarvan zijn zo mooi !!!
Onvoorwaardelijke liefde vriendschap en trouw !!!
Ook Truus en Dick hadden hun handen vol aan Angy want ze was belange zo gemakkelijk niet als Sacha, het was er eentje met pit !!!
Ook jullie bedankt voor alles en een dikke pluim voor jullie opvoeding .
Sterkte voor mijn wandelmaatje Carine niet alleen verliest ze haar hondje Flo maar nu ook nog haar Kat Figaro... en toen we aan het berichten waren stond de hemel zo mooi en was er een regenboog, ik kreeg een kropje en tranen van ontroering hoe vrienden je keer op keer met mooie dingen die we gratis mogen zien en beleven delen met je. Bedankt Lieve Carine dat je er bent !!!
Chanti wou zo graag mee gaan wandelen... ik kon geen nee zeggen !!!
Toen ik de leibandjes boven haalde, stond Chanti met haar oogjes zo lief en smekend te vragen "mag ik ook mee"? Ik kon geen nee zeggen
want op mijn verjaardag terwijl ik de wandeling deed in Knokke-Heist
had ze een aanvalletje gekregen... Luc dacht dat we ze kwijt waren,
daarom wacht niet tot morgen maar geniet elke dag dat het kan.
Chanti was zo gelukkig met haar wandeling ze gaat zo graag mee...
niet te ver en op het gemakje !!! Een beetje rekening houden met elkaar !!!
Bedankt aan de baasjes dat jullie ook de hondjes zo in de watte leggen.
Een verjaardag om nooit te vergeten met al die mooie momenten om te koesteren, de mooie attentie's
Bedankt !!!
We hadden prachtig weertje en het was een jaar geleden dat we samen waren... Fay zat nog in mama Melissa haar buik en nu is ze al 1 jaar.
Ben blij dat we nog eens afgesproken hebben, Rita is een hartsvriendin
en de klik gaat nooit meer weg... het is er eentje voor het leven.
Melissa ik ben je heel dankbaar voor de goede zorgen dat je geeft aan Belle.
En bedankt dat je er ook kon bij zijn, niet zo evident met een baby... 4 hondjes 2 buggy's en alles piekfijn in orde. Toen ik thuis kwam mocht ik genieten van een verse wok eigenhandig klaargemaakt door mijn schoonzoon Joeri. Joyce en Joeri hadden dan ook iets zelf gemaakt
het stuk hout niet maar al de rest erop wel... heel mooi hoor!!!
super dankjewel en ook bedankt voor al de verjaardagswensen die ik van iedereen kreeg xxxx